Dodaj do ulubionych

Blue Café zagra na tak dla referendum europejsk...

04.03.03, 18:23
BRAWO!
Nie ma watpliwości, że ten zespół to jeden z najbardziej
kreatywnych kapeli w Polsce. Cieszy dodatkowy fakt, że są z
Łodzi :-)

PS
Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trzem" nie wybaczę!
Obserwuj wątek
    • Gość: Smarck Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.g1.pl 04.03.03, 19:07
      Słodka grupa rozrywkowa. Zabawa połączona z jakimś
      naiwnym "misjonarstwem". Dykcja wokalistki do poprawienia
      (potrzeba miesięcy ćwiczeń artykulacyjnych). Po co mieszać się
      do polityki i stawać się przekaźnikiem jakichkolwiek idei
      politycznych? Profity? Dla rzekomych posłańców "dobrej nowiny"?
      Co to ma wspólnego z muzyką samą w sobie? Osobiście dostrzegam
      obłędne manipulacje medialne. Prawdziwy artysta szlifuje swój
      kunszt, a nie progi w partyjnych siedzibach, choćby nie wiem,
      jak wiarygodnych. Życzę Blue Café wszystkiego dobrego, ale
      przede wszystkim niezależności. Zdaje się, że w branży muzycznej
      coraz o nią trudniej...
    • Gość: Bolek Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: 195.126.123.* 04.03.03, 21:12
      Super pomysl! O Unii trzeba mowic/spiewac?/ na luzie i bez
      zadecia, bo to na pewno mlodziezy nie zacheci.
      • srootootoo Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 21:23
        I bardzo fajnie!!! Jedyna grupa która coś nowego wniosła na ten skostniały,
        kolesiowski i dyletancki rynek.o!
        • Gość: Feliks Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.toya.net.pl 04.03.03, 21:34
          A Ja myślę, że wczorajszy wystep na wręczeniu Wiktorów grupa BC nie może
          zaliczyc do udanych.I nadal podtrzymuje moją opinie, kiedyś na Forum
          wyrażaną,że Tatiana nie powinna silić sie na śpiewanie w stylu skrzeczącej
          żabki.Kapela niezla.Tylko nie przeszarżujcie w Waszych popisach!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: blenda Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 04.03.03, 23:47
            Tatiana głos ma dobry a co ciekawe zdecydowanie lepiej brzmi na zywo niz z
            playbacku :).
        • Gość: Chico Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz.supermedia.pl 05.03.03, 16:53
          Srootootoo chyba przejąłeś mózg 4-latka.Biegasz po internecie z
          tą nowiną,nie pieprz głupot Marxa,on to powiedzonko kupił.
          • srootootoo Re: Graucho to Chico 07.03.03, 23:48
            Gość portalu: Chico napisał(a):

            > Srootootoo chyba przejąłeś mózg 4-latka.Biegasz po internecie z
            > tą nowiną,nie pieprz głupot Marxa,on to powiedzonko kupił.

            Ciekawe za ile? A biegam bo mam niezłą kondycje. ooo... i mam jeszcze jedno
            powiedzonko : -Gadasz jakbyś był(a) szczepiony igłą od adapteru ...Chico!:-)
    • Gość: tica Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.pai.net.pl 04.03.03, 22:26
      Hubar, nie wierze w to co czytam ;)

      pozdrrr
    • hm` Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:28
      Bark argumentow, trza postawic na igrzyska.
      pozdr. hm`
      • Gość: MarcinK Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.03.03, 22:40
        Witam

        Dlaczego zawsze wszystko stawiać w kategorii gry o sumie zerowej? Są też gry
        o sumie niezerowej... czyli nie: albo rybki, albo akwarium tylko rybki i
        akwarium.

        Pozdrawiam, MarcinK
        • hm` Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:42
          MarcinieK widzisz kampanie......tzw przedreferendalna....czysta agitka, nic
          wiecej.
          pozdr. hm`
          • Gość: pepe Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: 212.191.66.* 05.03.03, 14:56
            Stary, lepiej głosuj "za", bo nasze finanse państwowe są już nastawione na
            środki unijne. jeśli nie wejdziemy, to będzie argentyna (np deficyt publ. na
            bank przekroczy konstytucyjne 60%, wiesz co to oznacza?)
            masz argument! :-)
            • Gość: Mlody Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.03, 15:07
              To znaczy, ze mamy zly rzad. Nic wiecej.
              pozdr. Mlody
    • Gość: zibi Fajna kapela ale po co pakują się w politykę ? IP: *.lodz-polnoc.sdi.tpnet.pl 04.03.03, 22:50
      O tym czy wejdziemy na kolanach do unii, będziemy decydować sami
      bez namawiania innych. Skoro nasz rząd podpisał coś w Kopenhadze
      co jeszcze wymaga poprawek to znaczy, że nie wie co podpisał. I
      my mamy się pod tą niewiadomą również podpisać ?
    • janior Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej 04.03.03, 22:54
      Tylko dlaczego Blue Café na rozdaniu Wiktorów swój przebuj póścili z
      playbacku... Dla mnie muzycznie stracili bardzo wiele.
    • Gość: Prostak Małe poprawki ;) ACH TA POLSZCZYZNA :) IP: *.toya.net.pl 04.03.03, 23:35
      Wybacz Hubarze, ale Twój komentarz niezbyt w słowa bogaty, obfituje w liczne
      błędy, które czuję się zobowiązany poprawić, bo aż w oczy kłują!

      hubar napisał:

      > BRAWO!
      > Nie ma watpliwości, że ten zespół to jeden z najbardziej
      > kreatywnych kapeli w Polsce. Cieszy dodatkowy fakt, że są z
      > Łodzi :-)
      >
      > PS
      > Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trzem" nie wybaczę!

      Nie ma WĄTPLIWOŚCI, że ten zespół to JEDNA z najbardziej kreatywnych kapeli w
      Polsce. Cieszy DODATKOWO fakt, że są z Łodzi.

      P.S.
      Ja waszej przegranej nigdy "Ich Trojgu" nie wybaczę!

      A co do jakości i kreatywności Blue Cafe to dyskusji nie podejmuję, chociaż
      mam inne zdanie, gdyż de gustibus non est disputandum! Paremia ta nie oznacza
      jednak podobnej dowolności w regułach gramatycznych i ortograficznych ;)!

      Pozdrawiam
      • Gość: kowal Re: Małe poprawki ;) ACH TA POLSZCZYZNA :) IP: *.pai.net.pl 05.03.03, 13:22
        Wszystko pięknie, lecz, jednak, może być : "dodatkowy fakt" !
        Choc nie jest to najzręczniejsze, ale poprawne.
    • zamek Czy Blue Café koniecznie musi? 04.03.03, 23:59
      Może to i dobrze, bo niby w słusznej sprawie, ale jako
      artysta zawsze mam obiekcje przed udzielaniem się w
      takich okolicznościach... Uważam, że sztuka powinna stać
      ponad polityką, a nie działać w jej służbie.
      Chociaż w sumie... bez Verdiego nie byłoby zjednoczonych
      Włoch!
      • Gość: Sztur Re: Czy Blue Café koniecznie musi? IP: *.bcmhs.bc.ca 05.03.03, 03:57
        "Niby w slusznej sprawie".Wlasnie,zeby nie to NIBY.
    • Gość: Standa Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.bcmhs.bc.ca 05.03.03, 03:56
      Nie tylko zalosna jest ta grupa,ale i cel jej dzialalnosci.
      • Gość: blenda Re: Blue Café zagra na tak dla referendum europej IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 05.03.03, 14:47
        A cóż czyni ją żałosną w Twoich oczach??
    • aard Ło Matko!! Tylko nie to!!! 05.03.03, 15:59
      A już byłem prawie pewien, że wygramy to referendum i Unia na wyciągnięcie ręki
      jest.
      Przecież od takiej beczącej kozy i owcy w jednym, to cały elektorat zwieje,
      gdzie pieprz rośnie!!!
      • Gość: News Orleans Re: Ło Matko!! Tylko nie to!!! IP: *.lodz.supermedia.pl 05.03.03, 17:04
        Byłoby lepiej gdyby zaśpiewał i zagrał prezydent Łodzi z
        własnym zespołem,repertur dowolny.Podpowiem-pasowałby jazz
        tradycyjny,tzw.white jazz.ALE BY BYŁO!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka