Gość: pasażer
IP: *.toya.net.pl
27.11.06, 22:21
Witam.
Mam pytanie czy może ktoś zwrócił już wcześniej uwagę na problem informacji telefonicznej naszego portu? Osobiście usiłowałem się dobić kilkakrotnie w dniu dzisiejszym do kogokolwiek z działu obsługi pasażerskiej, informacji lub kasy i zawsze po kolejnym przekierowaniu kończyło się tym że odbierał ktoś ze służby ochrony !! Fajnie wiedzieć że lotnisko posiada tką formacje ale co z innymi ??!! Kasa wiecznie zajęta, handling nie odbiera a informacja milczy jak zaklęta... zaczynam nabierać szacunku do ludzi z SOLu bo starają się udzielać informacji oraz łączyć z właściwymi działami ale efekt jest zawsze taki sam... zgłaszają się ponownie!! Mówię tu o próbach uzyskania informacji w godzinach pracy portu tj. między 8 a 16 ( według tego co znajduje się na oficjalnej stronie właśnie wtedy działa informacja i kasa !!! ) Może ktoś z forumowiczów wyjaśni mi ten fenomen bo niestety nie jestem w stanie pojąć za co ci ludzie biorą pieniądze?! A może nie biorą i nikt nie pracuje w kasie i informacji?! Tylko po co w takim razie umieszcza się informacje że taki a taki wewnętrzny łączy z takim a takim działem..... Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości oraz szcęścia dzwoniącym na NASZE LOTNISKO.