03.07.06, 20:39
Oddam w dobre ręce trochę różnych rzeczy o Sieradzu, np. kalendarz 2006,
"Sieradz Historia z charakterem", "Mój Sieradz", medal pamiątkowy z tego roku.
Oraz oddam trochę płyt z czasopism komputerowych.

Proszę tylko o poważne odpowiedzi.

Pozdrawiam
Michał
Obserwuj wątek
    • sieradzak Re: Sieradz 03.07.06, 20:47
      emzetes napisał:

      > Oddam w dobre ręce trochę różnych rzeczy o Sieradzu, np. kalendarz 2006,
      > "Sieradz Historia z charakterem", "Mój Sieradz", medal pamiątkowy z tego roku.
      > Oraz oddam trochę płyt z czasopism komputerowych.
      >
      > Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
      >
      > Pozdrawiam
      > Michał

      Sprecyzuj dobre ręce ;)
      Czemu się pozbywasz tych cudów ? ;)
    • farbenheit Re: Sieradz 03.07.06, 20:59
      Odbierz maila z gazeta.pl :)
    • hajdana UM też coś rozdaje 7.07.2006 11-14.00 przy s.5 04.07.06, 11:37
      że tak skorzystam i podczepię, będą okolicznoścowe karty pocztowe :) i monety
      www.umsieradz.pl/portal/index.php?option=com_content&task=view&id=546&Itemid=17
    • ebusia_fam_fatal Re: Sieradz 04.07.06, 20:06
      a ja, michał, przyjmę rolki ;)
      • emzetes Re: Sieradz 04.07.06, 20:44
        Pierwszy zgłosił sie "Farbenheit" ale do tej pory nie skontaktował się ze mną.
        Dziwne ale prawdziwe. Przeciez podałem mu numer telefonu. Uznałem więc, że nie
        skorzysta z mojej oferty.
        Tak więc kto jest następny?

        Pozdrawiam
        • ebusia_fam_fatal Re: Sieradz 04.07.06, 21:05
          jakto sie nie kontaktowal? przeciez gadaliscie przez telefon, podobno jestescie
          umowieni????
          eeeeej

          ktos tu oszukuje :>

          co z moimi rolkami? :D:D:D
        • gosiaczek_sdz1 Re: Sieradz 08.07.06, 00:13
          ja nie skorzystam, z pomocy też nie.
          Phy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka