Dodaj do ulubionych

Błaszki forum

28.08.06, 23:10
Serdecznie zapraszam na nowe forum, które dotyczy miejscowości Błaszki i
okolic. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do rejestracji. Mam nadzieje, że
z Waszą pomocą forum się rozkręci.

Pozdrawiam serdecznie ,
Magda
Obserwuj wątek
    • ajkata20 Re: Błaszki forum 28.08.06, 23:22
      O to ja sie zgaszam
      • ajkata20 Znaczy zglaszam 28.08.06, 23:24

    • magdalena11 Re: Błaszki forum 28.08.06, 23:35
      magdalena11 napisała:

      > Serdecznie zapraszam na nowe forum, które dotyczy miejscowości Błaszki i
      > okolic. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do rejestracji. Mam nadzieje, że
      > z Waszą pomocą forum się rozkręci.
      >
      > Pozdrawiam serdecznie ,
      > Magda


      Ale zapomniałam podać adres. Ale mam skleroze.


      www.blaszki.fora.pl
      • o00 Re: Gazeta.pl Błaszki 29.08.06, 01:20
        A dlaczego nie forum Gazeta.pl Błaszki?
        • ebusia_fam_fatal Re: Gazeta.pl Błaszki 29.08.06, 01:34
          a dlaczego tak? ;)
          • o00 Re: Gazeta.pl Błaszki 29.08.06, 02:03
            A dlaczego się powtarzasz?
            A dlaczego się powtarzasz?
            • magdalena11 Re: Gazeta.pl Błaszki 13.09.06, 21:20
              Jeszcze raz wszystkich zapraszam na to forum.

              adres:

              www.blaszki.fora.pl

              Pomózcie mi je rozkręcić.

              Pozdrawiam serdecznie, Błaszkowianka
    • ebusia_fam_fatal Re: Błaszki forum 29.08.06, 01:10
      takzesz mi sie wlasnie kojarzylo ze to Ty:))

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=166&w=20790576

      wątek już zarchiwizowany, ale podczepiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka