Dodaj do ulubionych

Pozdrowienia z Zamościa

IP: *.zamosc.mm.pl 28.06.03, 20:33
Pozdrawiam wszystkich z Zamościa gdzie dają pyszne piwo Zwierzyniec.
Obserwuj wątek
    • Gość: Oszołom z RM Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.03, 08:53
      Pozdrawiam Zamość miasto w którym licznie zamieszkują słuchacze Radia Maryja i
      wyborcy LPRu...
      • Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.zamosc.mm.pl 29.06.03, 12:27
        Ja się bawię z bezideowcami!
        • hubar Re: Pozdrowienia z Zamościa 30.06.03, 16:00
          Gość portalu: qwer napisał(a):
          > Ja się bawię z bezideowcami!
          --
          To o czym Wy tam rozmawiacie? hehe
          • Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 01.07.03, 14:25
            Rozmawialiśmy o dziewczynach piwie i autofrancuzie a w zasadzie domyślaliśmy
            się co to jest.
    • Gość: ICE Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.06.03, 14:57
      Cześć Zamość. Wybieram się do Was od paru ładnych lat, żeby obejrzeć i niestety
      jeszcze nie dotarłem. Jak tam u was z noclegami?
      • Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 01.07.03, 14:28
        Ja spałem u znajomych ale jest miłe schronisko obok synagogi i kilka hoteli.
        Orbisu nie polecam ze względu na cenę. Napij się koniecznie piwa ze Zwierzyńca
        i zobacz wszystkie forty i bramy miejskie.
        qwer
        • Gość: INCOGNITO Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.07.03, 08:22
          Gość portalu: qwer napisał(a):

          > Ja spałem u znajomych ale jest miłe schronisko obok synagogi i kilka hoteli.
          > Orbisu nie polecam ze względu na cenę. Napij się koniecznie piwa ze
          Zwierzyńca
          > i zobacz wszystkie forty i bramy miejskie.
          > qwer

          A jak ceny?
          • Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 02.07.03, 12:45
            Piwo od 3 do 5 zł w centrum/rynek/.
            Objadek w barze mlecznym 7 zł.
            Koncert w "Koszu" za frajer.
            W Zamościu jest Centrum Informacji Turystycznej, i PTTK.
            Niestety ich adresów e-mail nie znam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka