ixtlilto 16.06.03, 19:40 Szukam jakiejś stronki startowej. Forum GW i strona KFŁ odpada. Najlepiej żeby to był jakiś dobry serwis informacyjny- żeby od wejścia wiedzieć co się dzieje w świecie oraz sieci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hubar Re: Strona startowa 16.06.03, 20:03 ixtlilto napisała: > Najlepiej żeby to był jakiś dobry serwis > informacyjny- żeby od wejścia wiedzieć co się dzieje w świecie oraz sieci. -- yyyyyyyyyy może www.gazeta.pl ? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 20:09 hubar napisał: > yyyyyyyyyy może www.gazeta.pl ? ;P Masz na myśli: www.gazeta.pl (jedynka portalu) czy www1.gazeta.pl (jednyka wyborczej) ? Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: Strona startowa 16.06.03, 20:55 Internet mam od prawie 7 lat i od samego początku moją stroną startową jest: antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/astropix.html Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Strona startowa 16.06.03, 21:00 janior napisał: > Internet mam od prawie 7 lat i od samego początku moją stroną startową jest: antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/astropix.html-- O rany!! Ale kwas! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 21:07 HuBar! byłeś na tej stronie?!? Ja się nie dziwię, że od 7 lat on jej nie zmienił! Zdjęcia są booooooomba 8-D Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: Strona startowa 16.06.03, 21:28 ixtlilto napisała: > Ja się nie dziwię, że od 7 lat on jej nie zmienił! Zdjęcia są booooooomba 8-D Czuję ironię? :| Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 21:30 janior napisał: > Czuję ironię? :| W życiu!! Już mam nowy folder o nazwie "kosmos" i przeglądam całe archiwum :D Fotki są fantastyczne! Zwłaszcza ta dzisiejsza, lub np ta: antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/sunrise_sts47.gif Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Strona startowa 16.06.03, 21:28 no to mam nową stronę startową w Natszkapie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Eeee IP: *.tvsat364.lodz.pl 17.06.03, 15:24 że tak niesmiało zapytam- a pajacyk? Odpowiedz Link Zgłoś
janior Re: Eeee 17.06.03, 15:51 Moja siostra z bólem rozstała się z wyżej podaną przeze mnie stroną, na rzecz pajacyka. Mi pozostaje pamiętanie żeby jaknaj częściej wchodzić i klikać w brzuszek. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Eeee 17.06.03, 19:51 Bo wchodzę do sieci więcej niż raz dziennie, a o pajacyku i tak pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Eeee 17.06.03, 22:13 pozostaje "trzecia droga". Posiadanie więcej niż jednej przeglądarki;-) Ja posiadam dwie: Netszkapa do Forum i GW IE do reszty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: micin Re: Strona startowa IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 17.06.03, 21:07 No cóż, nie jestem zbyt oryginalna i jako stronę startową mam ustawioną WP ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olgierd Re: Strona startowa IP: 157.25.200.* 18.06.03, 10:54 od lat www.rmf.fm polecam Odpowiedz Link Zgłoś
adamco Re: Strona startowa 18.06.03, 11:51 no to ja jestem jeszcze mniej oryginalny i jako stronę stratową mam "blank page" ;-) Po prostu w ciągu dnia wielokrotnie uruchamiam przeglądarki i jeśli taka strona pojawiałaby się tylko za pierwszym razem danego dnia to by było ok, ale nie za każdym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
ixtlilto Re: Strona startowa 21.06.03, 14:16 Z tego właśnie powodu szukam jakiegoś serwisu informacyjnego. Ale żeby było więcej informacji niż reklam... Odpowiedz Link Zgłoś
naramsin Re: Strona startowa 22.06.03, 09:31 a może www.stronastartowa.pl - poleca ją w weekendowym wydaniu DŁ chociaż moim skromnym zdaniem najwygodniejsza jest "about:blank" Pozdrawiam. N. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Strona startowa 22.06.03, 13:28 Faktycznie ciekawa strona www.stronastartowa.pl Choć bardziej przypomina mi katalog, gdzie można znaleźć pełno linków do stron. Niemniej strona warta zainteresowania. Odpowiedz Link Zgłoś