ixtlilto 18.05.03, 22:32 Hipotetyczna sytuacja: ktoś zagaduje Cię na gg, chwilę rozmawiacie, po chwili dostajecie ofertę pracy od 33letniego Turka przebywającego w Łodzi i szukającego nauczyciela polskiego. Co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
al-ki Re: Decyzja należy do Ciebie. 18.05.03, 22:35 Uprzejmie o informuję, żeby się zapisał do jakieś szkoły, kurs czy coś takiego. Jeżeli jest natarczywy to mówię mu, że ma się uspokoić. Gdy nadal robi to co robi wtedy Zablokuj :) Nie wierzę w poszukiwanie nauczyciela polskiego za pośrednictwem GG. Jakieś to dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blenda Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.lodz-piaski.sdi.tpnet.pl 18.05.03, 22:39 jesli jest mu potrzebna nuka polskiego, to czynie to z wielka przyjemnoscia, droga internetowa;). np przez gg itp. Milo ze ktos chce sie nauczyc naszego jezyka;) hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.tvsat364.lodz.pl 18.05.03, 22:43 Heh Blendo- jak sobie to wyobrażasz- taką nauke polskiego przez gg? Słowek? Może kupić słownik. A co jeśli nie słowek? OD czego zacząć? Co uznać za ważne, co za zbyt trudne do ogarnięcia dla poczatkującego obcokrajowca? Kiedys probowałem nauczyć polskiego pewną Amerykankę. Nie udało się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eyemakk Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.mirtel.net 18.05.03, 22:48 niech sobie gościu idzie na polonistyke albo pedagogike i da ogloszenie, teraz praca potrzebna kazdemu. czemu zagaduje do mlodych dziewczyn? we wiadomym celu. life is brutal Odpowiedz Link Zgłoś
al-ki Re: Decyzja należy do Ciebie. 18.05.03, 22:53 Gość portalu: eyemakk napisał(a): ) life is brutal -- full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 18.05.03, 23:20 ixtlilto napisała: > Hipotetyczna sytuacja: > ktoś zagaduje Cię na gg, chwilę rozmawiacie, po chwili dostajecie ofertę > pracy od 33letniego Turka przebywającego w Łodzi i szukającego nauczyciela > polskiego. > > Co dalej? Hmm, zakładam, że hipotetycznie mieszkam w łodzi. W sumie wszystko zależałoby od ceny. POza tym jeśli gościu znałby angielski to już w ogóle super- ja podszkoliłabym język anglosasów, a on polski;-))))) Myślę, że nawet niezależnie od ceny- zgodziłabym się- przecież to mogłaby być super zabawa. Poza tym uwielbiam poznawać nowych ludzi. Ixik, dlaczego konkretnie Turka? pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Decyzja należy do Ciebie. 18.05.03, 23:28 Gość portalu: micin napisał(a): > Ixik, dlaczego konkretnie Turka? -- Zakładając hipotetycznie, że to się wydarzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 18.05.03, 23:39 hubar napisał: > Gość portalu: micin napisał(a): > > Ixik, dlaczego konkretnie Turka? > -- > Zakładając hipotetycznie, że to się wydarzyło. > To powinna się zgodzić.... Tak mi się wydaje. Ja bym się zgodziła- to mogłoby być ciekawe przeżycie. Ixik, a czemu masz wątpliwości? Czy dlatego, że to obcokrajowiec i go nie znasz? Czy jakieś inne powody? (HuBar, jak jesteś zorientowany w sytuacji, to podpowiedz:-) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
aric Micin, łatwowierna?? 19.05.03, 10:22 Jaki Turek zagada z nienacka przez gg, bo szuka nauczycielki? Nawet nie chodzi o Turka, ale obcokrajowiec, I jak zagada, po polsku? Skoro pisze po polsku i nie wzbudza watpliwości to po co mu nauka. Przecież od poczatku wyszłoby w rozmowie, że kaleczy pisanie, wyjaśnienie musiałoby paść na samym początku, a nie po jakimś czasie. Mnie by zdziwił taki rozwój sytuacji. Ale ja mam lekka paranoje. Może rzeczywiście od razu się umówic u niego w domu.:)) hihi. Ale na poważnie, gg to diabelski komunikator. Czasem wyłączam tylko dla znajomych i dzieją sie dziwne rzeczy. Z reguły niegroźne, ale czasem jazda jest bez trzymanki. Co mi przypomina, że dawno tego nie robiłem.:))) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto (micin) 19.05.03, 10:22 Micin: za dużo się nasłuchałam o sponsorach szukających panienek przez internet, oraz kilka razy ludzie wciskali mi tak maxmalny kit przez gg, że jakoś w historię 33letniego biznesmena gotowego zapłacić mi za naukę języka polskiego- nie wierzę. Zwłaszcza gdy po pytaniach o wiek i płeć, nastąpiło pytanie o zdjęcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: (micin) IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 19.05.03, 10:39 Nie no, to zupełnie inna sytuacja- nie przedstawiłaś jej w taki sposób. W zasadzie myślałam o czysto hipotetycznej sytuacji- czy udzielałabym korepetycji z polskiego Turkowi. Jakoś to gg mi umknęło. No ale sorki, jeśli pytał o wiek, rozmiary i zdjęcie- to już inna para kaloszy;-)))) Aricu- micin jest łatwowierna, zawsze była i dlatego tak łatwo można ją było oszukać i wykorzystać:-((( Ale i tak- mimo wszystko wierzę w ludzi i ich uczciwe zamiary:-))) pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lea Re: Decyzja należy do Ciebie. IP: *.toya.net.pl 19.05.03, 20:02 szkoda, że nie od Francuza. lekcje by można było dawać w 2 strony... Odpowiedz Link Zgłoś