Dodaj do ulubionych

Doznałam objawienia

21.11.06, 15:14
Przy adresach nie ma ID. Gdzie się podziało? Byłam do swojego przywiązana... ;-)

lav
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:16
      Przy jakich adresach?:)
      • cassani przecie przy adresach było 21.11.06, 15:20
        ul. !!!
        • lavinka właśnie, a nima nt 21.11.06, 15:20

      • lavinka Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:20
        Kieyś jak się odpowiadało na wątek to pod np." lavinka@NOSPAM.gazeta.pl" był
        takim szarym druczkiem.." ID cośtam cośtam". A tera nima.

        lav
        • yavorius Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:21
          Może dlatego, że się zalogowałaś?:)
          • lavinka sprawdziłam, nici 21.11.06, 15:23
            Na innych forach na których nie trzeba sie logowac tez nima.
            Co jest kurka wodna,hm?

            lav
            • yavorius hm 21.11.06, 15:30
              To ja już nic nie rozumiem;)
              • lavinka ba 21.11.06, 15:33
                Właściwie to nawet żle. Bo na przykład nie wszyscy mogą wiedzieć,ze nie jestem z
                Łodzi....

                lav
    • lavinka A tak na marginesie 21.11.06, 15:25
      Ciekawe, czy w związku z tytułem wątku przeniosą go na religie? ;-)
      • longeta Re: A tak na marginesie 21.11.06, 15:29
        Raczej na
        kto nami rzadzi;-)
        • huann Re: A tak na marginesie 21.11.06, 15:32
          przeniosą na doznania & objawienia.
          • lavinka albo na www.modlmysie.pl ;-)nt 21.11.06, 15:34

    • uerbe Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 15:41
      lavinka napisała:

      > Przy adresach nie ma ID...

      Bo nigdy nie było - to nie Usenet i nie ma tu messageID. Było za to IP nadawcy.
      • bart_step Re: Doznałam objawienia 21.11.06, 16:13
        IP nadawcy, w skrócie IPN
      • lavinka IP ID jeden pies 21.11.06, 16:30
        grunt,że uciekł. Ktoś zna hycla?

        lav
        • huann Re: IP ID jeden pies 21.11.06, 16:32
          albo sznycla? ;>
          • lavinka albo może kiełbasę?nt 21.11.06, 16:36

            • huann Re: 21.11.06, 16:38
              a dla tych Łodzian, co nie lubią kiełbasy - żer żółty :]
              • lavinka z dżemem ;-))))))) nt 21.11.06, 16:41

    • cassani no więc tak 22.11.06, 08:23
      przejrzałem wszystkie adresy obowiązujące w moim życiu i występują przy nich
      takie literki:
      ul. - dom
      al. - praca
      ID - nie znalazłem.
      chyba mieszkam w innym mieście!
      • lavinka Re: no więc tak 22.11.06, 11:39
        Widocznie admin całego portalu jest stąd i też myśli,że wszyscy ludzie mieszkają
        w Łodzi. Przecież nie można mieszkać nigdzie indziej ;-PPP
    • yavorius Lavinko przesympatyczna... 24.11.06, 10:26
      Zobacz, jak jesteś zalogowana, to nie masz IP:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=52692300&a=52752498

      Jak jesteś niezalogowana, to nie masz:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=52692300&a=52740370

      :)
      • lavinka wiem,wiem odkryłam to na Wawie 24.11.06, 15:19
        Jak się pisze post to IP nima, ale już potem go wyświetla.

        lav

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka