zamek
29.11.01, 00:47
Wątek lekko nostalgiczny.
Dziś jechałem Tuwima i patrzyłem sobie na leżące w bruku szyny. Pamiętam
jeszcze, jak pomykał po nich 24 - rzadko go widywałem, ale zawsze marzyło mi
się, aby się tamtędy przejechać tramwajem. Już wiem, że nigdy mi się to
marzenie nie spełni.
Czy macie coś podobnego w pamięci, czym chcielibyście się podzielić?
Pozdrawiam :)