excentrix
11.07.06, 12:57
z wielkim smutkiem donoszę, że nasza Droga Przyjaciółka, znana tu jako Aaa202
z przyczyn o których nie mnie tu pisać, zawiesza a przynajmniej ogranicza
swoją aktywność na FŁ, co jak sądzę w znacznym stopniu przyczyni się do
jeszcze większej degrengolady, zastoju i braku ruchu w eterze.
Myślę, że pomimo krótkiego epizodu tutaj, była to jedna z barwniejszych
postaci, kobieta o wyjątkowej łatwości w formuowaniu przekazu, niecodziennych
konkluzjach i otwartej głowie.
Jest mi bardzo przykro z tego powodu.
Proponuję gromkie brawa za wkład, za ciekawe dyskusje, za stymulujące wymiany
poglądów.
Mam nadzieję że czasem jednak się pojawi...