lavinka 21.11.06, 15:14 Przy adresach nie ma ID. Gdzie się podziało? Byłam do swojego przywiązana... ;-) lav Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lavinka Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:20 Kieyś jak się odpowiadało na wątek to pod np." lavinka@NOSPAM.gazeta.pl" był takim szarym druczkiem.." ID cośtam cośtam". A tera nima. lav Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:21 Może dlatego, że się zalogowałaś?:) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka sprawdziłam, nici 21.11.06, 15:23 Na innych forach na których nie trzeba sie logowac tez nima. Co jest kurka wodna,hm? lav Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka ba 21.11.06, 15:33 Właściwie to nawet żle. Bo na przykład nie wszyscy mogą wiedzieć,ze nie jestem z Łodzi.... lav Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka A tak na marginesie 21.11.06, 15:25 Ciekawe, czy w związku z tytułem wątku przeniosą go na religie? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: A tak na marginesie 21.11.06, 15:32 przeniosą na doznania & objawienia. Odpowiedz Link Zgłoś
uerbe Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:41 lavinka napisała: > Przy adresach nie ma ID... Bo nigdy nie było - to nie Usenet i nie ma tu messageID. Było za to IP nadawcy. Odpowiedz Link Zgłoś
huann Re: 21.11.06, 16:38 a dla tych Łodzian, co nie lubią kiełbasy - żer żółty :] Odpowiedz Link Zgłoś
cassani no więc tak 22.11.06, 08:23 przejrzałem wszystkie adresy obowiązujące w moim życiu i występują przy nich takie literki: ul. - dom al. - praca ID - nie znalazłem. chyba mieszkam w innym mieście! Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka Re: no więc tak 22.11.06, 11:39 Widocznie admin całego portalu jest stąd i też myśli,że wszyscy ludzie mieszkają w Łodzi. Przecież nie można mieszkać nigdzie indziej ;-PPP Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Lavinko przesympatyczna... 24.11.06, 10:26 Zobacz, jak jesteś zalogowana, to nie masz IP: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=52692300&a=52752498 Jak jesteś niezalogowana, to nie masz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=52692300&a=52740370 :) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka wiem,wiem odkryłam to na Wawie 24.11.06, 15:19 Jak się pisze post to IP nima, ale już potem go wyświetla. lav Odpowiedz Link Zgłoś