Dodaj do ulubionych

miejsce na imprezę

27.08.07, 14:30
Drodzy Łodzianie i miłośnicy Łodzi,
szukam miejsca na zorganizowanie imprezy, najlepiej w industrialnym klimacie,
albo jakiejś secesyjnej willi, 200 - 300 osób, Nie znam Łodzi i dlatego ciężko
mi nawet szukać. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: Sufler2007 Re: miejsce na imprezę IP: *.lodz.mm.pl 27.08.07, 15:27
      Skontaktuj sie z właścicielami Muzeum Książki na Tyminieckiego tam
      można zrobić niezła bibkę:).Jest to duża willa z ogrodem w otoczeniu
      pofabrycznych budynków.
      • kosiakosin Re: miejsce na imprezę 27.08.07, 15:38
        dzieki za podpowiedź

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka