Dodaj do ulubionych

Pamięci Aaa żałobny rapsod

11.07.06, 12:57
z wielkim smutkiem donoszę, że nasza Droga Przyjaciółka, znana tu jako Aaa202
z przyczyn o których nie mnie tu pisać, zawiesza a przynajmniej ogranicza
swoją aktywność na FŁ, co jak sądzę w znacznym stopniu przyczyni się do
jeszcze większej degrengolady, zastoju i braku ruchu w eterze.
Myślę, że pomimo krótkiego epizodu tutaj, była to jedna z barwniejszych
postaci, kobieta o wyjątkowej łatwości w formuowaniu przekazu, niecodziennych
konkluzjach i otwartej głowie.
Jest mi bardzo przykro z tego powodu.
Proponuję gromkie brawa za wkład, za ciekawe dyskusje, za stymulujące wymiany
poglądów.
Mam nadzieję że czasem jednak się pojawi...
Obserwuj wątek
    • szakal_el <oklaski> /dluuugi klask 11.07.06, 12:58

    • yavorius :brawa: [nt] 11.07.06, 13:00
    • brite :(( 11.07.06, 13:00
      [*]
    • szprota oraz zamioty kraciastą vaubaną 11.07.06, 13:01
      Aaa202, wróć, czeka Łódź!
    • brite bezwzględnie żądam wyjaśnień! 11.07.06, 13:04
      co i dlaczego i po co!
    • cassani Żeszuf łączy się w buló 11.07.06, 13:10
      ale co sie stało takiego - przecież nic jej nie powiedziałem ;(
    • yavorius I Urzut też /nizrzutu 11.07.06, 13:10
    • longeta to przez 11.07.06, 13:13
      te idiotyczne doświadczenia
    • aaa202 O, proszę, ledwo uszła w otstawku a tu ciekawy wąt 11.07.06, 13:22
      ek.
      Po prostu muszę w końcu uprać dywan. Miałam to zrobić na Boże Narodzenie, potem
      na Wielkanoc, zatem, zrozumcie moją decyzję...
      • zamek Re Aaa202! :)))) 11.07.06, 13:24
        Jesteś :)))
        Rozumiemy jak najbardziej, ale żeby od razu co poniektórych (takiego Excentrixa
        na przykład) z przyjaciół wyrzucać?
        Jak wypierzesz dywan, to wracaj i zostań :)
        • aaa202 Ależ! Nie wyrzuciłam nikogo! 11.07.06, 13:28
          taki efekt daje zniewidocznienie wizytówki. efekt bardzo mi się spodobał.
          poczułam się jak trup. strupienie to bardzo mię rajcuje i natchniewa.
          • zamek rozumieć wszystko :) 11.07.06, 13:32
            Właściwie ja się od pogody czuję jak smętny cadaver...
          • brite Już myślałem 11.07.06, 13:48
            że w swej nieprzewidywalnej kobiecości skasowałaś konto i pozostanie mi tylko
            lektura życiowych porad longety, które notabene bardzo lubię, ale nie samym
            chlebem człowiek żyje.
      • brite Re: O, proszę, ledwo uszła w otstawku a tu ciekaw 11.07.06, 13:28
        Hm, a po cóż kasować wizytówkę? Hę?
      • cassani nie zgadzamy się 11.07.06, 13:28
        wręcz podejrzewamy że pierzesz dywan żeby wziął udział w reklamówce pewnej
        Partii -to s(k)andał!!!
        • longeta pierz jak najdłużej 11.07.06, 13:33
          ten cholerny dywan...
          • szprota [n4r] Longeto, im dłużej cię czytam 11.07.06, 13:37
            tym bardziej przypomina mi się dowcip, jak to Jezus wędrował sobie z Marią i w
            pewnym mieście natknęli się na grupę brodatych facetów kamienujących jakąś
            niezbyt jawną grzesznicę. Maria się wtrąciła i zaproponowała, by zamiast jej
            ukamienowali ich.
            Po kilku bolesnych minutach Jezus wygrzebał się spod kamieni i mruknął: -Ty,
            matka, jak coś powiesz...!
            • zamek Re: [n4r] Longeto, im dłużej cię czytam 11.07.06, 13:53
              O, właśnie, miałem się Jabburowi przypomnieć...
              • yavorius Re: [n4r] Longeto, im dłużej cię czytam 11.07.06, 13:54
                Ooooooo:)
              • szprota tu Jabbur niepotrzebny 11.07.06, 13:55
                ja sobie myślę, że nie ma co lecieć do pana od forum na skargę, póki się da
                Longecie (I hope) przemówić do rozumu.
                • excentrix Re: tu Jabbur niepotrzebny 11.07.06, 13:57
                  wiatr w dupę wieje, próżne nadzieje....
                • zamek Re: tu Jabbur niepotrzebny 11.07.06, 13:58
                  ale to nie w dzisiejszej kwestii
                • longeta Re: tu Jabbur niepotrzebny 11.07.06, 14:01
                  Ale o co wam chodzi?
                  O ortografie?

                  ps.zamek,jaki to zamek-to telegraf jest
                  • szprota Re: tu Jabbur niepotrzebny 11.07.06, 14:07
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=45042210&a=45044932
    • cassani łachy bez - to ja też odchodzę. 11.07.06, 13:37
      pa!
      • excentrix nie chciałem deklarować tego jako pierwszy... 11.07.06, 13:45
        z tym że C. żartuje a ja poważnie rozpatruję tą opcję.
        No bo co pozostaje ? Pyskówki o Kaczyńskich, Tuskach Giertychach i piłce nożnej ??
        Bez michałków, bez loda, bez prób podjęcia innych tematów niż polityka i futbol.
        Dla mnie bez sensu....
        • brite nie rób scen 11.07.06, 15:22
          zawsze możesz pisać u mnie na forum na mojej stronie, link poniżej :P
        • mag.gie Re: nie chciałem deklarować tego jako pierwszy... 11.07.06, 15:26
          excentrix napisał:

          Bez michałków, bez loda, bez prób podjęcia innych tematów niż polityka i futbol.
          > Dla mnie bez sensu....

          Przepraszam bardzo, a dlaczego niby bez loda? O czymś nie wiem? Stopił się? Ale
          od czwartku ma być mniejszy żar :)

          Znam jednego Michałka... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka