Dodaj do ulubionych

Odwołany koncert

12.02.06, 15:16
Zdecydowanie nie podzielam gustu muzycznego wielbicieli zespołu Dark Funeral,
ale nie sądziłem, że nasza rzeczywistość już tak posmutniała, że został odwołany.
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3158651.html
www.empire-records.com.pl/pl/index.pl.html
Chory kraj.
Obserwuj wątek
    • keridwen Re: Odwołany koncert 12.02.06, 15:22
      emire records:
      ' DARK FUNERAL odwołany! 11.02.2006

      Koncerty DARK FUNERAL i gości, w Łodzi i Katowicach zostały odwołane. Decyzję
      podjęliśmy w trosce o osoby zaangażowane w organizację koncertów, agencji
      koncertowej Dragon Productions - organizatora europejskiej trasy oraz samych
      zespołów. Jesteśmy bezsilni wobec obecnego systemu i polityki naszego kraju.
      Przepraszamy wszystkich zainteresowanych. '


      --

      imho, zenujace.
      a ponoc mamy demokracje.
      • brite Re: Odwołany koncert 12.02.06, 15:45
        Wiceprezydent Łodzi Mirosław Orzechowski odpowiedzialny za kulturę:
        "Sprawdzę z dyrektorami wydziałów Urzędu Miasta, czy mamy możliwość
        niedopuszczenia do tego koncertu."

        Piękna kraj ta Polska. Powinien fanów oczekujących na koncert wysłać tu:
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3159648.html
        "Ponad 1300 osób przyjął licheński egzorcysta"
        • profes79 Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:16
          Niestety - niedlugo zablokuja koncerty w spodku, wygonia Chor Aleksandrowa (bo utworzony w ZSRR); GaelDance (bo z elementami poganskimi); a w niedziele w kosciolach wyloza liste obecnosci. Tylko patrzec, jak Orzechowski nakaze zamykanie pubow w sobote wczesniej, bo przeciez mlodziez siedzi i rano do kosciola nie pojdzie. PIsalem juz o tym gdzie indziej - Lodz podobno jest "czerwona". Ale wladze prawicowe od kilku miesiecy robia wszystko, zeby prawica w tym miescie nie dostala ani jednego glosu...
    • huann Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:13
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=755&w=36610517

      a w artykule m. in.:
      "Plakaty satanistycznych zespołów są trudne do odczytania dla normalnych ludzi,
      ale wielbiciele tej muzyki bez trudu wiedzą, o co chodzi."[R. Nowak]

      czyli:
      kto się zna, ten nienormalny.
      nawet nie musi być satanistą, wystarczy, że rozumie symbolikę zauważmy. biedny
      R. Nowak Broniący Przed Sektami, bo też pewnie rozumie, a takie rzeczy musi
      pleść.
      chyba, że nie rozumie o czym mówi?...
      • gray Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:15

        plakaty trzeba czytać od tyłu.

        podobnie z koncertem - trzeba przyjść na koniec i wyjść na początku żeby
        usłyszeć instrukcje jak się żabić.
        • huann Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:16
          gray napisał:

          > żeby usłyszeć instrukcje jak się żabić.

          palenie żabija! :>
      • huann ktoś skasował całą dyskusję na opiniach! 12.02.06, 20:17
        ponad 100 postów.
        ładnie.
        • huann Re: ktoś skasował całą dyskusję na opiniach! 12.02.06, 20:20
          o, przeniesione:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=546&w=36610517

          dobrze, ze mi się chciało poszukać. komuś innemu by się może nie chciało.
    • Gość: bubot Re: Odwołany koncert IP: *.mnc.pl 12.02.06, 16:38
      i to jest ku.. skandal!
      • h8red nieeeee 12.02.06, 16:52
        Gość portalu: bubot napisał(a):

        > i to jest ku.. skandal!

        To jest IV RP.
    • h8red Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:54
      No to czas powyrzucać część kompaktów, kaset i pokasować mp3. W końcu nie
      wiadomo czy "dobry" sąsiad nie zapoda, że za ścianą to czarne msze się odbywają :-/
      • keridwen Re: Odwołany koncert 12.02.06, 16:58
        zapalmy czarne swiece...
        a to na ktorym szprotkaniu bylo?
        [bylze tam wlasnie jakis taki koncert z muzyka od tylu chyba i bugaj byl]
        • h8red zapalcie czarne światła :D / nt 12.02.06, 17:01

          • keridwen i cos o britnej chyba bylo...[nt] 12.02.06, 17:03

          • uerbe zapalcie czarne światła :D 12.02.06, 20:14
            więcej Szatana w odsłuchu!
            • huann Re: zapalcie czarne światła :D 12.02.06, 20:16
              uerbe napisał:

              > więcej Szatana w odsłuchu!

              Szarana.
            • gray a nie 'zapalcie czerwone latarnie'? 13.02.06, 23:02

              o przepraszam - to chyba nie ta dzielnica...
        • huann Re: Odwołany koncert 12.02.06, 17:44
          keridwen napisała:

          > zapalmy czarne swiece...
          > a to na ktorym szprotkaniu bylo?


          zaparcie
          czarne
          kaszanki!
          • keridwen Re: Odwołany koncert 12.02.06, 17:46
            nie, to nie to.
            tamto w lodzi bylo.
            w zyrafach plonacych albo gdzies...
            • huann Re: Odwołany koncert 12.02.06, 17:51
              a to nie wiem.
              • Gość: gosc Re: Odwołany koncert IP: *.astral.lodz.pl 12.02.06, 19:53
                Mudlmy siem....
                www.naszdziennik.pl/index.php?typ=wi&dat=20060211&id=wi14.txt
            • szprota podziwiam twoją pamięć 12.02.06, 22:28
              to były urodziny WSa blisko dwa lata temu
              • keridwen merci 12.02.06, 22:31
                choc to nie britnej a madonna
              • uerbe Re: podziwiam twoją pamięć 12.02.06, 22:32
                szprota napisał:

                > to były urodziny WSa blisko dwa lata temu

                Pamiętam swój atak kaszlu.
                • szprota Re: podziwiam twoją pamięć 12.02.06, 22:33
                  a ja esemesa, którego ci wysłałam w nocy: surreal rulez, a mętlik w głowie
                  jeszcze bardziej :D
                  • uerbe Re: podziwiam twoją pamięć 12.02.06, 22:43
                    szprota napisał:

                    > surreal rulez, a mętlik w głowie jeszcze bardziej :D

                    smsa pamiętam, ale a propos czego on był nie pomnę.
                    • szprota ja też [amnezja_z_filetu][beztekstu!] 12.02.06, 22:56

    • zamek Re: Odwołany koncert 13.02.06, 02:18
      A ja się przede wszystkim zastanawiam, czy ob. Krzysztof Kowalewicz okaże się
      mężczyzną i jakoś odniesie do sformułowanych na forum zarzutów, bo to właśnie
      jego światłej obywatelskiej postawie zawdzięczamy ten akt cenzury
      światopoglądowej. Ale jakże przyjemnie jest przypodchlebić się władzy,
      nieprawdaż panie Krzysiu?
      PS. Aleksander Skriabin napisał sonatę fortepianową pt. "Czarna msza". Jestem w
      posiadaniu nagrania - gra jakiś polski pianista z epoki przedokrągłostołowej!
      Przyjdźcie do mnie posłuchać, kiedy czarny kur po trzykroć zapieje! Hasło: Lizak!
      • bubot Re: Odwołany koncert 13.02.06, 08:42
        myślę, że się nie odniesie w żaden sposób. ma ta przewage że może cokolwiek
        sobie napisac w gazecie i będzie to traktowane przez niektórych jak wyrocznia.
        tak samo jak jego nie obchodzi, ze jakies małe robaczki się burza na forum, tak
        samo władze nie interesuje społeczne oburzenie.
        poza tym społeczeństwo spytane na ulicy by przytakneło panu kowalewskiemu, bo
        żyjemy w kraju, gdzie coś, co jest inne nie jest akceptowane. na zasadzie
        czarownic - jak czegos nie rozumiem, to jest to złe i należy unicestwić.
        ż
        • zamek Re: Odwołany koncert 13.02.06, 12:55
          Niestety, na tyle, na ile znam p. Kowalewicza i jego arogancję (wprawdzie tylko
          z opowieści i z czytania jego tekstów), obawiam się, że masz rację :(
    • cassani no tak 13.02.06, 09:07
      a żeby zablokowac koncerty Natalii Kukulskiej czy Edyty Górniak to ku.. nie ma
      chętnych!
      • bubot Re: no tak 13.02.06, 10:11
        bo świaaaatłoooo nosisz je w sobie.
        • Gość: szprota_bez_kawy Re: no tak IP: 194.150.251.* 13.02.06, 22:53
          "Gdybym była dzieckiem Kukulskiej, miałabym światłowstręt" (c) Tulka w Zelowie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka