Dodaj do ulubionych

A2 Stryków-Konin

16.07.06, 21:45
Witam,
Wybieram się na wakacje nad Bałtk, w związku z tym mam pytanie do Was
("tubylców"). Czy Autostrada A2 na odcinku Sryków-Knin jest czynna? Gdzieś
wyczytałem, że będzie czynna od 2006-07026 - czy to prawda?
Obserwuj wątek
    • longeta Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 21:48
      ha,ha,ha
    • hubar Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 21:51
      Skoro wyczytałeś tą prawdziwą informację, to czemu pytasz się o to samo?
      Nad Bałtyk, to chyba A1, a ta jeszcze nawet nie zaczęta.

      Polcam stronkę na temat: www.lodzkie.autostrady.prv.pl
    • ixtlilto Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 21:52
      Odpowiedzi poszukaj na forum Komunikacja lub na stronie dotyczącej łódzkich autostrad:
      www.lodzkie.autostrady.prv.pl
    • emem74 Re: A2 Stryków-Konin 16.07.06, 22:03
      Wielkie dzięki - szybko i konkretnie.
      Pozdrowienia z Krakowa
      PS. Z tego wynika, że wyjeżdżam kilka dni za wcześnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka