Dodaj do ulubionych

kurde... co Wy z tymi kotletami?

25.12.02, 19:38
Obserwuj wątek
    • markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:39
      Bo tu widze jakiś Bar...
      • hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:46
        Bar jeden, a kotletami rzuca się już we wszystko i we wszystkie kierunki!
    • Gość: maurycy Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 19:43
      Zaraz rozgorzeje dyskusja o wyższości pierogów nad kotletami!!! :))
      • markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 25.12.02, 19:45


        Z samego pieroga, kotleta nie zrobisz...
        a zkotleta mozna zrobic farsz do pierogów z mięsem:))
      • ixtlilto (maurycy) 25.12.02, 19:46
        Ty się nie śmiej, jakoś latem dyskutowaliśmy czy truskawki z ryżem czy z
        makaronem; żeby było zabawniej, to Redakcja potem zamieściła to w analogowej :))
        • Gość: maurycy Re: (maurycy) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 20:11
          Jedyne słuszne truskawki są z cukrem ew.ze śmietaną (jeśli ktoś lubi )
          Na wspomnienie truskawek zrobiło mi się cieplej . W tym momencie wolę truskawki
          od pierogów i kotletów!
          • markiza_de_kotlet_mielony Re: (maurycy) 25.12.02, 20:14
            Truskawki bez cukru!!!
            Cukier tak zgrzyta w zebach:)))
            • Gość: maurycy Re: (maurycy) IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 25.12.02, 20:17
              Truskawki bez cukru to profanacja porównywalna tylko z mielonym bez
              panierki !!!!
              • markiza_de_kotlet_mielony No to klops... 25.12.02, 20:21
                Co masz do pulpetów i klopsów ?
                Ty uwazaj bo to moja rodzina...
        • Gość: łażej Re: (maurycy) IP: *.retsat1.com.pl / 172.16.127.* 25.12.02, 20:39
          Nie zapomnij o dyskusji na temt ryżowo-makaronowych dylematów przy zupie
          pomidorowej :o)
          • hubar (Łażej) 25.12.02, 21:05
            Słuchaj, ale wszystkie wspomniane przez Ciebie rzeczy były w miare jadalne, a
            te kotlety nie dość że niestrawne to jeszcze... echhh szkoda gadać.
    • hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 26.12.02, 23:05
      Jak się nazywa taka choroba co się gada ze sobą, a jak już wszyscy olewają to
      wchodzi się na scenę i zaczyna się odstawiać szopki z podwójnymi albo więcej,
      rolami??? Może ktoś wie?

      Czy jest lekarz na sali?
      • markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 26.12.02, 23:40
        A co Twój psychiatra, nie powiedział Ci na co jesteś chory?
        Zmień go !
        • ixtlilto Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 27.12.02, 00:13
          Słodziutka, wiem, że lubisz jak ktoś w ciebie rzuca mięsem (cholercia.. już
          wiem skąd masz ten nick!) ale kiedy już nikt na Ciebie nie zwraca uwagi to daj
          sobie spokój co?
          • markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 27.12.02, 00:14
            O.K
        • hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 05.01.03, 21:24
          Dobra, wiemy że w Łodzi takowego specjalisty brak.
          Wiemy równiez że w Katowicach brak...
          • markiza_de_kotlet_mielony Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 05.01.03, 21:27
            Przeprosiny przyjęte:)))
    • Gość: Azotoxnamossadowca Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? IP: *.ipt.aol.com 06.01.03, 08:31
      Lajno do lajna
      Fajna ferajna

      • schab Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 06.01.03, 09:17
        mięso ze świni lepsze niż to z wołu!
    • hubar Re: kurde... co Wy z tymi kotletami? 16.01.03, 22:47
      Kotlet odgrzewany w Łodzi, a robiony w Katowicach strasznie śmierdzi i jest
      niezjadliwy...
      Rzygać się chce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka