Dodaj do ulubionych

Strona startowa

16.06.03, 19:40
Szukam jakiejś stronki startowej.
Forum GW i strona KFŁ odpada. Najlepiej żeby to był jakiś dobry serwis
informacyjny- żeby od wejścia wiedzieć co się dzieje w świecie oraz sieci.
Obserwuj wątek
    • hubar Re: Strona startowa 16.06.03, 20:03
      ixtlilto napisała:
      > Najlepiej żeby to był jakiś dobry serwis
      > informacyjny- żeby od wejścia wiedzieć co się dzieje w świecie oraz sieci.
      --
      yyyyyyyyyy może www.gazeta.pl ? ;P
      • ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 20:09
        hubar napisał:

        > yyyyyyyyyy może www.gazeta.pl ? ;P
        Masz na myśli: www.gazeta.pl (jedynka portalu) czy www1.gazeta.pl
        (jednyka wyborczej) ?
    • janior Re: Strona startowa 16.06.03, 20:55
      Internet mam od prawie 7 lat i od samego początku moją stroną startową jest:
      antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/astropix.html
      • hubar Re: Strona startowa 16.06.03, 21:00
        janior napisał:
        > Internet mam od prawie 7 lat i od samego początku moją stroną startową jest:
        antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/astropix.html--
        O rany!! Ale kwas! ;-)
        • ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 21:07
          HuBar! byłeś na tej stronie?!?
          Ja się nie dziwię, że od 7 lat on jej nie zmienił! Zdjęcia są booooooomba 8-D
          • janior Re: Strona startowa 16.06.03, 21:28
            ixtlilto napisała:

            > Ja się nie dziwię, że od 7 lat on jej nie zmienił! Zdjęcia są booooooomba 8-D

            Czuję ironię? :|
            • ixtlilto Re: Strona startowa 16.06.03, 21:30
              janior napisał:

              > Czuję ironię? :|
              W życiu!! Już mam nowy folder o nazwie "kosmos" i przeglądam całe archiwum :D
              Fotki są fantastyczne! Zwłaszcza ta dzisiejsza, lub np ta:
              antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/image/sunrise_sts47.gif
      • geograf Re: Strona startowa 16.06.03, 21:28
        no to mam nową stronę startową w Natszkapie:-)
    • Gość: Maruda Eeee IP: *.tvsat364.lodz.pl 17.06.03, 15:24
      że tak niesmiało zapytam- a pajacyk?
      • janior Re: Eeee 17.06.03, 15:51
        Moja siostra z bólem rozstała się z wyżej podaną przeze mnie stroną, na rzecz
        pajacyka. Mi pozostaje pamiętanie żeby jaknaj częściej wchodzić i klikać w
        brzuszek.
      • ixtlilto Re: Eeee 17.06.03, 19:51
        Bo wchodzę do sieci więcej niż raz dziennie, a o pajacyku i tak pamiętam.
      • geograf Re: Eeee 17.06.03, 22:13
        pozostaje "trzecia droga".
        Posiadanie więcej niż jednej przeglądarki;-)
        Ja posiadam dwie:
        Netszkapa do Forum i GW
        IE do reszty
    • Gość: micin Re: Strona startowa IP: *.zelow.sdi.tpnet.pl 17.06.03, 21:07
      No cóż, nie jestem zbyt oryginalna i jako stronę startową mam ustawioną WP ;-)))
      • Gość: olgierd Re: Strona startowa IP: 157.25.200.* 18.06.03, 10:54
        od lat www.rmf.fm
        polecam
    • adamco Re: Strona startowa 18.06.03, 11:51
      no to ja jestem jeszcze mniej oryginalny i jako stronę stratową mam "blank
      page" ;-) Po prostu w ciągu dnia wielokrotnie uruchamiam przeglądarki i jeśli
      taka strona pojawiałaby się tylko za pierwszym razem danego dnia to by było ok,
      ale nie za każdym razem.
      • ixtlilto Re: Strona startowa 21.06.03, 14:16
        Z tego właśnie powodu szukam jakiegoś serwisu informacyjnego. Ale żeby było
        więcej informacji niż reklam...
        • teufel Re: Strona startowa 22.06.03, 06:14
          ja mam www.gazeta.pl
    • naramsin Re: Strona startowa 22.06.03, 09:31
      a może www.stronastartowa.pl - poleca ją w weekendowym wydaniu DŁ
      chociaż moim skromnym zdaniem najwygodniejsza jest "about:blank"
      Pozdrawiam. N.
      • hubar Re: Strona startowa 22.06.03, 13:28
        Faktycznie ciekawa strona www.stronastartowa.pl
        Choć bardziej przypomina mi katalog, gdzie można znaleźć pełno linków do stron.
        Niemniej strona warta zainteresowania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka