kosiakosin
27.08.07, 14:30
Drodzy Łodzianie i miłośnicy Łodzi,
szukam miejsca na zorganizowanie imprezy, najlepiej w industrialnym klimacie,
albo jakiejś secesyjnej willi, 200 - 300 osób, Nie znam Łodzi i dlatego ciężko
mi nawet szukać. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.