Dodaj do ulubionych

Czy istnieją jeszcze Złote Salvadory w Kolorowe...

03.12.06, 22:55
...Ciapki?
Bo ja mam kandydaturę. Bryzolinominację taką.
Obserwuj wątek
    • huann chyba się 03.12.06, 23:09
      <a href="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=15523084">znudziłty</a>

      :/
      • szprota oż w pysk! 04.12.06, 00:36
        zaardchiwizowały się :)
        a mysz i papryka Bryzolina wystąpily już ww niejednym odcinku.
    • zamek A teraz... 07.02.07, 19:00
      Diogenesonominapsokandydatura fotohigieniczna!
    • lavinka j abym dała 07.02.07, 19:57
      Salvadora longecie za ten tekst dlaczego małpa w czewonym gryzie burą sukę...czy
      jak to tam było...
      Ale nie mogę znalźć tego postu....
      lav
      • lavinka o jest: 07.02.07, 19:58
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=56881842&a=56882801
      • longeta Re: j abym dała 07.02.07, 20:09
        lavinka napisała:

        > Salvadora longecie za ten tekst dlaczego małpa w czewonym gryzie burą sukę...cz
        > y
        > jak to tam było...
        > Ale nie mogę znalźć tego postu....
        > lav

        Nie zgadzam się,miałem o wiele lepsze ale nikt tego nie docenił:-(

        Zresztą lav,jeszcze posądzą nas o TWA;-)
        • lavinka A ską wiesz?.... 07.02.07, 20:56
          A skąd wiesz?W końcu ta kandydatura wcale nie musi Cię nobilitować wręcz
          przeciwnie. Niektórzy pewnie mój post zrozumieliby jako osobistą wycieczkę, a
          nawet swoisty ATAK na ich osobę ;-)
          lav
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka