Dodaj do ulubionych

Grad z jasnego nieba

IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.05.03, 18:46
Na widzewie spadł (pada) właśnie grad... z jasnego nieba, przepiękna tęcza
zaczyna się kilkanaście metrów od miejsca z którego piszę. Powietrze jest
wspaniałe.
Nie jednego pewnie z grilla wygoniło ;-)

A jak u Was?
Obserwuj wątek
    • kicia7 Na Radogoszczu słońce świeci bez zakłóceń (n/tx) 25.05.03, 18:57
    • marjory_m Re: Grad z jasnego nieba 25.05.03, 18:58
      u mnie nic... (bałuty) cisza, słońce, ptaki.
    • Gość: Maruda Re: Grad z jasnego nieba IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.05.03, 19:22
      No bez przesady, to był ciepły deszcz z wiieeelkimi kroplami. A patrzac pod słońce wrażenie było niesamowite!! Długo tego nie zapomnę. Naprawdę, coś niezwykłego...
      • kicia7 Nad Radogoszczem się chmurzy (n/tx) 25.05.03, 19:24

        • Gość: Maruda Re: Nad Radogoszczem się chmurzy (n/tx) IP: *.tvsat364.lodz.pl 25.05.03, 19:28
          Obawiam się, że ten deszcz o ile się nie rozmył, poleciał na wschód, więc chyba próżno czekasz :)
    • geograf nad Chojnami słońce 25.05.03, 19:52
      a ja zajadam się pysznym jabłecznikiem...:-)
      • koszysta Re: nad centrum pochmurno 25.05.03, 19:54
        będę zajadać się krówką-pamiątką ze święta Piotrkowskiej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka