hubar 04.03.03, 18:23 BRAWO! Nie ma watpliwości, że ten zespół to jeden z najbardziej kreatywnych kapeli w Polsce. Cieszy dodatkowy fakt, że są z Łodzi :-) PS Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trzem" nie wybaczę! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Smarck Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.g1.pl 04.03.03, 19:07 Słodka grupa rozrywkowa. Zabawa połączona z jakimś naiwnym "misjonarstwem". Dykcja wokalistki do poprawienia (potrzeba miesięcy ćwiczeń artykulacyjnych). Po co mieszać się do polityki i stawać się przekaźnikiem jakichkolwiek idei politycznych? Profity? Dla rzekomych posłańców "dobrej nowiny"? Co to ma wspólnego z muzyką samą w sobie? Osobiście dostrzegam obłędne manipulacje medialne. Prawdziwy artysta szlifuje swój kunszt, a nie progi w partyjnych siedzibach, choćby nie wiem, jak wiarygodnych. Życzę Blue Café wszystkiego dobrego, ale przede wszystkim niezależności. Zdaje się, że w branży muzycznej coraz o nią trudniej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: 195.126.123.* 04.03.03, 21:12 Super pomysl! O Unii trzeba mowic/spiewac?/ na luzie i bez zadecia, bo to na pewno mlodziezy nie zacheci. Odpowiedz Link Zgłoś
srootootoo Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 21:23 I bardzo fajnie!!! Jedyna grupa która coś nowego wniosła na ten skostniały, kolesiowski i dyletancki rynek.o! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Feliks Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.toya.net.pl 04.03.03, 21:34 A Ja myślę, że wczorajszy wystep na wręczeniu Wiktorów grupa BC nie może zaliczyc do udanych.I nadal podtrzymuje moją opinie, kiedyś na Forum wyrażaną,że Tatiana nie powinna silić sie na śpiewanie w stylu skrzeczącej żabki.Kapela niezla.Tylko nie przeszarżujcie w Waszych popisach!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 04.03.03, 23:47 Tatiana głos ma dobry a co ciekawe zdecydowanie lepiej brzmi na zywo niz z playbacku :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chico Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz.supermedia.pl 05.03.03, 16:53 Srootootoo chyba przejąłeś mózg 4-latka.Biegasz po internecie z tą nowiną,nie pieprz głupot Marxa,on to powiedzonko kupił. Odpowiedz Link Zgłoś
srootootoo Re: Graucho to Chico 07.03.03, 23:48 Gość portalu: Chico napisał(a): > Srootootoo chyba przejąłeś mózg 4-latka.Biegasz po internecie z > tą nowiną,nie pieprz głupot Marxa,on to powiedzonko kupił. Ciekawe za ile? A biegam bo mam niezłą kondycje. ooo... i mam jeszcze jedno powiedzonko : -Gadasz jakbyś był(a) szczepiony igłą od adapteru ...Chico!:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tica Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.pai.net.pl 04.03.03, 22:26 Hubar, nie wierze w to co czytam ;) pozdrrr Odpowiedz Link Zgłoś
hm` Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:28 Bark argumentow, trza postawic na igrzyska. pozdr. hm` Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MarcinK Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.03.03, 22:40 Witam Dlaczego zawsze wszystko stawiać w kategorii gry o sumie zerowej? Są też gry o sumie niezerowej... czyli nie: albo rybki, albo akwarium tylko rybki i akwarium. Pozdrawiam, MarcinK Odpowiedz Link Zgłoś
hm` Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:42 MarcinieK widzisz kampanie......tzw przedreferendalna....czysta agitka, nic wiecej. pozdr. hm` Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: 212.191.66.* 05.03.03, 14:56 Stary, lepiej głosuj "za", bo nasze finanse państwowe są już nastawione na środki unijne. jeśli nie wejdziemy, to będzie argentyna (np deficyt publ. na bank przekroczy konstytucyjne 60%, wiesz co to oznacza?) masz argument! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mlody Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.03, 15:07 To znaczy, ze mamy zly rzad. Nic wiecej. pozdr. Mlody Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Fajna kapela ale po co pakują się w politykę ? IP: *.lodz-polnoc.sdi.tpnet.pl 04.03.03, 22:50 O tym czy wejdziemy na kolanach do unii, będziemy decydować sami bez namawiania innych. Skoro nasz rząd podpisał coś w Kopenhadze co jeszcze wymaga poprawek to znaczy, że nie wie co podpisał. I my mamy się pod tą niewiadomą również podpisać ? Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:54 Tylko dlaczego Blue Café na rozdaniu Wiktorów swój przebuj póścili z playbacku... Dla mnie muzycznie stracili bardzo wiele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prostak Małe poprawki ;) ACH TA POLSZCZYZNA :) IP: *.toya.net.pl 04.03.03, 23:35 Wybacz Hubarze, ale Twój komentarz niezbyt w słowa bogaty, obfituje w liczne błędy, które czuję się zobowiązany poprawić, bo aż w oczy kłują! hubar napisał: > BRAWO! > Nie ma watpliwości, że ten zespół to jeden z najbardziej > kreatywnych kapeli w Polsce. Cieszy dodatkowy fakt, że są z > Łodzi :-) > > PS > Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trzem" nie wybaczę! Nie ma WĄTPLIWOŚCI, że ten zespół to JEDNA z najbardziej kreatywnych kapeli w Polsce. Cieszy DODATKOWO fakt, że są z Łodzi. P.S. Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trojgu" nie wybaczę! A co do jakości i kreatywności Blue Cafe to dyskusji nie podejmuję, chociaż mam inne zdanie, gdyż de gustibus non est disputandum! Paremia ta nie oznacza jednak podobnej dowolności w regułach gramatycznych i ortograficznych ;)! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kowal Re: Małe poprawki ;) ACH TA POLSZCZYZNA :) IP: *.pai.net.pl 05.03.03, 13:22 Wszystko pięknie, lecz, jednak, może być : "dodatkowy fakt" ! Choc nie jest to najzręczniejsze, ale poprawne. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Czy Blue Café koniecznie musi? 04.03.03, 23:59 Może to i dobrze, bo niby w słusznej sprawie, ale jako artysta zawsze mam obiekcje przed udzielaniem się w takich okolicznościach... Uważam, że sztuka powinna stać ponad polityką, a nie działać w jej służbie. Chociaż w sumie... bez Verdiego nie byłoby zjednoczonych Włoch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sztur Re: Czy Blue Café koniecznie musi? IP: *.bcmhs.bc.ca 05.03.03, 03:57 "Niby w slusznej sprawie".Wlasnie,zeby nie to NIBY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Standa Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.bcmhs.bc.ca 05.03.03, 03:56 Nie tylko zalosna jest ta grupa,ale i cel jej dzialalnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 05.03.03, 14:47 A cóż czyni ją żałosną w Twoich oczach?? Odpowiedz Link Zgłoś
aard Ło Matko!! Tylko nie to!!! 05.03.03, 15:59 A już byłem prawie pewien, że wygramy to referendum i Unia na wyciągnięcie ręki jest. Przecież od takiej beczącej kozy i owcy w jednym, to cały elektorat zwieje, gdzie pieprz rośnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: News Orleans Re: Ło Matko!! Tylko nie to!!! IP: *.lodz.supermedia.pl 05.03.03, 17:04 Byłoby lepiej gdyby zaśpiewał i zagrał prezydent Łodzi z własnym zespołem,repertur dowolny.Podpowiem-pasowałby jazz tradycyjny,tzw.white jazz.ALE BY BYŁO!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś