IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.01, 22:43
Czy był ktoś z Was może wczoraj na koncercie grupy Blue Cafe w filharmonii?
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 22:24
      nie bylam. A czy bylo warto? Oni podobno sa niezli...K
      • Gość: Ka2 Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.01, 00:22
        Gość portalu: kasia napisał(a):

        > nie bylam. A czy bylo warto? Oni podobno sa niezli...K


        oj - żałuj!
        grają naprawdę świetnie
        troche jazzu, trochę funky
        POLECAM następnym razem
        w przyszłym roku wydają płytę
    • Gość: jas Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 22:27
      A oni graja muzyke klasyczna? Skoro w Filharmonii...Jas
      • Gość: Ka2 Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.01, 00:24
        Gość portalu: jas napisał(a):

        > A oni graja muzyke klasyczna? Skoro w Filharmonii...Jas

        Koncert był w Filharmonii, ale nie grają muzyki klasycznej.
        poprostu wynajęli salę.
        A ich muzyka to mieszanka jazzu, funky, itp.
        POLECAM!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka