05.05.06, 18:32
napisaliście wątki o 1 maja a o rocznicy Konstytucji 3 maja nic?
ciekawę prawda!
heheheh :)
Obserwuj wątek
   • camil.bmx Re: a 3 maja? 06.05.06, 00:16
    a ja się pytałem czy coś będzie i faktycznie coś było ;) Rok temu robiłem za sztandarowego, w tym roku byłem pstryknąć pare fotek. A co do samej uroczystości to oczywiście zaczęła się mszą w farze, następnie przejście pod pomnik piłsudskiego, gdzie trwały pozostałe uroczystości, czyli przemówienie bodajże starosty sieradzkiego, salwa honorowa, złożenie kwiatów przez dość liczne osobistości naszego miasta, a później prezentacja orkiestry dętej. No i to by było na tyle. Aha, na stadionie było jeszcze rozpoczęcie sezonu sportowego, czy coś w tym stylu, ale ogólnie nic ciekawego.
    jeśli ktoś nie był na 3maja na placu to można wpaść 8maja w dzień zwycięstwa. moim zdaniem bedzie podobnie tylko w mniejszej skali ;) a właśnie wie ktoś o której zaczynają się uroczystości 8maja? :D
    • sbi 8 maja 08.05.06, 14:17
     dzisiaj o 17, przed pomnikiem Piłsudskiego

     umsieradz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=479&Itemid=17
  • zodiak72 Re: a Jom Kippur? ;-) 08.05.06, 15:43
   Poważnie?;-) Masz niesamowitą wiedzę ajkata, hehehehe;-))) Jeśli już mielibyśmy komuś dziękować - to wujkowi de Gaullowi. Za to, ze zbudował nam reaktor jądrowy w Dimonie;-) Bo to z niego wlasnie mamy materiał rozszepialny do naszych głowic jądrowych. A w 1973 roku były juz one zaladowane do luków bombowych Phantomów F-4 z bazy Zachariah pod Tel Awiwem;-) Egipcjanie mogą tylko dziękować Opatrzności za to, ze Golda Meir nie wydała rozkazu ataku;-)
  • ebusia_fam_fatal Re: a Jom Kippur? ;-) 08.05.06, 15:50
   ajkata1 napisał:

   > typowo zydowskie pokretne myslenie
   > najgorsze ze w ten dzien udezyli w was Egipcjanie
   > i gdyby nie pomoc waszego wielkiego brata to dzis mowili byscie po arabsku!

   no i powiedzcie mi, czy ja sie duzo pomylilam w ocenie ajkaty?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka