magdalena11 28.08.06, 23:10 Serdecznie zapraszam na nowe forum, które dotyczy miejscowości Błaszki i okolic. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do rejestracji. Mam nadzieje, że z Waszą pomocą forum się rozkręci. Pozdrawiam serdecznie , Magda Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdalena11 Re: Błaszki forum 28.08.06, 23:35 magdalena11 napisała: > Serdecznie zapraszam na nowe forum, które dotyczy miejscowości Błaszki i > okolic. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do rejestracji. Mam nadzieje, że > z Waszą pomocą forum się rozkręci. > > Pozdrawiam serdecznie , > Magda Ale zapomniałam podać adres. Ale mam skleroze. www.blaszki.fora.pl Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Gazeta.pl Błaszki 29.08.06, 01:20 A dlaczego nie forum Gazeta.pl Błaszki? Odpowiedz Link Zgłoś
o00 Re: Gazeta.pl Błaszki 29.08.06, 02:03 A dlaczego się powtarzasz? A dlaczego się powtarzasz? Odpowiedz Link Zgłoś
magdalena11 Re: Gazeta.pl Błaszki 13.09.06, 21:20 Jeszcze raz wszystkich zapraszam na to forum. adres: www.blaszki.fora.pl Pomózcie mi je rozkręcić. Pozdrawiam serdecznie, Błaszkowianka Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Błaszki forum 29.08.06, 01:10 takzesz mi sie wlasnie kojarzylo ze to Ty:)) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=166&w=20790576 wątek już zarchiwizowany, ale podczepiam :) Odpowiedz Link Zgłoś