Dodaj do ulubionych

Czechy-USA 3:0

12.06.06, 20:19
Ale był mecz. Czesi wykorzystali każdą szansę. A USA trafiało głównie w
słupki. ;-)

lav
Obserwuj wątek
    • gray Australia - Japonia 3:0 - to jest coś! :D .bt 12.06.06, 20:22

      • hubar Re: Australia - Japonia 3:1 12.06.06, 20:30
        1:0 dla Japoni do 85 minuty
    • Gość: Trzek Re: Czechy-USA 3:0 IP: *.toya.net.pl 12.06.06, 20:22
      Amerykany to tylko raz w słupek trafiły:) My jestyeśmy lepsi:)))
    • wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:22
      A po prostu pisze się osobno.
      * po prostu (sygnaturka)
      • lavinka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:28
        już to dwadzieścia razy pisałam
        PiszĘ "poprostu" razem specjalnie. jestem ortograficznym outseiderem. Uważam,że
        takie słowa jak "poprostu" wogóle" itp powinno pisać razem gdyż osobno są
        niezrozumiałe i nic nie znaczą. Znasz użycie słowa"prostu"? Bo ja nie. I oto
        efekt moich przemyśleń. Prędzej czy później Poloniści dojdą do tego samego
        wniosku. Taki Białystok kiedyś też pisało się oddzielnie. A teraz razem.
        A jeśli się nie zgadzasz to zapraszam na odtrucie do wątku KRULIK.

        LAV
        • wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:32
          www.bykom-stop.avx.pl

          Niektóre słowa sa pochodne:
          Po prostu - proste.
          Coś jest proste. A po prostu to skierowanie czegoś na prosty tor np.
          W ogóle - ogół. W ogólnym znaczeniu np.

          To nie jest trudne. I nie filozofuj. Takie są zasady
          • Gość: lavinka z nielogu Re: Czechy-USA 3:0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.06, 20:36
            Takie "są" ale "będą" inne. język ewoluuje. Tworzą sie nowe słowa. A sama sobie
            zaprzeczasz. Słowa "prostu" nie ma. Są słowa" prosta" "prosty" itd ale
            nie "prostu".

            lav

            Zasady sa kwaśne. Prędzej czy póżniej się o tym dziecinko przekonasz. Zasady są
            od tego by je łamać. Granice trzeba przekraczać!
            Viva Revolution!!

            ;-)))))
            • wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:40
              Ale to słowo pochodne, zmienia sie tylko końcówka.
              Słowo takie samo jak: koniec, końca, końcu, końcowi.
              A słowa prostu nie ma, owszem, ale jest np. prostuje.
            • szprota [Lav] 12.06.06, 20:44
              "Zasady sa kwaśne".
              mogę to na sygnaturkę? :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka