Dodaj do ulubionych

Wiosenny deszczyk

25.03.03, 12:45
Właśnie spadają pierwsze,tegoroczne,wiosenne krople deszczu z nieba.
Powietrze robi się rześkie,można będzie pooddychać pełną piersią.
Własnie otworzyłem szerzej okno,aby zaczerpnąć do płucek tlenu.
Obserwuj wątek
    • dziad_borowy A u mnie nie kap, kap :-) n/t 25.03.03, 12:48
      • micin Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 12:52

        • kicia7 Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 12:59
          A u mnie szyby mokre.
          • aric Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 13:07
            A które to rejony Łodzi?? Bo u mnie pochmurno ale sucho. Pozdrawiają okolice
            Bałuckiego.:)
            • kicia7 Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 13:09
              Pozdrawia okolica katedry.
              • bibus Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 13:13
                Pozdrowienia przesyła Radogoszcz Zachód.
    • mewaa Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 13:57
      A u mnie jest różnie. Troszkę kropi, troszkę świeci. Ale ogólnie
      jest ciepełko.
      WIOSENNE POZDROWIENIA
      • aric Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 14:02
        Własnie okolice Bałuckiego nawiedziło słonko:)
    • hubar Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 17:27
      Fajne w tym deszczyku jest to, że poza nazwą (bo to faktycznie pierwszy po
      rozpoczęciu się wiosny) jest zapach... ech zapach wiosennego deszcyku, jaka
      świeżość... :D
    • marjory_m Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 20:11
      OKOLICE BAŁUCKIEGO KATEGORYCZNIE ŻĄDAJĄ WIOSENNEJ BURZY!!!

      pozdr.
      M.
      • srootootoo Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 21:34
        '...W czasie deszczu dzieci się nudzą
        I to bardzo poważna rzecz"
        • marjory_m Re: Wiosenny deszczyk 26.03.03, 18:53
          Ojj.. polemizowałabym.... nie zawsze nie zawsze :-)
    • mewaa Lato, lato, już lato!!! 27.03.03, 13:48
      bibus napisał:

      > Właśnie spadają pierwsze,tegoroczne,wiosenne krople deszczu z nieba.
      > Powietrze robi się rześkie,można będzie pooddychać pełną piersią.
      > Własnie otworzyłem szerzej okno,aby zaczerpnąć do płucek tlenu.

      Minęły zaledwie dwa dni, a u mnie już prawie lato.
    • bibus Re: Wiosenny deszczyk 22.04.03, 18:56
      Kap,kap,kap,kap.

      Jeśli u Was też kropiło to zachęcam wyjść na mały spacer,
      lub otworzyć okienko.
      Super powietrze!!!
    • ixtlilto Re: Wiosenny deszczyk 22.04.03, 19:44
      Właśnie wróciłam do domu i szłam po tym deszczyku :D
      BOOOOOOOOOMBA!
    • bibus Burza 03.05.03, 10:02
      Dziś raniutko na chwilkę popadało
      i nawet zagrzmiało.
      • hubar Re: Burza 03.05.03, 15:13
        Mam już dość tego deszczu!!!!!!!!!! DOŚĆ! Ile można?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka