zamek 03.12.06, 22:55 ...Ciapki? Bo ja mam kandydaturę. Bryzolinominację taką. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
huann chyba się 03.12.06, 23:09 <a href="https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=15523084">znudziłty</a> :/ Odpowiedz Link Zgłoś
szprota oż w pysk! 04.12.06, 00:36 zaardchiwizowały się :) a mysz i papryka Bryzolina wystąpily już ww niejednym odcinku. Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka j abym dała 07.02.07, 19:57 Salvadora longecie za ten tekst dlaczego małpa w czewonym gryzie burą sukę...czy jak to tam było... Ale nie mogę znalźć tego postu.... lav Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka o jest: 07.02.07, 19:58 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=56881842&a=56882801 Odpowiedz Link Zgłoś
longeta Re: j abym dała 07.02.07, 20:09 lavinka napisała: > Salvadora longecie za ten tekst dlaczego małpa w czewonym gryzie burą sukę...cz > y > jak to tam było... > Ale nie mogę znalźć tego postu.... > lav Nie zgadzam się,miałem o wiele lepsze ale nikt tego nie docenił:-( Zresztą lav,jeszcze posądzą nas o TWA;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lavinka A ską wiesz?.... 07.02.07, 20:56 A skąd wiesz?W końcu ta kandydatura wcale nie musi Cię nobilitować wręcz przeciwnie. Niektórzy pewnie mój post zrozumieliby jako osobistą wycieczkę, a nawet swoisty ATAK na ich osobę ;-) lav Odpowiedz Link Zgłoś