evonka 29.09.07, 13:32 czy do Was też pan Korasiewicz Andrzej przesłał maila zachęcającego do głosowania na jego kandydaturę, zwieńczonego przepięknym zdaniem: "Dwunasty na liście PO, jak dwunastu apostołów!" ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
big_news Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 13:45 Ja nie dostałem. Ale to chyba nic dziwnego;) Odpowiedz Link Zgłoś
markus.kembi Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 14:10 Andrzej Rosiewicz? Nie, nie napisał do mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
senor.eugenio Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 15:19 Niezły numer - kiedyś dniem i nocą w pobliżu tyłka Jerzego a dziś... Dla nikogo, jak widać, nie jest za późno. Prawda, big_news? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 15:57 Sugerujesz, że mam coś wspólnego z jakimiś listami? Choćby i netowymi? To i tak lepiej, niż przypisanie mnie do listu okrągłostołowych "autorytetów" w sprawie Birmy. Tam to dopiero jest niezły obciach. Figurować obok byłych opozycjonistów, spijających sobie z usteczek razem z Ludźmi Honoru... Odpowiedz Link Zgłoś
senor.eugenio Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 16:24 Nie. Zażartowałem sobie tylko, że skoro nawet zatwardziały Korasiewicz nie ma ochoty już trzymać z tak zwaną prawicą, to może i tobie się kiedyś odmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 22:22 Widać, nie taki Korasiewicz zatwardziały (był), jak go malowali. A o mnie możesz być spokojny. Zostanę tępym moherem po kres swych dni. Odpowiedz Link Zgłoś
senor.eugenio Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 22:24 Twoje święte prawo. Tylko po co... :) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 22:32 Bo jestem zatwardziały? A może tylko nie jestem chorągiewką:) Odpowiedz Link Zgłoś
senor.eugenio Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 22:37 Naprawdę? Sam sobie mówisz kto dziś zostanie twoim wrogiem? Pogratulować autonomii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.07, 09:16 Ciekawe czy zwolennicy Adolfa Hitlera myśleli podobnie. Przeciez jak Niemcy wybierali NSDAP to tez nie wiadomo bylo, że to morderca, psychopata i zbrodniarz. I nawet jak juz bylo wiadomo to zawsze znalezli sie ludzie, ktorzy mysleli podobnie jak big_news Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypisuar Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.lodz.mm.pl 19.10.07, 22:32 Wbrew pozorom podobieństw między jednym a drugim wodzem jest sporo. Jest jednak poważna różnica. Kaczka nie jest antysemitą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miejskie_narty Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.toya.net.pl 29.09.07, 15:21 Ten pan jest bardzo dobrze znany łódzkim internautom, preferującym bardziej oldskulową platformę komunikacji niż forum. I znany jest bynajmniej nie z sympatii dla PO:) Odpowiedz Link Zgłoś
sven_b Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 29.09.07, 22:11 Tradycyjnie w Lodzi PO ma kiepską obstawę. Drzewiecki, Katarasińska, Skrzydlewska... Ludzie kompletnie niezdolni by porwać tłumy. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka porwać tłumy??? 29.09.07, 22:15 a co to kurcze Taniec z gwiazdami jest czy wybory??? Odpowiedz Link Zgłoś
sven_b Re: porwać tłumy??? 29.09.07, 22:18 Wybory, ale sama przyznasz - bez wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
evonka nie przyznam 29.09.07, 22:20 wiem na kogo zagłosuję. nie uważam, że nie ma wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lenon ZGIERZ- znów na listach IP: *.gprspla.plusgsm.pl 02.10.07, 19:37 Czy to ten gośc ze Zgierza? Odpowiedz Link Zgłoś
nefnef Evonka, a czym są wybory 29.09.07, 22:21 Evonka, a czym są wybory jak nie tańcem z gwiazdami? Zagłosujesz na osobę nieznaną? A kogo znamy z list wyborczych, czyż nie tych, których w mediach pokazują? Odpowiedz Link Zgłoś
evonka jak dotąd 30.09.07, 19:58 wcale nie głosowałam na osoby znane z mediów... jakoś mimo wszystko uważam, że należy głosować na ludzi, a nie na partie i kolorowe gęby z plakatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: jak dotąd IP: *.chello.pl 08.10.07, 20:07 Złudne nadzieje - system partyjniacki i tak ustawiony jest aby wybierać jedynie wskazanych przez szefów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Re: jak dotąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.07, 09:30 Jest wiele przykładów na to, że nie do końca masz rację. Znane są przykłady osób, które zostawały radnymi i posłami z dalszych miejsc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: turysta Re: jak dotąd IP: *.chello.pl 09.10.07, 18:21 A czy znasz "autorytety" wśród kandydatów na posłów, co to zbiorą odpowiednią większośc głosów dzięki temu, że są znani z działalności dla Łodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 03.10.07, 12:54 "... na liście PO jak dwunastu apostołów" To się dopiero nazywa koherentność inaczej ! Spośród tamtych dwunastu tylko jeden zrobił kasę ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.07, 09:34 Do mnie nikt taki nie napisal. Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 09.10.07, 10:40 A do mnie tak. Pewna pani kandydująca z listy PO, przedstawiająca się jako doktor "ekonomii zdrowia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 09:00 Jak sie nazywa ta kobieta? Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 11.10.07, 13:22 ta kobieta nazywa się Joanna Mucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 09:34 to raczej nie z Łodzi ona kandyduje. Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 12.10.07, 10:15 Nie wiem. Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że kandydująca aktywistka PO, "ekonomistka zdrowia" w stopniu doktora, uprawia również dialektykę geografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 12:45 to ciekawa sprawa, bo ta pani startuje z PO, ale w Lublinie ;). Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 12.10.07, 17:55 Czemu ciekawa ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poeta Tylko Jarek Stolarczyk IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 13.10.07, 21:50 na liscie jest prawdziwy lider JAREK STOLARCZYK- zapraszam do głosowania na Jarka- chcesz prawdziwych zmian głosuj na Stolarczyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meteor Re: Tylko Jarek Stolarczyk IP: *.toya.net.pl 13.10.07, 22:36 a jego ..... donosil na niesiolowskiego, eh! on sam tez malo etyczny choc sprawia wrazenie sympatycznego. szybko chcial osadzic sie w po; nie specjalnie mu wyszlo - z ostatnim rokoszem tez! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.07, 11:08 Ciekawe jest to, że kandydatka z Lublina dotarła z ulotkami do Łodzi. Chyba że jest Pan z Lublina? Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 15.10.07, 11:18 Tak, panie Johny, ten internet to dla mnie też wielka zagadka... A czy znasz pan ten epizod, jak do kandydata PO dzwonią na komórkę z jego sztabu, a on do nich : skąd wiedzieliście, że jestem w sklepie ?! Terror,panie i inwigilacja ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.07, 09:11 Terror to PiS wprowadzil... Odpowiedz Link Zgłoś
ordynat.uchleja Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... 17.10.07, 14:47 ... no, też mówię - terror i inwigilacja , a na "ekonomii zdrowia" to już we wogle się nie wyznają! Za to PO - to co innego. Wprowadzić chcą do sejmu specjalistkę od ekonomii zdrowia. Brunetkę tym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: johnny Re: 12 na liście PO jak dwunastu apostołów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.07, 09:06 no ale może dzięki tej "ekonomistce zdrowia" poprawi się trochę ekonomia w zdrowiu? Odpowiedz Link Zgłoś