Gość: qwer IP: *.zamosc.mm.pl 28.06.03, 20:33 Pozdrawiam wszystkich z Zamościa gdzie dają pyszne piwo Zwierzyniec. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Oszołom z RM Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.03, 08:53 Pozdrawiam Zamość miasto w którym licznie zamieszkują słuchacze Radia Maryja i wyborcy LPRu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.zamosc.mm.pl 29.06.03, 12:27 Ja się bawię z bezideowcami! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: Pozdrowienia z Zamościa 30.06.03, 16:00 Gość portalu: qwer napisał(a): > Ja się bawię z bezideowcami! -- To o czym Wy tam rozmawiacie? hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 01.07.03, 14:25 Rozmawialiśmy o dziewczynach piwie i autofrancuzie a w zasadzie domyślaliśmy się co to jest. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ICE Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.06.03, 14:57 Cześć Zamość. Wybieram się do Was od paru ładnych lat, żeby obejrzeć i niestety jeszcze nie dotarłem. Jak tam u was z noclegami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 01.07.03, 14:28 Ja spałem u znajomych ale jest miłe schronisko obok synagogi i kilka hoteli. Orbisu nie polecam ze względu na cenę. Napij się koniecznie piwa ze Zwierzyńca i zobacz wszystkie forty i bramy miejskie. qwer Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INCOGNITO Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.07.03, 08:22 Gość portalu: qwer napisał(a): > Ja spałem u znajomych ale jest miłe schronisko obok synagogi i kilka hoteli. > Orbisu nie polecam ze względu na cenę. Napij się koniecznie piwa ze Zwierzyńca > i zobacz wszystkie forty i bramy miejskie. > qwer A jak ceny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Re: Pozdrowienia z Zamościa IP: *.toya.net.pl 02.07.03, 12:45 Piwo od 3 do 5 zł w centrum/rynek/. Objadek w barze mlecznym 7 zł. Koncert w "Koszu" za frajer. W Zamościu jest Centrum Informacji Turystycznej, i PTTK. Niestety ich adresów e-mail nie znam. Odpowiedz Link Zgłoś