Dodaj do ulubionych

NOWA NEKROPOLIA LODZI

IP: *.pai.net.pl 29.04.03, 12:32
NO MAMY PIRWSZĄ SEKCJE ,, NOWEJ NEKROPOLII ,,ŁÓDZKIEJ DZIŚ SKOŃCZONĄ,OD
ULICY JARACZA DO NAWROT W SKRÓCIE ,,NN,,.MARTWIĄ MIE JEDYNIE TE TABLICZKI PO
KILKASET ZŁ KOSZTUJĄCE W PRODUKCJI PARENAŚCIE , KTÓRE JUŻ PO PIERWSZEJ ZIMIE
POKRYLY SIE RDZĄ A NIE PATYNĄ ,NIE JEST TO NIC INNEGO JAK NAJGORSZEJ JAKOŚCI
ŻELASTWO. URATOWAĆ MOGĄ TO JEDYNIE AUTA KTÓRE OPONAMI BĘDĄ TEN TANDETNY RUDY
NALOT ŚCIERAŁY.
Obserwuj wątek
    • yarro Re: NOWA NEKROPOLIA LODZI 29.04.03, 21:15
      Jak już żeśchciał zaqbłysnąć żartem, to, by ścisłości stało się zadość,
      twój obiekt drwin znajduje się miedzy ulicami
      Andrzeja Struga / Juliana Tuwima i Ludwika Zamenhofa / Nawrot.

      Tyle mojego!

      Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka