Dodaj do ulubionych

www.lksfans.pl

IP: *.toya.net.pl 10.02.03, 13:56
www.lksfans.pl pod starym adresem!
Zapraszam do odwiedzenia najlepszej strony o Łódzkim Klubie Sportowym
Obserwuj wątek
    • Gość: adminf Re: www.lksfans.pl IP: *.bremultibank.com.pl 10.02.03, 15:44
      ehhh obsie, nie ma to jak samoreklama ;-)

      www.lksfans.pl
      • Gość: pafcio Re: www.lksfans.pl IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.03, 20:03
        I jaka skromność.
        lkslodz.pl.
        • jstawik Re: www.lksfans.pl 11.02.03, 13:56
          Gość portalu: pafcio napisał(a):

          > I jaka skromność.
          > lkslodz.pl.

          ... bo jestesmy najlepsi i najskromniejsi !
          ;-)

          www.lksfans.pl
    • Gość: obs Re: www.lksfans.pl IP: *.toya.net.pl 11.02.03, 16:42
      Reklama dźwignią sukcesu :)

      www.lksfans.pl & www.lkslodz.pl
      nasza zgoda najlepsza w Polsce jest
      ;-)
      • Gość: pafcio Re: www.lksfans.pl i lkslodz.pl IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 21:06
        Teraz to zupełnie co innego.
        Życzę powodzenia.
        ŁKS Łódź.
        • szwagier_nf Re: www.lksfans.pl i lkslodz.pl 12.02.03, 09:55
          Stronka działa już sprawnie i na stałe

          Zapraszamy więc ponownie do logowania się na naszej witrynie
    • bartuch Re: www.lksfans.pl 12.02.03, 10:55
      Byłem, byłem, moi chłopcy. I będę tam czesto wpadał, ku Waszej radości, jak
      sadzę:-))))
      • Gość: deszczyk Re: www.lksfans.pl IP: *.mnc.pl 12.02.03, 14:50
        Jesli masz dobre i szczere intencje to zapraszam miło bedzie poczytac
        Tak tylko bedziesz pyłkiem , który łatwo zdmuchnąc


        Nienawiść powoduje spory,
        lecz miłość<do łks-u>
        przykrywa wszystkie błędy
    • bartuch Re: www.lksfans.pl DESZCZYKU..... 12.02.03, 20:13
      Dzieki za zaproszenie, ale nie jest ono potrzebne. Bede wchodzil tam, gdzie
      bede mial ochote...Intencje????Na stronach LKS zawsze staram sie dyskutowac
      merytorycznie, spytaj doswiadczonych kolegow
      • Gość: obs Re: www.lksfans.pl DESZCZYKU..... IP: *.toya.net.pl 13.02.03, 00:31
        o ile się nie myli retoryki z populizmem jest ok
        • Gość: pafcio Re: www.lksfans.pli lkslodz.pl IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.02.03, 11:24
          Różne rzeczy można zarzucić Bartuchowi ale chyba nie to że jest populistą.
          Jak każdemu szanującemu się kibicowi zdarza się że jest nieobiektywny i zbyt
          łatwo daje się sprowokować ale to w naszym „fachu” normalne.
          Osobiście lubię się z kolegą B pospierać i wymienić uprzejmości co oczywiście
          nie przeszkadza nam pozostać przy swoich poglądach.

          Pozdrawiam.

          • Gość: deszczyk Re: www.lksfans.pli lkslodz.pl IP: *.mnc.pl 13.02.03, 19:33
            Ten , kto myśli, że wie, nie wie.Ten, kto wie, że nie
            wie, wie.
            Lao Tse
    • bartuch Re: www.lksfans.pl PAFCIO 13.02.03, 21:44
      Dzięki za miłe słowa, jak oni Cię wpuszczą na stadiona za taka zdradę:-)))???
      PS. Wreszcie dostaliście dobrego chłopaka. Zobaczysz, że Przybyszewski będzie
      podporą defensywy Twojego drugoligowca. Jak tam flaszka???
      • Gość: pafcio Re: www.lksfans.pl wwwlkslodz.pl IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.02.03, 13:36
        Wiadoma flaszka tylko czeka żebyś ją kupił w sklepie.
        Co do Przybyszewskiego ?? ,obyś miał rację.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka