julianzlodzi 05.10.07, 00:27 bardzo ladny widok. Oby wiecej takich widokow i bedzie w Lodzi lepiej: www.wrzuta.pl/obraz/7jR2KiQLeD/ladny_widok www.wrzuta.pl/obraz/hq5mRhkLy2/ladny_widok2 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: joorges Re: ale widok! IP: 193.239.244.* 06.10.07, 13:41 tak,tak politycy dbają o Łódź nadzwczaj, miasto pięknieje z dnia na dzień i to w jakim tempie. Za chwilę zostawimy Nowy Jork i Tokio w tyle.Władze nasze ZAWSZE walczyły o nasz miasto, BRAWO!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joorges Re: ale widok! IP: 193.239.244.* 06.10.07, 13:41 tak,tak politycy dbają o Łódź nadzwczaj, miasto pięknieje z dnia na dzień i to w jakim tempie. Za chwilę zostawimy Nowy Jork i Tokio w tyle.Władze nasze ZAWSZE walczyły o nasz miasto, BRAWO!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś