IP: *.toya.net.pl 05.05.03, 09:03
Poszukuję osób którzy znają francuską grą w kulki. W języku polskim zwie to
się petanka, żabojady mówią na nią petanque.
Jeśli umiesz w to grać i chciałbyś wspólnie rzucić parę kulek napisz.
W sobotę we Wrocławiu są orfanizowane rozgrywki open w tripleta...!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka