bibus 25.03.03, 12:45 Właśnie spadają pierwsze,tegoroczne,wiosenne krople deszczu z nieba. Powietrze robi się rześkie,można będzie pooddychać pełną piersią. Własnie otworzyłem szerzej okno,aby zaczerpnąć do płucek tlenu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aric Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 13:07 A które to rejony Łodzi?? Bo u mnie pochmurno ale sucho. Pozdrawiają okolice Bałuckiego.:) Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Re: U mnie też nie :-) n/t 25.03.03, 13:13 Pozdrowienia przesyła Radogoszcz Zachód. Odpowiedz Link Zgłoś
mewaa Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 13:57 A u mnie jest różnie. Troszkę kropi, troszkę świeci. Ale ogólnie jest ciepełko. WIOSENNE POZDROWIENIA Odpowiedz Link Zgłoś
aric Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 14:02 Własnie okolice Bałuckiego nawiedziło słonko:) Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 17:27 Fajne w tym deszczyku jest to, że poza nazwą (bo to faktycznie pierwszy po rozpoczęciu się wiosny) jest zapach... ech zapach wiosennego deszcyku, jaka świeżość... :D Odpowiedz Link Zgłoś
marjory_m Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 20:11 OKOLICE BAŁUCKIEGO KATEGORYCZNIE ŻĄDAJĄ WIOSENNEJ BURZY!!! pozdr. M. Odpowiedz Link Zgłoś
srootootoo Re: Wiosenny deszczyk 25.03.03, 21:34 '...W czasie deszczu dzieci się nudzą I to bardzo poważna rzecz" Odpowiedz Link Zgłoś
marjory_m Re: Wiosenny deszczyk 26.03.03, 18:53 Ojj.. polemizowałabym.... nie zawsze nie zawsze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mewaa Lato, lato, już lato!!! 27.03.03, 13:48 bibus napisał: > Właśnie spadają pierwsze,tegoroczne,wiosenne krople deszczu z nieba. > Powietrze robi się rześkie,można będzie pooddychać pełną piersią. > Własnie otworzyłem szerzej okno,aby zaczerpnąć do płucek tlenu. Minęły zaledwie dwa dni, a u mnie już prawie lato. Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Re: Wiosenny deszczyk 22.04.03, 18:56 Kap,kap,kap,kap. Jeśli u Was też kropiło to zachęcam wyjść na mały spacer, lub otworzyć okienko. Super powietrze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Wiosenny deszczyk 22.04.03, 19:44 Właśnie wróciłam do domu i szłam po tym deszczyku :D BOOOOOOOOOMBA! Odpowiedz Link Zgłoś
bibus Burza 03.05.03, 10:02 Dziś raniutko na chwilkę popadało i nawet zagrzmiało. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Burza 03.05.03, 15:13 Mam już dość tego deszczu!!!!!!!!!! DOŚĆ! Ile można? Odpowiedz Link Zgłoś