lavinka 12.06.06, 20:19 Ale był mecz. Czesi wykorzystali każdą szansę. A USA trafiało głównie w słupki. ;-) lav Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Trzek Re: Czechy-USA 3:0 IP: *.toya.net.pl 12.06.06, 20:22 Amerykany to tylko raz w słupek trafiły:) My jestyeśmy lepsi:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:22 A po prostu pisze się osobno. * po prostu (sygnaturka) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:28 już to dwadzieścia razy pisałam PiszĘ "poprostu" razem specjalnie. jestem ortograficznym outseiderem. Uważam,że takie słowa jak "poprostu" wogóle" itp powinno pisać razem gdyż osobno są niezrozumiałe i nic nie znaczą. Znasz użycie słowa"prostu"? Bo ja nie. I oto efekt moich przemyśleń. Prędzej czy później Poloniści dojdą do tego samego wniosku. Taki Białystok kiedyś też pisało się oddzielnie. A teraz razem. A jeśli się nie zgadzasz to zapraszam na odtrucie do wątku KRULIK. LAV Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:32 www.bykom-stop.avx.pl Niektóre słowa sa pochodne: Po prostu - proste. Coś jest proste. A po prostu to skierowanie czegoś na prosty tor np. W ogóle - ogół. W ogólnym znaczeniu np. To nie jest trudne. I nie filozofuj. Takie są zasady Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Czechy-USA 3:0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.06, 20:36 Takie "są" ale "będą" inne. język ewoluuje. Tworzą sie nowe słowa. A sama sobie zaprzeczasz. Słowa "prostu" nie ma. Są słowa" prosta" "prosty" itd ale nie "prostu". lav Zasady sa kwaśne. Prędzej czy póżniej się o tym dziecinko przekonasz. Zasady są od tego by je łamać. Granice trzeba przekraczać! Viva Revolution!! ;-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wredna.suka Re: Czechy-USA 3:0 12.06.06, 20:40 Ale to słowo pochodne, zmienia sie tylko końcówka. Słowo takie samo jak: koniec, końca, końcu, końcowi. A słowa prostu nie ma, owszem, ale jest np. prostuje. Odpowiedz Link Zgłoś