emem74 16.07.06, 21:45 Witam, Wybieram się na wakacje nad Bałtk, w związku z tym mam pytanie do Was ("tubylców"). Czy Autostrada A2 na odcinku Sryków-Knin jest czynna? Gdzieś wyczytałem, że będzie czynna od 2006-07026 - czy to prawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 21:51 Skoro wyczytałeś tą prawdziwą informację, to czemu pytasz się o to samo? Nad Bałtyk, to chyba A1, a ta jeszcze nawet nie zaczęta. Polcam stronkę na temat: www.lodzkie.autostrady.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 21:52 Odpowiedzi poszukaj na forum Komunikacja lub na stronie dotyczącej łódzkich autostrad: www.lodzkie.autostrady.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
emem74 Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 22:03 Wielkie dzięki - szybko i konkretnie. Pozdrowienia z Krakowa PS. Z tego wynika, że wyjeżdżam kilka dni za wcześnie. Odpowiedz Link Zgłoś