Dodaj do ulubionych

w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu

24.04.06, 00:16
łódzkiej wyborczej forumowiczki statystycznej ?
Obserwuj wątek
    • Gość: niezalogowana Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 00:26
      75B sterczący
      • Gość: ciekawy Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.168. / *.vnn.vn 24.04.06, 06:43
        75B tzn że pan Bóg stworzył cię dla hecy, z tyłu plecy, z przodu plecy?
        • rozmowy_kontrolowane Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 07:09
          85D.
          • Gość: koneser Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.chati / *.fbx.proxad.net 24.04.06, 07:27
            85D-sliczny numer:)
            • rozmowy_kontrolowane Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 07:28
              koneser, wiem;)
            • Gość: prawdziwy znawca Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.06, 09:33
              75 D to ślivczny numer a 85D to znak-sygnał, że jego właścicielka powinna
              pozbyć się kilku kg.

              Założe sie ze waży ponad 65 kg
              • zamek Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 09:36
                Takie posty jak powyższy to znaki-sygnały, że na forum pod prawdziwych znawców
                podszywają się prawdziwi bezczele.
                • histeryx to przykre, ale nie jest to wątek o zabytkach 24.04.06, 10:14
                  w tym o zamkach, nie jest też o męskich parametrach. może innym razem takowy
                  uruchomię.
              • rozmowy_kontrolowane Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 09:46
                Nie zakładaj się, bo możesz przegrać :)
                • cassani dobra, dla dobra nauki 24.04.06, 10:34
                  wystąpię jako bezstronny arbiter!
                  • rozmowy_kontrolowane Re: dobra, dla dobra nauki 24.04.06, 10:37
                    Skąd wiedziałam, że się odezwiesz, cassani?;)
                    Na razie jest zbyt mała konkurencja:D
                    • cassani Re: dobra, dla dobra nauki 24.04.06, 12:37
                      ano, zawsze wypowiadam się w kwestiach jakże ważnych dla naszej lokalnej
                      społeczności :)
                      a konkurencja lepiej jak jest mała niż nieuczciwa! nie wykręcać się teraz!
              • Gość: Lola Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 23:26
                Jeśli mogę w kwestii obwodu pod biustem - żeby mieć 85 pod biustem można ważyć
                nawet 100 kg. 65 kilogramowa kobieta o wzroście 170 - 175 cm, będzie miała
                właśnie 75 po żebrach.
    • Gość: diogenespies od braku biustu do bardzo dużego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 12:35
    • Gość: 75 DD Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: 212.191.69.* 24.04.06, 13:52
      75 DD
    • keridwen Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 13:57
      80c
    • cassani Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 14:24
      posuwam gońca na C6
      • dziad_borowy A co na to goniec? / czy on na to jak na lato? 24.04.06, 14:27
        • cassani chyba mu nie lato/ale zasłania sie trochę 24.04.06, 14:33

    • jolbla Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 14:32
      80 C :)

      a jeszcze niedawno były czasy 85 D
    • dziad_borowy w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 24.04.06, 14:35
      W granicach administracyjnych miasta Łodzi.
      Dzierżżż!!!
      • cassani Nieprawda 24.04.06, 14:36
        twoje cycki przebywaja poza nim!
        jeszcze raz i przestane Ci wierzyć!
        • dziad_borowy Tak ale 24.04.06, 14:37
          pytanie tyczylo biustu.
          Dzierżżż!!!
          • cassani Nie wierzę 24.04.06, 14:40
            - ale własnym oczom. Więc ja od początku o czym innym myślałem!
            • dziad_borowy To wszystko przez gońca 24.04.06, 14:56
              na pewno.
              Dzierżżż!!!
    • brite Postuluję 24.04.06, 14:43
      o przeniesienie tego wątku na forum Galeria Zdjęć.
      • cassani tak jest 24.04.06, 14:47
        najlpiej na wątek "z lotu ptaka"
        byle nie na "widok z okna" bo pękne z zazdrości!
        • keridwen Re: tak jest 24.04.06, 14:52
          wypraszam sobie, w zapiecu mozna bylo w wydaniu live obgapic (; zdjec nie bedzie :D
          • cassani Re: tak jest 24.04.06, 14:54
            no alive jest the best. ale online też z braku laku!
          • brite Re: tak jest 24.04.06, 14:56
            > w zapiecu mozna bylo w wydaniu live obgapic (; zdjec nie bedzie :D

            A bo mnie nie było. Nie omieszkałbym sfocić znienacka.
            • keridwen Re: tak jest 24.04.06, 14:58
              kaszani siedzial po drugiej stronie stolika, to moze ci opowie (;
              • brite Re: tak jest 24.04.06, 14:58
                Nie wiem czy ma aż tak szerokie słownictwo


                ;-)
                • keridwen Re: tak jest 24.04.06, 15:00
                  swinia, no jak nic - czysta swinia (;
                  • brite Re: tak jest 24.04.06, 15:10
                    Wybacz, miało być 'rozległe' zamiast 'szerokie'.
                    MSPANC
                    • keridwen Re: tak jest 24.04.06, 15:11
                      spoko, spoko...
                      • brite Re: tak jest 24.04.06, 15:14
                        my tu tak gadu-gadu, a Cassani milczy.
                        Może sporządza wielostronicowy raport?
                        • dziad_borowy Re: tak jest 24.04.06, 15:17
                          Kaszani, tysiac slow naprawde wystarczy.
                          Dzierżżż!!!
              • dziad_borowy Mam propozycję 24.04.06, 15:00
                To moze KAszani opowie nam wszyskim. Kaszani do działa!!!
                Dzierżżż!!!
                • cassani no więc 24.04.06, 15:16
                  trzymam działo. co dalej?
                  • Gość: Lola Moje cycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 21:19
                    75 B. Małe B. Raczej takie Ą. Lubię dostawać ładną bieliznę, ale jej potem nie
                    noszę. Jednakowoż czekam na jakieś suweniry po tym poście (Wielkim Poście).
                    • Gość: niezalogowana Re: Moje cycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 23:41
                      ja lubię moje 75B, bo mi sie nie pałętają koło kolan...
                      • Gość: daniel Re: Moje cycki IP: *.forweb.pl 24.04.06, 23:45
                        jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma
                        • Gość: niezalogowana Re: Moje cycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.06, 23:49
                          hehe, nie zgadzam się :)
                          nie jestem w 100% Polką (hmm pewnie nikt nie jest) i naprawde potrafię lubić
                          siebie i podobac się sobie.
                          • orientman Re: Moje cycki 25.04.06, 09:40
                            a w ilu procentach?
                            bo ja mam tak 50 na 50.. :)
                            • Gość: niezalogowana Re: Moje cycki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 18:30
                              mama Włoszka, tata Polak. Babcia od strony mamy jest Niemką, dziadek jest
                              Wlochem; druga babcia - spod Wilna, dziadek - łodzianin (prapra dziadek ma nawet
                              plac swojego nazwiska w Łodzi :))
                              Pozostałe pokolenia - nie wiem za bardzo... jak więc policzyc procentowo? Acha i
                              kto jest Prawdziwym Polakiem? :) I jak to się wszystko ma do rozmiaru mojego
                              biustu? :)
                              Orientmanie ratuj ;)
                              • orientman Re: Moje cycki 25.04.06, 19:11
                                u mnie jest to bardziej skomplikowane. zdecydowanie wiekszy rozrzut mam w papierach.
                                a jak to wplywa? ponoc dzieci z takich rodzin sa zdrowsze i lepiej rozwiniete :)
                              • Gość: no name Re: Moje cycki IP: *.4web.pl 25.04.06, 19:31
                                A ty nie masz może na imię Monika?
                            • brite Re: Moje cycki 25.04.06, 21:23
                              Orientmanie, jesteś w 50% Polką?!
                              • orientman Tak! 26.04.06, 10:31
                                Po matce :)
                      • artnow Re: Moje cycki 25.04.06, 22:55
                        No i jest to rozmiar całkiem niezły.
                        Takie małe doręczne albo nawet czasami doustne...
    • mag.gie Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 25.04.06, 12:12
      w granicach przyzwoitości oczywiście ;p
      • a.bc Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu 25.04.06, 19:51
        patrzac na mój wzroku ci może nie starczyć:)
    • Gość: kate Re: w jakich granicach zawiera się rozmiar biustu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.06, 20:00
      www.smej.se/gallery.php?id=690&prev=691 tu są opisy :)
    • endomedia zapraszam do współpracy !! 25.04.06, 21:39

      www.endomedia.com.pl/portfolio_dzial.php?id_galerii=25
      www.endomedia.com.pl/portfolio_dzial.php?id_galerii=16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka