karina2gb2gb 03.08.07, 22:53 jestem koleżanka Ani z klasy szukam z nia kontaktu. Czy ktoś wie gdzie ja znależć>? Dzięki. Karina Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiniak_b Re: Anna Świniarska 04.08.07, 02:35 ja znam jedną z rocznika 1984 i jedną 1960 - obydwie z Sieradza :) Odpowiedz Link Zgłoś
karina2gb2gb Re: Anna Świniarska 04.08.07, 08:25 Hi! Chodzi mi o Anię z rocznika 84.Może masz jakieś namiary telefon, adres? Byłabym bardzo wdzięczna.Dzięki - Karina Odpowiedz Link Zgłoś
kiniak_b Re: Anna Świniarska 04.08.07, 09:44 To ciekawe, moja siostra też chodziła z nią do jednej klasy w Szk. Podstawowej nr 2 w Sieradzu. Niestety nie ma z Anią kontaktu ale obiecała zapytać znajomych. Gdy będę coś wiedziała, napiszę tutaj. Pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Anna Świniarska 04.08.07, 10:47 tylko nie dawaj tu danych osobowych adresow itp tutaj ejj w sumie to nie powinnas w ogole dawac, nawet na privie, tylko powiedzieć Ani że jej ktoś szuka i dać jej maila :) Odpowiedz Link Zgłoś
ebusia_fam_fatal Re: Anna Świniarska 04.08.07, 11:49 nie, to nie karinka, to kiniak :D Odpowiedz Link Zgłoś
karina2gb2gb Re: Anna Świniarska 04.08.07, 14:59 Macie racje! Może dziewczyny przekażą Ani,że ją szukam i coś napisze. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
kiniak_b Re: Anna Świniarska 04.08.07, 17:13 Nie zamierzam umieszczać danych na forum, spokojnie... Poza tym nie mam nic konkretnego. Karina zajrzyj na PRV. Odpowiedz Link Zgłoś