Dodaj do ulubionych

ale widok!

05.10.07, 00:27
bardzo ladny widok. Oby wiecej takich widokow i bedzie w Lodzi
lepiej:
www.wrzuta.pl/obraz/7jR2KiQLeD/ladny_widok
www.wrzuta.pl/obraz/hq5mRhkLy2/ladny_widok2
Obserwuj wątek
    • Gość: joorges Re: ale widok! IP: 193.239.244.* 06.10.07, 13:41
      tak,tak politycy dbają o Łódź nadzwczaj, miasto pięknieje z dnia na
      dzień i to w jakim tempie. Za chwilę zostawimy Nowy Jork i Tokio w
      tyle.Władze nasze ZAWSZE walczyły o nasz miasto, BRAWO!!!!!
    • Gość: joorges Re: ale widok! IP: 193.239.244.* 06.10.07, 13:41
      tak,tak politycy dbają o Łódź nadzwczaj, miasto pięknieje z dnia na
      dzień i to w jakim tempie. Za chwilę zostawimy Nowy Jork i Tokio w
      tyle.Władze nasze ZAWSZE walczyły o nasz miasto, BRAWO!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka