Gość: emem
IP: *.tvsat364.lodz.pl
25.05.03, 18:46
Na widzewie spadł (pada) właśnie grad... z jasnego nieba, przepiękna tęcza
zaczyna się kilkanaście metrów od miejsca z którego piszę. Powietrze jest
wspaniałe.
Nie jednego pewnie z grilla wygoniło ;-)
A jak u Was?