markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:39 Bo tu widze jakiś Bar... Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:46 Bar jeden, a kotletami rzuca się już we wszystko i we wszystkie kierunki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maurycy Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 19:43 Zaraz rozgorzeje dyskusja o wyższości pierogów nad kotletami!!! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:45 Z samego pieroga, kotleta nie zrobisz... a zkotleta mozna zrobic farsz do pierogów z mięsem:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto (maurycy) 25.12.02, 19:46 Ty się nie śmiej, jakoś latem dyskutowaliśmy czy truskawki z ryżem czy z makaronem; żeby było zabawniej, to Redakcja potem zamieściła to w analogowej :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maurycy Re: (maurycy) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 20:11 Jedyne słuszne truskawki są z cukrem ew.ze śmietaną (jeśli ktoś lubi ) Na wspomnienie truskawek zrobiło mi się cieplej . W tym momencie wolę truskawki od pierogów i kotletów! Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony Re: (maurycy) 25.12.02, 20:14 Truskawki bez cukru!!! Cukier tak zgrzyta w zebach:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maurycy Re: (maurycy) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 20:17 Truskawki bez cukru to profanacja porównywalna tylko z mielonym bez panierki !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony No to klops... 25.12.02, 20:21 Co masz do pulpetów i klopsów ? Ty uwazaj bo to moja rodzina... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łażej Re: (maurycy) IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.127.* 25.12.02, 20:39 Nie zapomnij o dyskusji na temt ryżowo-makaronowych dylematów przy zupie pomidorowej :o) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar (Łażej) 25.12.02, 21:05 Słuchaj, ale wszystkie wspomniane przez Ciebie rzeczy były w miare jadalne, a te kotlety nie dość że niestrawne to jeszcze... echhh szkoda gadać. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 26.12.02, 23:05 Jak się nazywa taka choroba co się gada ze sobą, a jak już wszyscy olewają to wchodzi się na scenę i zaczyna się odstawiać szopki z podwójnymi albo więcej, rolami??? Może ktoś wie? Czy jest lekarz na sali? Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 26.12.02, 23:40 A co Twój psychiatra, nie powiedział Ci na co jesteś chory? Zmień go ! Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 27.12.02, 00:13 Słodziutka, wiem, że lubisz jak ktoś w ciebie rzuca mięsem (cholercia.. już wiem skąd masz ten nick!) ale kiedy już nikt na Ciebie nie zwraca uwagi to daj sobie spokój co? Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 27.12.02, 00:14 O.K Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 05.01.03, 21:24 Dobra, wiemy że w Łodzi takowego specjalisty brak. Wiemy równiez że w Katowicach brak... Odpowiedz Link Zgłoś
markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 05.01.03, 21:27 Przeprosiny przyjęte:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azotoxnamossadowca Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? IP: *.ipt.aol.com 06.01.03, 08:31 Lajno do lajna Fajna ferajna Odpowiedz Link Zgłoś
schab Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 06.01.03, 09:17 mięso ze świni lepsze niż to z wołu! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 16.01.03, 22:47 Kotlet odgrzewany w Łodzi, a robiony w Katowicach strasznie śmierdzi i jest niezjadliwy... Rzygać się chce Odpowiedz Link Zgłoś