Dodaj do ulubionych

Nagość tej pani mnie poraża!!!

18.08.03, 12:29
Z tym, ze nie nagosc ale boskosc i nie pani tylko pomyslu. Stosujac taki
zabieg dazylem do "stuningowania" watku:-) A chodzi mi o sluszna idee
programu rozrywkowego, jaka ostatnio przyswieca Nowojorczykom. Otoz umawiaja
sie oni na internecie, ze w jednym miejscu i czasie zbiora sie i zrobia jedna
dziwna rzecz. I tak zjezdzaja sie z calego NY na konkretna godzine do
jakiegos powiedzmy centrum handlowego i na przyklad bija poklony jakiejs
ogromnej maskotce chociazby. Ludzie postronni widza widok co najmniej dziwny -
jakies 50 czy 100 osob oddajacych hold pluszowej zyrafie. Ochrona jest tak
zdezorientowana, ze nie wie jak sie ma zachowac. Trwa to kilka/kilkanascie
minut, po czym wszyscy sie rozchodza, by za jakis czas spotkac sie znow w
jakims dziwnym miejscu i robic cos glupiego:-)
Dla mnie bomba - czysty surreal!
dzierżbór czcigodne żyrafy!!!
Obserwuj wątek
    • yaa Re: Nagość tej pani mnie poraża!!! 18.08.03, 12:39
      Rewelacja !!!
      Przypomina mi scenę jaką kiedyś zrobiliśmy w kilku na pewnej ulicy w Łodzi,
      kiedy to staliśmy i mając zadarte do góry głowy i patrząc w jeden punkt na
      dachu pobliskiej kamienicy wymienialiśmy głośno uwagi: "Spadnie !!!" "Eee nie
      spadnie" "O nie widać go pewnie spadł z drugiej strony!!" "A co on tam robi z
      tym rowerem ?" "Pewnie pijany". Po kilku minutach było niezłe zbiegowisko ;-))
      Ech młodzieńcze kawały ;-))
      Pozdrawiam
      Yaa
    • yaa Tuning wątku 18.08.03, 12:40
      A pomysł na "stuningowanie wątku" jest też świetny ;-))
      Pozdrawiam
      Yaa
    • aard Rozrywki nowojorczyków 18.08.03, 13:32
      Parę dni temu to dopiero brewerię wyprawili! Zgasili światło w kilku stanach!
      Nie tylko ochroniarze, ale nawet rząd nie wiedział, co się dzieje :-)
      • dziad_borowy Ostro pojechali !!! 18.08.03, 13:57
        To byl, jak mowia w Borach, skutek zabawy wyzej opisanej. Po prostu jakies 1500
        osob umowilo sie, ze o godzinie X wloza do kontaktu (losowo wybranego kontaktu)
        dluuuugi drucik trzymany w zebach i w miare mozliwosci, o ile trzymany drucik
        na to pozwoli, wypowiedziec slowa: "ciemnosc widze, widze ciemnosc". No i stalo
        sie.
        dzierżbór drrruciki różnego rrrodzaju!!!
    • ryhooo Re: Nagość tej pani mnie poraża!!! 19.08.03, 10:44
      Zabieg z nagoscia iscie wyborny, przyznac trzeba. Watek tez ciekawy. Moze w
      Lodzi cos podobnego wyprobujemy.
      Jedna podobna historia mi do glowy przychodzi. W zeszle wakacje szwendalismy
      sie noca ze znajomymi po centrum Londynu. Natknelismy sie na duze i
      powiekszajace sie z kazda minuta zbiegowisko wokol limuzyny przed jednym z
      lokali. Posrod tlumu rozchodzil sie szept: "Madonna, Madonna..." Kumpela
      wyciagnela z torebki aparat, dookola wszedzie na twarzach radosne
      podekscytowanie. W ktoryms momencie ktos krzyknal po polsku: "EEE, TO NIE ONA"
      i w tym momencie caly tlum zaczal sie rozchodzic. Polska wycieczka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka