Dodaj do ulubionych

Ale jazda..

02.10.06, 23:57
Czlowiek nie zaglada przez pare dni, a tutaj takie fajne rzeczy sie dzieja..
Obserwuj wątek
    • blog4000 Re: Ale jazda.. 03.10.06, 10:53
      Na przykład, jakie?
      • orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 13:44
        a ze se slowotworze: inwektywne :)
      • irasiad.prof.kaczynskiego Re: Ale jazda.. 03.10.06, 14:52
        Nie ludz sie - na pewno nie chodzi o twoje durne watki o zjadaniu zwierzat
        • orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 14:55
          ja tam lubie miesko..
        • longeta Re: Ale jazda.. 03.10.06, 14:55
          irasiad.prof.kaczynskiego napisał:

          > Nie ludz sie - na pewno nie chodzi o twoje durne watki o zjadaniu zwierzat

          Za to twoje wątki są ;super;
          :)))
          • orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:07
            longeta napisał:

            > Za to twoje wątki są ;super;
            > :)))

            nie longeta. twoje sa zebest!
            • nett1980 Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:11
              pojawil sie 100% troll a ci sobie do gardel skacza, ciekawe kim jest ta lutka,
              ja wizulizuje dresiarska blondi?
              • orientman Re: Ale jazda.. 03.10.06, 15:30
                mnie tam tandem big_longetanews bardziej podnieca ;)
              • lavinka Re: Ale jazda.. 03.10.06, 17:29
                To pewnie spamer zatrudniony przez gazetę w celu inwigilacji oraz ożywienia
                naszych wątłych struktur. Za dwadzieścia lat okaże się ,że donosił(a) na
                wszystkich.. ;-)))

                lav
          • agtsmith mhm 03.10.06, 16:02
            > Za to twoje wątki są ;super;

            Ja nie zalozylem ani jednego watku. Widac nie wiesz coz to takiego post, a coz
            to takiego watek.
            • agtsmith aaa, to nie do mnie bylo 03.10.06, 16:05
              najmocniej przepraszam :>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka