Gość: brodzik Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:46 Oni już to zrobili,forsę z wyborów przeznaczyli na kancelarie prawniczą i analityków medycznych.Oj,naiwni obywatele,naiwni.Andriusza już wczoraj był pewny wyników śledztwa i prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Niech ta Pani zdobędzie np. włos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:46 Łyżwińskiego i zbada DNA za granicą Odpowiedz Link Zgłoś
parwardigar założycie się że badanie wykluczy ojcostwo? 08.12.06, 12:53 ...i bynajmniej nie dlatego że łyżwiński nie jest ojcem, ale w imię dobra IV RP... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zamyslona Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:53 eh, dziecka szkoda, jak dorosli sie bawia to ich sprawa, ale dziecko... Teraz to juz bedzie TO DZIECKO i zawsze beda je palcami pokazywali. Zreszta pozostale dzieci tej pani tez. Juz sobie wyobrazam jaka zajefajna sytuacje beda mialy w szkole... Odpowiedz Link Zgłoś
at_work Ha! Też myślałem, że mogą podmienić... 08.12.06, 12:56 Wyobraźmy sobie taką sytuację. Najbliższy przyjaciel chce pomóc Łyżwińskiemu i po kryjomu przekazuje mu próbkę z własnym "materiałem genetycznym". Zostają ogłoszone wyniki. I okazuje się, że ojcem jest Andrzej Lepper. _ Posłanko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scubabe Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.gre.pl 08.12.06, 12:56 Ale się uśmiałam badanie DNA w Łodzi najbardziej skorupowanym mieście w Polsce. To już ja wiem jaki będzie wynik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lusia Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.gre.pl 08.12.06, 13:02 Pewnie to dziecko łyzwińskiego- dawał kase a jak się kochankowie pokucili to Pani postanowiła zniszczyć mu życie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ee tam.. Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 17:08 Masz rację wynik jest przesądzony, łapówka łyżwy w stosunku do tego co może dać agora to śmieszne drobne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kord Badania oczyszcza Lyzwe zobaczycie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 12:57 mozemy nawet obstawiac. A wszystko dla ratowania koalicji i VI RP. No bo co by krolowa matka powiedziala, ze synkowie z kur.wiarza.mi sie zadaja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pies cywil Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:03 Mysle, ze badania DNA, to malo, bo w tym pieknym kraju czary sa na porzadku dziennym, a zwlaszcza jesli chodzi o afery polityczne- zawsze cos ginie w niewyjasnionych okolicznosciach i jest po sprawie. Mysle, ze wariograf bylby bardzo dobrym narzedziem do ustalenia prawdy. DNA i wariograf- takie jest moje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m1708 Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:07 A ja bym wymusił na nim badania DNA za granicą. Przy obecnych porządkach w przenajświętszej IV RP juz widzę, jak władzawysyła cichociemnych, by podmienili próbkę - albo same wyniki. Laboranci tez ludzie, zawsze się coś na nich znajdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator2 Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:06 Możliwość łatwego ponownego badania (i ponownego i ponownego) czyni NIEMOŻLIWYM, by badający lekarz (pod okiem współpracowników, prokuratora i kogo tam jeszcze) pozwolił sobie na oszustwo. Ja się tylko dziwię tej osobie z pary Aneta K. - Łyżwiński, która obstaje przy swoim, a która nie ma racji!!!!!! Przecież w poniedziałek, może wtorek, jedno z nich będzie rozdeptane w opinii społecznej. Jest to oszustwo pozbawione szans powodzenia! Chyba że .... No właśnie. Czy są scenariusze pozwalające obojgu wierzyć w swoje racje? Ja widzę jeden (wielce nieprawdopodobny) scenariusz, wymagający wieloletniego planowania. Pani Aneta K, przy pomocy tegoż weterynarza i pomocy jakiejś kobiety współżyjącej faktycznie z Łyżwinskim, zapłodniła się jego nasieniem 4 lata temu. Po to by go teraz wydoić. Inna możliwość to taka, że Łyżwiński jest taki niekumaty, że nie słyszał o 100 procentowej wiarygodności testów DNA, zwyczajnie się wyparł ojcostwa mając nadzieję że część opinii jemu da wiarę, część Anecie, a teraz już idzie jak na ścięcie nie licząc na nic, a jedynie odwlekając swoją klęskę o kilka dni. Albo licząc na cud. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy30 obserwatorze !!!!! - ja tez mam takie zdanie IP: 195.187.99.* 08.12.06, 13:40 - tak moze byc tez - pobranie spermy to zaden problem - potem sie ja miesza z odpowiednim nosnikiem [bialko kurze z jajka] i zamraza w cieklym azocie - wie o tym kazdy weterynarz bo tak sie pobiera sperme od swinek czy byczkow - i potrafi to robic KAZDY weterynarz - a sperme mozna miec z prezerwatywy po prostu od "normalnej" prostytutki co sobie takiego wypelnionego sperma kondoma przechowa na chwile - wedlug mnie akcja zostala zaplanowana bu uwalic i samobrone i pisiorow przy okazji chyba ze ten lyzwinski faktycznie jest taaaaaaki glupi i idzie po prostu w zaparte Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 666 Re: obserwatorze !!!!! - ja tez mam takie zdanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:54 Kto 4 lata temu przypuszczał że Samoobrona będzie rządzić razem z PISem. Jeżeli jest tu jakiś przekręt to tylko dla kasy a to szybko wyjdzie po badaniach. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Może to intryga Michnika uknuta już przy Okrągłym 08.12.06, 14:17 Stole...? Gość portalu: 666 napisał(a): > Kto 4 lata temu przypuszczał że Samoobrona będzie rządzić razem z PISem. > Jeżeli jest tu jakiś przekręt to tylko dla kasy a to szybko wyjdzie po badaniac > h. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Raczej mu obiecali podmianę próbek, więc idzie na 08.12.06, 13:44 pewniaka, bo jako szwindlarz przyzwyczajony do różnych lewizn łyknął to gładko :-)). A raczej lezie w pułapkę jak krowa w szkodę... Gość portalu: obserwator2 napisał(a): > ..... > Inna możliwość to taka, że Łyżwiński jest taki niekumaty, że nie słyszał o 100 > procentowej wiarygodności testów DNA, zwyczajnie się wyparł ojcostwa mając > nadzieję że część opinii jemu da wiarę, część Anecie, a teraz już idzie jak na > ścięcie nie licząc na nic, a jedynie odwlekając swoją klęskę o kilka dni. Albo > licząc na cud. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 666 Re: Raczej mu obiecali podmianę próbek, więc idzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:50 W tej sytuacji nikt normalny by się nie zgodził na podmianę próbek. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Raczej masz rację, ale Łyżwa mógł to kupić 08.12.06, 14:14 i dlatego taki pewny :-)). Gość portalu: 666 napisał(a): > W tej sytuacji nikt normalny by się nie zgodził na podmianę próbek. Odpowiedz Link Zgłoś
petrucchio Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA 08.12.06, 13:48 Gość portalu: obserwator2 napisał(a): > Inna możliwość to taka, że Łyżwiński jest taki niekumaty, że nie słyszał o 100 > procentowej wiarygodności testów DNA, zwyczajnie się wyparł ojcostwa mając > nadzieję że część opinii jemu da wiarę, część Anecie, a teraz już idzie jak na > ścięcie nie licząc na nic, a jedynie odwlekając swoją klęskę o kilka dni. Albo > licząc na cud. Jeszcze inna możliwość to powołać eksperta od genetyki (np. prof. Macieja Giertycha), który zakwestionuje wiarygodność testów DNA powołując się na starannie dobrane argumenty biblijne w kwestii ojcostwa (weźmy na początek casus Jozefa z Nazaretu...). Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany W ramach tych badań musiałby również wziąć pod 08.12.06, 14:21 uwagę sztywność penisa Łyżwy, jak u dinozaurów... petrucchio napisał: > > Jeszcze inna możliwość to powołać eksperta od genetyki (np. prof. Macieja > Giertycha), który zakwestionuje wiarygodność testów DNA powołując się na > starannie dobrane argumenty biblijne w kwestii ojcostwa (weźmy na początek casu > s > Jozefa z Nazaretu...). Odpowiedz Link Zgłoś
artctrl a ja widze tez inny... 08.12.06, 15:45 Powinni jeszcze sie upewnic czy p. Aneta jest faktycznie matka tego dziecka....! Bo z tego co pani Aneta zeznaje, wynika ze ludzie Łyzwinskiego mieli dosc swobodny dostep do szpitala, gdy ta rodzila.... Ba nawet probowali rozdzielic matke od noworodka.... A trzeba sie zastanowic ile kosztowaloby w tym kraju zamienienie dzieci w inkubatorach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laborka Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:07 Lyżwa jest taki pewny,bo wczoraj poddał sie wymianie krwi,przepomowali mu.hahha Odpowiedz Link Zgłoś
m824 ciekawe ile zapłaci? 08.12.06, 13:10 ciekawe ile zapłaci łyżwiński za to, żeby to nie był jego dzieciak? a płacic ma z czego, bo z kasy państwa nakradł już tyle, że gdyby miał tylko oddawać odsetki tej małej w ramach alimentów, to dzieciak miałby jak w raju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DNA Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:16 to forum jest do dupy Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen Re: Łyżwiński przyjechał na badania DNA 08.12.06, 16:18 to forum jest z powodu d... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikel Nie boi się, bo już załatwione??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:18 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ralf Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:20 W całej tej sprawie wygląda na to, że w "Samoobronie" pie.. się wszyscy ze wszystkimi, a pan przewodniczący Lepper pie.. głupoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Remi Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: 149.226.255.* 08.12.06, 13:20 Ciekawe czy bedzie probowal przekupic lekarzy?? Przeciez powiedzial ze jest spokojny, czuje tylko lekki stres. Juz zaplacil i stresuje sie tylko ze troche kaski poszlo na marne. Popatrzcie na jego ryja, na czole ma napisane jakim jest survvysynem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jerzy30 zaprzeczy i powie ze mu sperme ukradli IP: 195.187.99.* 08.12.06, 13:28 i te kobitke poddano sztucznemu zaplodnieniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ~~~~~~~~ Re: zaprzeczy i powie ze mu sperme ukradli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:40 to jest ten materiał genetyczny, czyli, że dziewczynce to co pobrali, no bo jej matce to może jescze jajo wyjęli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ł. Re: zaprzeczy i powie ze mu sperme ukradli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:54 co jest materiałem genetycznym, skoro był pobierany w obecności 1/prokuratora, 2/ superstar Krawczykowej, 3/ trzyletniej dziewczynki, a nie seksownej pielęgniarki w fartyczku rozchylonym na biuście... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pio pewnie później powie, że to sfałszowane wyniki, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:30 i że mają w tym swój interes "kraje trzecie" i obce służby ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: *.era.pl 08.12.06, 13:37 Powinni zrobić dwa równoległe i niezależne badania w różnych instytutach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atomem prl oczywiscie ze zamienia probki, IP: *.hsd1.or.comcast.net 08.12.06, 13:40 badanie dna to zwykly wymaz ze sliny, jakies scierwo ubeckie napluje i po sprawie, prawo ubeckie znowu zadziala, prokurator na uslugach troli, ku.. tylko atomem was bydlo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feliX a dziecko? IP: 62.233.187.* 08.12.06, 13:40 ciekawe, że niestety nikt nie zwraca uwagi na dramat tej biednej małej dziewczynki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asimo biedne dziecko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:42 teraz będą tego dzieciaka ciągać wszędzie i robić zamieszanie ... popaprany rząd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Re: biedne dziecko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:48 a czy to rząd kogoś ciąga? Opozycja wyciągnęła sprawę, nakłoniła kobitę do zeznań, zapewne za kasę, kobita na to poszła. Przecież wystarczyłoby jej założyć sprawę o alimenty, kasę od posła niemała by dostała, wszystko po cichu, bez rozgłosu, po co lecieć z tym do mediów i to w pierwszej kolejności? Odpowiedz Link Zgłoś
gurru czy GW polknie swe slowa gdy Łyżwiński 08.12.06, 13:43 nie okaze sie ojcem corki Anety K? Cos ta Aneta zazcela krecic, za glupia jest zeby inteligentnie klamac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodziak przyjechał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:44 chociaż +12 stopni slisko jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazik Łyżwiński przyjechał na badania DNA IP: 212.160.152.* 08.12.06, 13:47 Na pewno wynik negatywny jest już załatwiony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamienna Twarz Weeken w napięciu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:47 aczkolwiek nie o miesiączkowe tu chodzi, a w poniedziałek będzie jasne, czy to Krawczykową pie..li, czy też ona pie.. bez sensu i z nią ci wczyscy co za nią stoją... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Re: Weeken w napięciu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.06, 13:51 samo to zeznanie, że weterynarz coś w nią wstrzykiwał (za jej zgodą, no bo jak inaczej) wydaje się głupie - co za problem przerwać ciążę na boku w normalny sposób? Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen A była już taka jedna co twierdziła ... Jarucka 08.12.06, 16:03 tylko zaraz, zaraz ... kto to ją odnalazł? Aaaa sama się zgłosiła. Tylko do kogo? Aaaaa do Konstantego M. Hm, scenariusz podobny - pewnie i wynik będzie zbliżony. Odpowiedz Link Zgłoś