Dodaj do ulubionych

Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu?

28.08.06, 19:14
Tak sie zastanawiam. Co sądzicie o tym? Na razie PiS oficjalnie nie poparl
Kropiwnickiego. Ale jego otoczenie polityczne usilnie o to zabiega, a PiS
chyba musiałby na glowe upasc, żeby wystawiac jakiegos innego kandydata (moim
zdaniem wyborcy PiS i tak zaglosowaliby na Kropiwnickiego!).

W tej chwili jednak Kropiwnicki jest w duzym stopniu kanydatem niezaleznym,
nie zwiazanym z zadna obecnie liczącą się partia polityczna. Dzisiaj
glosowanie na Kropiwnickiego rozwaza wiele osób, które nie tolerują PiS-u. Czy
oficjalne poparcie przez PiS Kropiwnickiego może mu zaszkodzic i zaowocowac
strata głosów i porażką w wyborach?

A moze wprost przeciwnie. Poparcie PiS-u zapewni Kropiwnickiemu glosy
zwolennikow PiS-u i dzieki temu wygra wybory?
Obserwuj wątek
    • ordynat.uchleja Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 28.08.06, 23:57
      Nie wiem. Ale może mu pomoże poparcie Marka Belki (PeDe),o które możesz być
      spokojny. Ów napewno zrewanżuje się Kropiwnickiemu za jego świadectwo
      nieagenturalności.
      No i jest jeszcze prężne lobby branży obrotu nieruchomościami,posiadające swoje
      betonowe zaplecze w podlegającym Kropiwnickiemu Wydziale Budynków i Lokali -
      choćby , za przeproszeniem, Kuś. Popierających ci u Kropy dostatek, a nawet
      spory nadmiar. Po co mu PiS ?
      • dziad_borowy Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 00:02
        Nie wiem skad takie rewelacje ale PD nie poprze Kropiwnickiego.
        Dzierżżż!!!
        • ordynat.uchleja Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 00:26
          rewelacje o świadectwie nieagenturalności, wystawionym Belce przez
          Kropiwnickiego ?
          Jak to skąd - z Gazety Wyborczej! Dużo i ogniście pisała cytując żarliwy pean
          Kropiwnickiego w czasie, kiedy deliberowano nad kwestią kwitu,który Belka
          podpisał, choć podpisaniu takowego zaprzeczał zeznając przed komisją śledczą
          jako świadek.
          • dziad_borowy Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 00:40
            Rewelacje o poparciu. Bo juz wiadomo, ze nieprawdziwe.
            Dzierżżż!!!
            • ordynat.uchleja Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 31.08.06, 20:16
              Nieprawdziwe ? Gazeta Wyborcza szeroko komentowała i cytowała poparcie
              udzielone Belce przez Kropiwnickiego w postaci "świadectwa nieagenturalności" w
              czasie, kiedy roztrząsano te kwestie przy okazji ujawnienia kwitu, który Belka
              podpisał, a którego podpisaniu zaprzeczał.Jeśli nie jest tak, że GW - jak u
              Orwela- zmienia zawartość swoich doniesień wstecz, to łatwo to sprawdzić.
              W tej sytuacji poparcie Belki dla Kropiwnickiego wydaje się oczywiste i
              naturalne. No, może GW tym razem tego szeroko nie rozpropaguje, ale to inna
              kwestia.
              Byłżeby Belka tak niewdzięczny ? Niewiarygodne !
        • big_news Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 00:35
          To dopiero byłby pocałunek śmierci dla Kropiwnickiego!;)

          Chociaż poważnie mówiąc, to czy ktokolwiek może sądzić inaczej, niż że
          demokraci.pl to jest jedynie wirtualna rzeczywistość? hehehe
          • marianczyk1 Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 01:57
            > demokraci.pl to jest jedynie wirtualna rzeczywistość?

            to jest dopiero wirtualna rzeczywistosc blizejludzi.pl

            > hehehe

            debil
    • leslaw_m Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 29.08.06, 08:22
      sądzę ,ze zaszkodzi.
      pan kropiwnicki sporym wysiłkiem wspiął się ponad piekiełko kloalicjantów
      (pomijająć początki prezydentury)
      moze liczyć na duzo lepszy wynik samodzielnie
    • cassani juz szkodzi 29.08.06, 10:01
      w każdym razie mentalnie. tylko czekać jak Kropka weźmie szmatkę, wystroi się w
      kalosze i pójdzie szorować Aleje Włokniarzy. Całą.
    • desidero1 KoLiber = koliberal ? 29.08.06, 10:15
      www.koliber.org/fundament.php?co=2
    • hubar Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? 31.08.06, 18:37
      Mam nadzieje ze tak! Tylko czemu przy okazji oberwie nasze miasto :(
      • Gość: PL Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 01.09.06, 23:35
        Kropiwnicki zbyt długo zwlekał z odwołaniem Tomaszewskiego i Chądzyńskiego. To
        może tylko zemścić się na jego notowaniach w PiS.
    • Gość: ŁPO-wiec Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 19:08
      Nie ma mowy o poparciu PiSu pzrez kropiwnickiego, bo postawili oni warunki
      zaporowe.
      M.in. : znika ChRS i ŁPO - zostaje tylko lista PiSu, Tomaszewski i Chądzyński
      mają zniknąć z otoczenia Kropiwnickiego, na listach PiSu będzie 12-16 miejsc
      dla ludzi Kropiwnickiego (ale nie na pierwszych miejscach). Jeśliby Kropiwnicki
      przyjał te warunki to po wyborach mógłby rządzić tylko własną sekretarką.
      • Gość: Zazuzi Re: Czy poparcie PiS-u zaszodzi Kropiwnickiemu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.06, 19:12
        Ostatnie ŁPO - chyba we wtorek 5 wrzesnia odrzuciło warunki podyktowane przez
        Jagiełłę. Także dlatego, że z Listy PiS mają startować m.in. Wróbel, Tosiek,
        Budner, Lepa którzy od 2 lat walczą z Tomaszewskim i Kropiwnickiem.
        Takie towrzystwo jest dla Kropiwnickiego nie do przyjęcia. Dlatego szanse
        Kropiwnickiego maleją, bo będzie co najmniej 3-4 kandydatów prawicy:
        Kropiwnicki, Orzechowski, Bohdanowicz i podobno "piekna Helena" Pietraszkiewicz
        (wojewodzina)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka