Gość: Ka2 IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.01, 22:43 Czy był ktoś z Was może wczoraj na koncercie grupy Blue Cafe w filharmonii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kasia Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 22:24 nie bylam. A czy bylo warto? Oni podobno sa niezli...K Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ka2 Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.01, 00:22 Gość portalu: kasia napisał(a): > nie bylam. A czy bylo warto? Oni podobno sa niezli...K oj - żałuj! grają naprawdę świetnie troche jazzu, trochę funky POLECAM następnym razem w przyszłym roku wydają płytę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jas Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.12.01, 22:27 A oni graja muzyke klasyczna? Skoro w Filharmonii...Jas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ka2 Re: BLUE-CAFE IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.01, 00:24 Gość portalu: jas napisał(a): > A oni graja muzyke klasyczna? Skoro w Filharmonii...Jas Koncert był w Filharmonii, ale nie grają muzyki klasycznej. poprostu wynajęli salę. A ich muzyka to mieszanka jazzu, funky, itp. POLECAM!!! Odpowiedz Link Zgłoś