Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 08:29 nawiązując jeszcze do Katowic to pamiętam jak wszyscy siedzieliśmy w jednym hotelowym pokoju i napitalalismy browary,a Juruś w samotności w oddzielnym pokoju siedział i się brandzlował.to chyba rodzinna tradycja,odizolowac się od ogółu i zamknąc się w swoim prywatnym świecie,pośród czterech ścian...Nie wróże nic dobrego na przyszłośc,zero kolegów już masz,rodzinka wywieszana PERSPEKTYWA W AGACIE WĄTPLIWA tylko linka kochana pozostaje,ciekawe czy wszyscy na tej samej dyndali,dziedziczyli liny z dziada pradziada...?hehhehe hehheheh ale mam beke bez kitu...weź no coś napisz na swoja obrone najlepiej,że wszystko co dzisiaj napisałem to nie prawda o katowicach itd...czekam tylko jak mocodawcy z warszawy zaczną czytac to forum i zobacza kto siedzi za biurkiem w łodzi jako koordynator.Agata to ostatnia deska ratunku także kłam i walcz o posade buhahaahhahah pisz coś szmato bo Cie przecwele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan i władca Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 09:02 chyba kupię sobie blue connecta żeby w każdym miejscu w każdej chwili jechac po tej szmacie,naprawde sprawia mi to zaaajebista radochę,jak się mota i kłamię żeby go tylko nie wyśmiali kolejny raz w pracy,chłopaki powiedzieli,że się złożą na jakiś dezodorant bo normalnie czasami bufa od niego jak z obory,a sam tam nie pracuje przecież,już sanepid podobno pytał co tak jebie w tym salonie,a to tylko juruś jak spał tak przyszedł do pracy bo śpi w ubraniu i te fugi między zębami,chyba puszcze pawia zaraz bez kitu...powinno się go jak w wytrzeźwiałce lizolem i szlauhem potraktowac to może by ten odór na godzine zlikwidowali.chłopak ogarnij się wreszcie bo w końcu załadują cie na pake tego sprintera i wylądujesz gdzieś wśród swoich na jakiejś hodowli trzody chlewnej lub bydła...tylko tu nie pisz,że zacząłeś się pucowac częściej tzn. co kwartał bo itak nikt nie uwierzy.aha i nie zapomnij napisac,że robię błędy ortograficzne ŻENADA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo to buc Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 07.09.08, 10:22 nadal żenujące błędy i nie wiem czemu to dla ciebie taka tajemnica czemu z toba nie pilem, ja po prostu z bucami i bydlem nie pije, dzieki za te wpisy , bedziemy mieli znow fajny poniedziedzialek, jestes nieoceniony jako błazen, cieszą mnie twoje próby zrobienia mi przykrosci, ale kulą w płot. sam sobie robisz krzywde Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buuuu adaś stara się być złośliwy IP: 212.183.134.* 07.09.08, 10:30 i tak jak ze wszystkim co robi nie udaje mu się, no nie da rady, jeśli się człowiek nawet pisać i czytać nie nauczył, i płacz dalej po agacie smutasku, każdy tu widzi dostaleś czas i miejsce i peniawka, a szczekać możesz na mnie twoja psia natura uniemożliwia ci inne zachowania, szkoda że nie mam twego zdjęcia bo bym tu wrzucił, i żadem komentarz już nie potrzebny, płacz dalej, swoją drogą wcześnie wstajesz żeby się wypłakać, nadal zapraszam do agaty na koniec pracy, tak bardzo nie dostaniesz, nie bój się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: adaś stara się być złośliwy IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 12:16 buhahahahhaaha polew...buhahahahahhaha może mały komentarz do katowickich niuansów??? buhahahhahaha z kogo tu się beda smiac buhhahahhaahaha BRUDAS I ODLUDEK I TYLE ŚMIECHU WARTE BUHAHAHHAH JAKOS MNIE NIE OBRAZIŁEŚ TUMANIE ZA TO JAK WYDAJE MI SIĘ,ŻE POJECHALEM Z TOBA JAK Z PSEM BUHAHAHAHA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 12:33 i dlaczego miał bym płakac po Agacie zastanów się,mam juz od dawna nową prace,kasa dwa razy taka jak w szmacie,więc gdzie tu sens? jestem tu tylko dla ciebie,żeby ci dosrywac i ponirzac je...y konfidencie tylko i wyłącznie po to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo to trep Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 13:46 i znowu te urocze błędy w każdym wpisie, poczytaj siebie dowiesz się za co wyleciałeś, za obrabianie dupy i plotuchowanie jak ciota, a jeśli chodzi o wałki to najlepsi koledzy cię podpieprzyli bo mieli cię dość, i płacz nadal smutasie, fakt jedziesz jak z psem bo tylko do tego się twe szczekanie sprowadza, ale wiele psów umie pewnie lepiej pisać i jeździć samochodem to z pewnością, zresztą sam chciałeś czas i miejsce i speniałeś od razu co widać, a co do twej frustracji każącej ci nienawidzić wszystkich nad tobą... no jak taki trep co nawet pisać nie umie mógłby awansować, od kiedy odszedłeś nawet kumple mają z ciebie w pracy ubaw, plotuchuj dalej jak ciota, a w przyszłym tygodniu niespodzianka, korci mnie żeby ci ją już teraz zdradzić ale poszczekaj jeszcze bo to mi humor poprawia i utwierdza w przekonaniu że rekrutacja w agacie była faktycznie do luftu w czasie kiedy cię przyjęli, teraz już nie byłoby to możliwe, naprawdę chłopie uroczy jesteś, a co do twojej nowej pracy dokładnie tak samo jest jak z twoim kozakowaniem, lipa wielka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:06 niespodzianka...?hmmm pewnie pod...łeś reszte chhłopaków i wszyscy teraz polecą ze starego składu...dla mnie to żadna niespodzianka,że jesteś sprzedajnym konfidentem...napewno masz firefoxa bo takie buraki nie umieją czytac,a co dopiero pisac,więc pisz dalej,wali mnie to konfituro zakłamana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:12 powiem tak gdybyś nie był konfidentem to już dawno bym Ci skopał ten paskudny ryj bo mam juz jedne zawiasy za takiego posrańca więc chcąc nie chcąc nie mógł bym Cie stłuc,każdego innego pewnie tak,ale konfidenta,który z płaczem poleciał by na psy raczej nie...hehehhe czy to jest jasne buraczyno?niestety pozsotaje mi wytykanie ci twojego dziadostwa itd...aha i nie kłam o chłopakach bo skoro jesteś taki biegły w pisowni to pewnie przeczytałeś,że mam z nimi kontakt,a jak któryś jeszcze jest dla Ciebie w miare miły to tylko dlatego,że pewnie jeszcze nie znalazł innego miejsca pracy bo wszyscy szukają...hehehehhe oprucz ciebie hehhe ciekawe dlaczego...? odpowiedz jest prosta,nikt nigdzie nie przyjmie kogoś z takim wyglądem i statystyką wieszalności w rodzinie buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:18 niespodzianka?już sie nie mogę doczekac...może zrobisz wszystkim tą przyjemnośc i targniesz się na line...hehhehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 15:26 twoi koledzy powiadasz, no tak w twarz ci tego nie powiedzą ale śmieją się za twoimi plecami w najlepsze, nadal nie umiesz pisać i nadal chcesz mi zrobić przykrość i nadal tchórzysz, a zawiasów za zwiewanie nie dają, pewnie za poprzednie złodziejstwa dostałeś bo sprytny jesteś jak dziurawy but, ci sami koledzy co z toba gadaja teraz w najlepsze cie podpieprzają, no cóż, ale skąd tak mało rozgarnięty buc może o tym wiedzieć, czas i miejsce ci podałem, nie moja wina że tchórz z ciebie adamo nie moja, szczekaj dalej piesku, tak ci rozkazuję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:31 rozkazywac to możesz swojej matce,żeby klękała i ssała kutasi łbie...więc który mój kolega niby sprzedawał...?Łukasz S?napewno nie,Rafał Z napewno nie...nie wiem kto tam jeszcze został oprucz nich chyba tylko Hyra buhahahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:35 jeżeli próbujesz ode mnie coś wyciągnąc w sensie jakieś info o chłopakach żeby ich sie pozbyc skłucając nas to ci sie to nie uda za tempy jesteś...wogóle od poczatku wydaje mi sie,że to ktoś inny pisze,taka składnia a sorry zapomniałem o firefoxie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 15:37 oprucz- to było niezłe, grzeczny piesek, szczekaj dalej, no już dawaj, to rozkaz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:41 dawaj to do starej krzycz desperacie,wisielcu...buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pan jurka Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:40 jureczku za prosty z ciebie chłopaczyna żeby ze mną dyskutowac bo próbujesz coś tu cwaniaczyc...jesteś wspaniałym koordynatorem więc sam dochodź jakie zdanie mają o tobie chłopaki,ja swoje wiem a ty kłamiesz już kilka razy złpałem cie na kłamstwie wiec spływaja te posty po mnie totalnie,a ty siedzisz usrany i modlisz sie zeby nikt z wa-wy tego nie przeczytał bo polecisz na pysk...także kto tu ma sie bac i kogo chyba jest jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:43 pewnie bez firefoxa sam sie nawet nie podpiszesz...powinieneś sie nazywac Jerzy Stolarczyk by Firefox buahhahahah analfabeta po co sie przyznawałeś do tego firefoxa teraz jade z tobą jak z bezdomnym psem buahhahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:49 nie chce mi sie juz pisac,jutro cie dokończe gnoic,a moze pojutrze...pozdrowionka dla twojej mamy zaraz ma wpaśc opie...lic mi gałę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 15:53 skłucając- to było najlepsze, dobry piesek szczekaj dalej, i tak nie przyjdziesz tchórzu więc widać kto tu desperat, szczekaj dalej, miło żeś taki posłuszny, a co do zawiasów to ty masz zawiasy w główce od urodzenia i nie ma szans na to żebyś sie odwiesił, no szczekaj już dalej, to rozkaz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 16:04 czyżby ci znowu stara komputer zabrała? no trudno i tak wystarczająco na dziś robiłeś z siebie idiotę a to jedyny twój prawdziwy talent, i nie bój się przyjdź przecie takiemu kozakowi to chyba krzywdy wielkiej nie zrobię, możesz też znowu znaleźć jak z tymi zawiasami jakieś lipne wytłumaczenie swojego tchórzostwa, bo to żeś plotuch bezjajeczny to w sumie nic nowego, i pamiętaj dużo szczekaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 85.89.162.* 07.09.08, 16:12 masz racje boje sie,ale o twoje zdrowie i moja wolnosc,taka jest prawda dobrze o tym wiesz patrząc w lustro jak wogóle je masz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 16:20 ależ nie bój się piesku, tych z żółtymi papierami nie zamykają, jak pokażesz wydruk z tego co tu napisałeś to jesteś bezpieczny, i znajdź lepszy wykręt trzęsiportku, szczekać możesz, lata mi to, a w ryj dostać nie chcesz, to masz w sumie psi instynkt samozachowawczy ale niewiele wiecej niestety, poszczekaj jeszcze reksio zanim ci stara kompa jak zwykle zabierze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 85.89.162.* 07.09.08, 16:23 reksio to miał na imie twoj stary zanim zadyndał,taka miał melinowa ksywe buhahahha,nie gadam z ludźmi z patologicznych rodzin..papa BURKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 16:29 a ty wciąż to samo, zawias na mózgu kompletny burasie ale miło że wreszcie sie słuchasz i szczekasz na rozkaz, pamiętaj synku, nikt cię na smycz nie weźmie za to że ci pupę skopię, możesz przyjść spokojnie i szczekaj jeszcze, chyba że cię stara do budy zagoniła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 16:38 piszesz o beznadziei moich postów...!!!POCZYTAJ SWOJE EHHH SZKODA PRĄDU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 16:44 zapomnialeś bucu poszczekać o sznurku, szczekaj dalej bo jak się stara zorientuje to będzie tydzień bana na kompa i znowu będziesz musiał do cafe internet latać, daj głos reksio no już, i nie peniaj przyjdź ja mam litość dla czworonożnych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś reksio Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 16:47 i nie bój się o wolność, w ciuchach cię hycel nie pozna i do schroniska nie odwiezie, szczekaj już dobry piesek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś reksio Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 17:07 nie chcesz szczekać, to do budy, mnie tam bez różnicy, poczytam poprzednie wpisy też będzie wesoło, i przełam ten strach niech cię nie paraliżuje nie możesz być tchórzem do końca życia, chyba że chcesz, twoi koledzy to czytają i myślisz że co oni na te twoje ściemy??? będziesz latał za frajera jeszcze większego niż teraz o ile to wogóle mozliwe, czekam na nowe szczekanie z niecierpliwością i nie zapomnij o sznurku, miłego siedzenia w budzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa uwaga zginął pies IP: 212.183.136.* 07.09.08, 23:58 rasy kundel bury wabi się adaś jest bardzo tchórzliwy, prawdopodobnie ma wściekliznę i szczeka na sznurek ostatnio był widziany w okolicach salonu meblowego agata dla znalazcy nagroda, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: uwaga zginął pies IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:10 JERZY STOLARCZYK vel KRÓL DEBILI bez kitu za młodu pogryzł Cie pewnie pijany ojciec i została trauma...szok czytaj co piszesz,ja pisze prawde,a Ty jakieś bzdury o psach...NA LINE SIUSIAKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:21 o jakim Ty tumanie awansie pisałeś,wskoczyłeś smrodzie na koordynatora bo Marek Cie polecił i tyle,tylko,że później pozbyłeś się go bo zrobił się niewygodny,sam chciałeś rządzic tym nawigatorem,doprowadziłeś do takiej atmosfery,że kolejny koordynator Marcin sam się zwolnił,z nim tez mam kontakt także buraczku,folguj bajerkę bo znowu kłamiesz hehhehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 07.09.08, 15:23 pisz w normalnym explorerze to zobaczymy trepie jakie bedziesz sadził babole w pisowni...do czytania też masz jakiś programik...???? buahahahhahahahahhahahahahhah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo analfabeta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 07.09.08, 13:52 żeby ci dosrywac i ponirzac- to mój ulubiony fragment twojej pisaniny, takich błędów to nie robią siedmiolatki w szkole, to się nazywa PONIRZAĆ, przestań się bucu kompromitować, zainstaluj sobie firefoxa to będziesz miał automatyczną korekcję błędów bucu, do budy szczekać pacanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:19 WIĘC SPRAWA WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO TOTALNIE WALĄ MNIE TWOJE CHORE TRAUMATYCZNE PRZEZYCIA I TO CO PISZESZ,WCHODZE TUTAJ ZEBY CI SRAC CORAZ BARDZIEJ I BARDZIEJ I WIDOCZNIE Z DOBRYM SKUTKIEM BO KIEDYŚ BYŁEŚ GRZECZNIEJSZY WIĘC MOJE POSTY JAKOŚ WPŁYWAJĄ NA TWÓJ ZORANY BERET...I NIE KŁAM TYLE O CHŁOPAKACH Z AGATY BO ONI UMIEJĄ CZYTAC I WIEDZĄ,ŻE TO CO JA PISZE TO PRAWDA,A TWOJE POSTY TO STEK KŁAMSTW...JESZCZE TROCHE CI PODOCINAM I STANE SIE SMOKIEM WAWELSKIM,WIEDZ WIĘC,ŻE BAWI MNIE TO DO ŁEZ ZAPODAWAJ LINOSKOCZKU DALEJ,LUBIE W WOLNEJ CHWILI POCZYTAC SOBIE TWOJE KŁAMSTEWKA I PODOSRYWAC CI PRAWDĄ,KAŻDY O TYM WIE WIĘC...SŁUCHAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 08.09.08, 17:26 no i znalazł się i dalej szczeka o sznurku, ale nadal tchórzysz, tak, a teraz szczekaj, daj głos skoro już się odnalazłeś piesku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:30 TY ODPISUJ TUMANIE NA POSTY A NIE SZCZEKASZ JAK USRANY BRUDNY KUNDEL BUHAHAHHA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:32 SWOJĄ DROGĄ TO OD WCZORAJ NIC NIE PISAŁEM I PO 5 MINUTACH OTRZYMUJE ODPOWIEDŹ NA SWOJEGO POSTA,COŚ W TYM JEST SIEDZISZ TU WIDZE NON STOPER...SZOK TAK TRZYMAJ BUHAHAHAHA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAŚ Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:33 MAM WYŚMIENITY UBAW TYM BARDZIEJ,ŻE TWOJA STARA KLĘCZY POD BIURKIEM I WIESZ CO ROBI... :))) TO CO TOBIE CODZIENNIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 08.09.08, 17:34 i fakt piszesz prawdę na przykład o tym że w pracy zajmowałeś się głównie obrabianiem dupy jak baba i plotami, że kradłeś (to ten wpisik o drugiej pensji ale jak zwykle przesadziłeś) oraz że nie umiesz pisać i jesteś cykor jest to faktycznie cała prawda o tobie sam już więcej nic dodać nie mogę a teraz twój ulubiony tekst o sznurku buraku, dalej szczekaj jak pan ci każe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.09.08, 17:45 NIE SKOMENTUJE KOLEJNYCH KŁAMSTEWEK PINCZERKA...SWOJĄ DROGĄ TO ZAJMIJ SIĘ JAKIMŚ CZATEM JEST TAKIE COŚ "GEJE I LESBIJKI" CZATERIA- INTERIA COŚ TAKIEGO WPISZ LUBIE DYMAC MAME I BEDZIESZ MIAŁ TŁUMY WIELBICIELI,TUTAJ KARIERY NIE ZROBISZ KŁAMIĄC O SWOIM PANIE ADAMIE.W KOŃCU PAN SIE ZDENERWUJE I UTOPI W BECZCE,SZKODA,ŻE NIE MOGĘ CIE STŁUC,WIERZ MI KŁAMCO,ŻE NAPRAWDE NIE MOGĘ BO TO BY BYŁA RECYDYWA NA KONFIDENTACH BUHAHAHAHHA ŻEGNAM OZIĘBLE.JAK BĘDZIESZ NIEGRZECZNY TO ODWRÓCE CI OBROŻE HEHHEHE DO NASTĘPNEGO RAZU BUZIAKI PEDAŁKU,RÓŻOWY PINCZERKU...P.S NAPLUJ OJCU NA GRÓB ZA TO POGRYZIENIE BUHAHAHAH DO JUTRA ZŁOMIARZU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 08.09.08, 19:45 no bo jak tu skomentować skoro to tylko streszczenie tego co sam napisaleś, naprawdę słodko robisz z siebie idiotę, i nie tłumacz się tak głupio bo taka z ciebie recydywa reksiu jak dziewica orleańska, czyżbyś dostał wyrok za spieprzanie w takim tempie że cię fotoradar złapał??? szczekaj dalej bucu, ten tekst z biurkiem zajebisty, wszyscy ci zazdroszczą tego ubawu serio, masz farta chłopie, a teraz coś napisz jak każdy burak o sznurkach pluciu i grobach, w robieniu z siebie idioty nie masz sobie równych, jesteś nawet lepszy niż kononowicz, jeszcze parę szczeków i będziesz gwiazdą w necie, wrzuć jakiś filmik jak na mnie flugasz i podeślij link jak możesz wszyscy na pewno będą wdzięczni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 08.09.08, 21:02 no już się tak nie bój, przecie zawsze się jakoś nad tobą litowałem to i teraz ci krzywdy nie zrobię, przecie psy nie odpowiadają karnie więc recydywa nie grozi, spokojnie i już się nie tłumacz bo to oględnie mówiąc wciskanie lipy, a jedyna możliwość żebyś zrobił coś konfidentowi to byłaby w twoim wypadku autodestrukcja jakaś, zresztą najfajniejsze jest to że jesteś tak głupi że nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz, czyli czytać też za bardzo nie umiesz, ale widać rozwój, podciągnąłeś się adasiu czyli to forum ma także walor edukacyjny, i więcej o pluciu i sznurku oraz o tym że jesteś panem pisz, to tak fajnie burackie że aż perełka, evergreen bym powiedział, wracaj szybko i szczekaj tęsknię za tobą trzęsidupo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 16:05 mam jedna sprawę.oto moje GG (2512048) jak będziesz kiedyś zdrowy na umyśle to zadam Ci jedno pytanie bo coś mi tu zalatuje,że nie jesteś Jureczkiem.tamten usrał by się prędzej zanim tak by się do mnie odezwał.Nie bój się poprostu napisz,że to ty a ja zadam pytanie...pozdrów mame i gołębie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 16:10 wogóle możemy zacząc bajerowac na GG tak chyba bedzie lepiej dla Twojej reputacji w pracy...czyli tu juz mnie nie ma ,nie spuszczaj się,czekam na GG tylko jedno pytanko,taki teścik na PRAWDOMÓWNOŚC... :)) NAJPIERW MI POWIEDZIAŁEŚ,JAK JESZCZE ZE SOBĄ GADALIŚMY,ŻE WYLECIAŁEM ZA JAKIEŚ USZKODZENIA AUT I PANDE Z RAJSKIM,PÓŹNIEJ,ŻE ZA KRADZEIRZE...???COŚ TU ŚMIERDZI OPRÓCZ CIEBIE.CZEKAM NA CWANIACZKA Z PIERDZISZEWA NA GG...POZDROWIONKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 09.09.08, 17:40 zacznijmy bucu od tego że sam pisałeś o uszkadzaniu aut i o KRADZIEŻACH, TAK SIĘ BUCU PISZE NIE PRZEZ RZ, poza tym sam napisałeś żeby ci dać czas i miejsce a jak dostałeś od razu cudownie sobie o zawiasach przypomniałeś, dziwne zapomniałeś o tym??? ponieważ sam puściłeś wezwanie, ty głąbie, i sam zdrefiłeś, zachowałeś się jak zwykłycw.. i tylkocw..e pić z tobą mogą, mam nadzieję że faktycznie już się tu bucu nie pojawisz, i najlepsze zdrefić po własnym wezwaniu, tylkocw.. tak robi, a po tym jak sam się przyznałeś tutaj jak się nazywasz podawać jeszcze numer gg????? ty jesteś naprawdę debil, rozmawiać z tobącw..u nie zamierzam odpowiadałem na twoje szczekanie bo miałem nadzieje że będzie ci wstyd przed kumplami jak wyjdziesz nacw..a i przyjdziesz do mnie, ale wstyd to pojęcie psom nie znane, rozmawiać z tobą mogą tylko inne psy, i do budy azor w takim razie skoro peniasz, zresztą zawsze byłeś cienias icw.., więc się nie dziw że ja z tobą nie piłem, za dobry jestem na to po prostu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 09.09.08, 17:45 C.W.E.L.E.M jest dla wszystkich ktoś kto speniał na własne wezwanie, i jeszcze jak szczeka i udaje macho, bez pojęcia buc z ciebie, ucz się pisać durna pało bo kompromitacji do końca życia nie będzie końca a sondowanie mnie przez twych głupich koleżków w pracy to tak samo mniej więcej wyszło jak twoje wezwanie więc się nie dziw, daj ten numer gg innym c_welom to się zgadacie na party Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 09.09.08, 17:49 i na koniec wyjaśnienie bo nigdy się nie domyślisz co śmierdzi, śmierdzi otóż twoje tchórzostwo oraz ty, ponieważ psy lubią wycierać się w gó..e a ty tego kamińszczak dałeś tu popis że hej, wycieraj się dalej i czemu nic ani o sznurku ani o grobach??? zdębiałeś debilu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 17:51 no już dobra masz jak tak lubisz...dymaj wiszącą matke...buhahahha zapraszam frajera na GG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 17:50 wiedziałem,że to nie Stolarczyk od samego początku...ale powyzywac miło było kimkolwiek jesteś synu szmaty...żegnam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamek Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 18:26 no i co pejsie jesteś zakłamanym podszytym strachem gejem.kłamiesz nawet kim jesteś ze strachu...ehhh,kazdy komu jechałem w końcu wymiękał także nie martw się jestes zwykłym przeciętniakiem.dla mnie to Jurkowskim,ale skąd w tobie tyle nienawiści do mnie? podpie..łeś do suki szczykały(to słowa Michała z magazynu,więc potwierdzone) ,to też zostałeś podpie..ny i zastanów się komu szkoda pracy w Agacie i kto tu się żali non stoper,pisałeś,że to forum juz dawno nie powinno istniec,a siedzisz tu od trzech miesiecy,szkoda ci bo można było zarobic pare groszy i przy okazji zajarac...zadarłeś z panem Adasiem i poleciałeś i koniec historyjki...napewno nie jesteś stolarczykiem 1000 % gdybyś nas bezpodstawnie nie podpie..ł dzień w dzień to do dziś byś tam pracował a teraz wisisz na klamce w pośredniaku i nie możesz przeżyc,że tak cie załatwiłem...dawno o tobie zapomniałem,a ty dalej jedziesz z tym koksem i naokrągło to samo,ortografia i pieski jakieś...chłopak,miałem cie za w miare normalnego,ale dla kariery sprzedawałeś razem z tym tam sebastiankiem całym,to zriopostowałem i tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 18:37 niewiarygodny z ciebie plotuch bucu, jak ciota, przecie sam mnie rozgryzłeś że to ja, przypomnij sobie, ja nie pisałem że ja to ja, ty sam na to wpadłeś więc jak od początku mogłeś wiedzieć że to nieprawda na co sam wpadłeś???? czy ty myślisz, czy masz zawiasy? znowu zapomniałeś o nich?? c_w_e_L jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 18:42 morze ja cię hce z kimś skłucić albo ponirzyć, pomyśl o tym powarznie adaś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 18:47 mnie skłucic?utrzymuje kontakt z Michałem bo mieszka w bloku moich starych,nic z tego co pisałeś nie miało nigdy miejsca...z kim ty chcesz mnie skłucic weź sie zastanów...z nikim innym ze szmaty nie gadałem dawno,może tylko z chłopakami z transportu,ale na sprawy zupełnie nie związane z agatą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 18:50 wychodzi na to,że wszystkie swoje posty kierowałem nie do ciebie...więc skąd ten gniew i nienawiśc...? ja pitole DEWIANT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 18:57 tak BINGO! dałeś się jak łach podpuścić, ale jak się podjarałeś cieciu, debila z siebie robisz i to jeszcze jawnie i oficjalnie, wychodzi na to że ty nadal nie wiesz z kim rozmawiasz ja na dodatek znam c_w_eL_a z łodzi co się zawiasami wykręca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 19:10 TO PEWNIE TO KATOWICKE DZIADOSTWO ZE ŚLUNSKA IMIENIA NIE PAMIĘTAM,ALE DRABIK BLUŹNIŁ NA CIEBIE WYCHUDZONY LESZCZU...ALE POLEW,PEWNIE CHODZIŁO O ANTYREKLAME AGATY SZMATY???TO TERAZ POJEDŹ WSZYSTKIM POSTOWICZOM Z ŁODZI,KTÓRZY POZNALI SIĘ NA ŚLUNSKICH BUBLACH,BUJAJ SIĘ NA PYRY,NIE BD Z TOBĄ WOGÓLE DYSKUTOWAŁ ADIEUX ALE JAJA BYUHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHHHHHAHAHAHAHHAHHHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAH AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHH AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAH AHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 19:14 nadal robisz z siebie debila za darmo, aż dziw że to do ciebie nie dociera, nie muszisz się podpisywać chłopie wszyscy cię znaja, najsłynniejszy łódzki c_we_l internetowy, wylansowałeś się, hoho Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 19:21 jeśli możesz to wrzuć do netu jakieś zdjęcie albo filmik jak kononowicz, może być w dresie, i napisz takie podstawowe wiadomości jak: wiek, długość prącia, wzrost... fani chcą cię poznać, nie bądź żyła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 10.09.08, 07:24 zakładam fanklub adamo w programie pikniki z obrabianiem dupy przełożonym, oraz wysyłanie im pocztówek z szubienicą, opowiastki kto ile dorobił do pensji na wynoszeniu z pracy, podpieprzanie kumpli po nazwisku i z adresem na forum i dyktanda z nagrodami kto najlepiej nie umie pisać, oraz plucie na odległość na zainscenizowane groby, wpisowe do ustalenia, jeśli ktoś zna adasia k proszę o zdjęcie bo muszę zrobić znaczki klubowe i pamiętajcie kontakt pod klubowym numerem gg podanym wcześniej, zawołanie klubowe hauhau Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaśko Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 10.09.08, 16:57 już wszystko jasne dlaczego piszesz na firefoxie...buahahhahh bo jak byś tu za..bał gwarą Ślunską to by nikt nie wiedział o co chodzi i dopiero by Cie wyzywali i wyśmiewali...jedyny spoko Ślunzak to był Łazarski reszta to chołota takie jest moje zdanie,wały na kasie,kradzierze premii (wszystkim bez wyjątku) to tylko kilka powodów dlaczego tak uwazam...więc bujaj się hanysie jo.jo,jo buhahahah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ślunzok Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.mtvk.pl 10.09.08, 22:21 GOROLU PISZE SIĘ ŚLONZOK . ALE TY JADEM ZIONIESZ TO FORUM TRAKTUJESZ JUŻ JAK SWOJE WŁASNE, BO NIKT TU INNY NIE PISZE WEŹ SIE DO JAKIEJ ROBOTY .BO Z NUDÓW BEBLOSZ I BEBLOSZ, B...H..HA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niezadowolony Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.beyonddatacenter.com 21.11.13, 14:11 Przyłączam się do ostrzeżeń. Kupiłem meble z Agacie w Łodzi za ponad osiem tysięcy czekałem 4 tygodnie. Przy dostawie okazało się, że panowie monterzy nie chcieli zmontować narożnika choć było za to dopłacane, bo stwierdzili że nie jest to robota na 15 minut. Meble przyjechały potłuczone a panowie z transportu to byli chamscy, aroganccy, nie kompetentni i do tego groźni. Na koniec jak nie chciałem podpisać dokumentów że " wszystko jest zgodne z zamówieniem" kierowca przyciął mi rękę drzwiami od samochodu i uciekł. Sprawa reklamacji bardzo trudno do przejścia. Nikt nic nie wie. A jak chcesz złożyć skargę na pracownika to słyszy się odpowiedź " ale to jest firma zewnętrzna to nie nasz pracownik". ZDECYDOWANIE NIE POLECAM to co tam się dzieje to koszmar Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m&s Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 26.11.13, 00:14 ....Witam......czy aby nie był to narożnik uniwersalny, w którym to Pan decyduje o każdej porze dnia i nocy na którą stronę ma być zmontowany??....bo jeśli tak, to niestety transport nie miał w obowiązku zmontowania go...:((może nie do końca zrozumiał się Pan ze sprzedawcą, bo narożników uniwersalnych nie montuje firma transportowa......a jeśli narożnik był kierunkowy, to rzeczywiście został Pan wprowadzony w błąd...ponadto montaż narożnika kierunkowego(czyli takiego w którym na stałe określa się stronę nie wymaga żadnej dopłaty,gdyż jest to w tzw. pakiecie transportowym) A skargę na każdego pracownika czy to sprzedawca, czy transport czy kasy może Pan złożyć pisząc maila na stronie Agaty w zakładce kontakt.....mam nadzieję,że do takiej nie dojdzie...za wszelkie niedogodności przepraszamy bardzo serdecznie:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 18:40 no wejdź na to GG Adasiu Jurkowski bo to napewno Ty...zadam jedno pytanie i masz mnie z bani,a tak to będe z Tobą jechał i jechał i jechał chociaż nic do ciebie już tak naprawde nie mam,tak jak mówiłem zapomniałem o sprawie bez kitu,nie to co ty.Wypisujesz tu,że żal mi tej roboty itd.nieprawda,mam już super robote,a tutaj wchodze dla rozrywki.pieklisz sie i pieklisz,nawet namawiasz mnie żebym cie obrażał...nic z tego nie rozumiem...kimkolwiek jesteś zapraszam na moje GG na 5 minutową pogawędke,piszesz,że boje sie spotkania,a ty boisz sie nawet poklikac na żywca...weź mi to wszystko naświetl bo naprawde jest to dla mnie wielką zagadką...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 09.09.08, 18:44 bez kitu dawno już sie skapnąłem...nie kumam o co masz do mnie żal!!! Pod....pie..łeś i zostałeś pod...pie..ny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 18:51 ale głupku przecie ja nie mam do ciebie żalu bo i o co, sam napisałeś jak się nazywasz jaki masz numer gadu gdzie pracowałeś dlaczego cię wypierdzielili, i żal miałeś taki że musiałeś się publicznie pochwalić takie big brother forumowe, dziekujemy za pokaz plucia na groby, aluzji o sznurkach podpie..ni kolegów po nazwiskach, i pięknego tchórzostwa, sam z siebie robisz idiotę gratis to o co mieć żal, dziękuję że jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 09.09.08, 18:46 peniaczu jesteś tak głupi że całe życie to dla ciebie zagadka i to widać wyraźnie że rzadko trafiasz na właściwe odpowiedzi nie ściemniaj szczekaj dalej olewam twoje gg ciepłym moczem tchórzu, tam u ciebie pewnie śmierdzi bardziej teraz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 10.09.08, 17:18 mieliśmy z chłopakami niezły zlew jak się jeździło po tych zadymionych katowicach z Waszymi kierowcami...jak by się jechało na wykopki normalnie jakieś teksty zakodowane,gware to Wy macie bez kitu niepojętą,jedyne moje miłe wspomnienia z agaty to wasze auta Panda i Yariska...tankowanie i walenie kilometrów do bólu,nie raz to juz z nudów jeździłem i orałem te złomy.Ewa mówi jak byliśmy po pande,tylko pomalutku bo na dotarciu buahhahha...Aż się z niej dymiło bez kitu,cała droga z katowic do łodzi pedał w podłodze,a jak brakowało paliwa to na shella i tak setki razy jak nie osobówkami to sprinterami i shell i shell hehhehe spoko czasy,frajerstwo nic nie kapowało jak się ich dyma na paliwie,ale jakoś trzeba bylo odebrac nasze ciężko zarobione pieniądze...hehhehe wałowaliśmy niejako złodziei więc to chyba fair...jak robin hood zabieramy bogatym i dajemy sobie... :)) posrał bym Ci troche,ale Cie wogóle nie znam praktycznie,tyle co wiem,że w żadnej Agacie nie jesteś mile widziany z powodu podpitalania nagminnego więc to juz wszyscy wiedzą...koniec tematu ZAMYKAMY FORUM P.S ZAŁÓŻCIE LEPIEJ FAN KLUB AGATA MEBLE zatytułowany:DAJĄCY SIĘ DYMAC NA KAŻDYM KROKU pozdrowienia gorące dla Mariusza Łazara to był kolo spoko,uczcie się manier od takich ludzi hehhehehhehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 10.09.08, 17:41 właściwie to niezła zdolność przyznawać się do dalszych złodziejstw i pogrążać, ty jesteś adaś jednak trep nie z tej ziemi, fajnie że wróciłeś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: właściciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 10.09.08, 17:45 no to teraz wiesz czemu cię wywalili za c_welizm i złodziejstwo, a tak się obruszałeś że nikt cię jeszcze nie nazwał złodziejem, przecie sam się podpieprzasz c_welu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 11.09.08, 16:56 Ślonzok to z Firefoxem w kompie...buhahahhaa pozdrowionka,dalsze gadanie nie ma sensu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 11.09.08, 17:35 czyli widzisz trepie po tym jak się przyznałeś do złodziejstwa i psucia aut a to że jesteś c_welem tchórzliwym i głąbem wyszło przy okazji czas spadać, nie chce ci się robić z siebie idioty większego ale to chyba już niemożliwe, zresztą rozczulało mnie jak pomyślałem że dymasz po pracy do tej kafejki netowej bo kumple już c_wela na net nie wpuszczają... trudno cię żałować, już bardziej szkoda mi tych ludzi co w agacie musieli z takim debilem pracować, i z całą pewnością powinni wylać na zbity pysk osobę, która cię tam przyjęła, i to dyscyplinarnie za ciężkie naruszenie obowiązków służbowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 11.09.08, 18:17 Władysław Lech mnie przyjmował tak samo jak całą reszte Ciebie też...Zwróc uwage prymitywie jak pisałeś na samym początku jako jakiś usrany Saylen,a jak piszesz teraz totalny cham i prostak.Więc osiągnąłem swój cel wyprowadziłem prostaka z równowagi...hehehehe nigdy nie popsułem żadnego Agatowego auta,teraz żałuje swoją drogą.Internet mam w domu od zawsze jeszcze cie chuda ,wygłodzona szkapo na świecie nie było.poprostu nie siedze i nie czekam aż napiszesz kolejną bzdure,siadam i wchodze tutaj jak mi się przypomni żeby Ci posrac i tyle,a ty odpisujesz po 3 minutach więc...hmmmm nie reklamuj juz bardziej tego Ślunska bo nasrałeś wszystkim Ślunzakom w papiery jak tylko się urodziłeś...aha chyba nie myślisz,że się ciebie boje,lookmnij w lusterko i zapłacz nad swoja posturą,ja pitole albo jestes jakimś sado macho skoro chciałeś ze mną startowac...2 letnie dziecko by ci po klacie skakało jak po lalce więc myśl co piszesz i odp...dol juz się bo nie pisałem do Ciebie gdyz bałeś sie przyznac kim wogóle jesteś poczytaj swoje posty wcześniejsze i spitalaj na pomorze bo ktoś założy nowe forum...WYGLODZONY CHUDZIELEC KOZACZY NA FORUM...umawiałeś sie ze mną pod Agata codziennie o 12,przecież tumanie ciebie by tam wcale nie było,DOSTAŁ BYŚ SIERPA W PYSK TO GŁÓWKA BY SIĘ OBKRĘCIŁA ZE 3 RAZY ZANIM BY SIE ZATRZYMAŁA...szok,nie chce mi się już pisac,bez sensu totalnie jak bym z jakimś dzieckiem z sierocińca dyskutował...TOTALNA ŻENADA CHŁOPAK...BALLADA O LEKKIM ZABARWIENIU GEJOWSKIM...AHA Icw... to taka osoba co daje sie pukac w pupe,sięgnij daleko pamięcią czy nie przydażył ci sie taki epizodzik bo z nażelowanego łba można by mniemac,że lubisz w kakao...WIDZISZ,MUSISZ KŁAMAC ŻEBY ZACHOWAC TWARZ,NAPISZ TERAZ,ŻE JESTEM PIESKIEM ALBOCW...EM JAK 6 LATEK...FAKTYCZNIE REKRUTACJA TO POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA NA ŚLUNSKU TEŻ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 11.09.08, 19:04 bo ty bucu też na początku udawałeś kogoś innego, jestem tu pierwszy raz ale wszystko co napisałem to prawda itp, poza tym nie kozacz bo cie zawiasy za morde trzymają a ja cię tylko bucu podpuszczałem, i dodam w twoim stylu NIE PONIRZAJ SIĘ BO NIE HCE SIĘ KŁUCIĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 20:28 Ne kce mi śe jósz z tobom gadac...DI END O KÓRFA ŃE WŁONCZYŁEM FAJERFOKSA :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 21:02 nareszcie załapałeś pierwszy raz że sobie jaja z ciebie robię!!! gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 21:43 tesz sobie robie iaia...nie órodził śe taki człowiek,ktury był by w stanie obrazic mnie on line...spotykamy śe,muwisz co myślish i wtedy mooooooorze,ale ńe ty kolo,tobje zaczoł bym śe śmiac w tfaż...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 21:47 zakładając oczywiście,że jesteś tym kim myśle,że jesteś bo do dziś się nie przedstawiłeś także... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 21:55 i tu masz rację, ciebie obrazić się nie da, to jest ponad ludzkie siły, i nie kozacz, znowu zapomniałeś o zawiasach? poza tym wiesz kim jestem już mnie 100 razy zdemaskowałeś, jak to piszesz od razu się skapnąłeś, i tak ci zostało, trafiłem na gwiazdę, serio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:15 Więc poprostu się przedstaw państwu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:18 nic złego tu nie napisałeś więc nie masz się czego wstydzic,nie wiem czego się obawiasz...? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:21 obiecuje,ze Cie nie pobije,przeciez mam zawiasy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 22:22 ty mnie bucu popuszczasz??? przecie sam się skapnąłeś wiesz kim jestem od samego początku, a ja mam w dupie twoje życzenia i prośby, nie skamłaj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:32 :)) strach,a jednak,trudno co robic...?W sumie to mnie to wali,ale to Ty pisałeś,że jestem tchurzem...po co miał bym Cie POPUSZCZAC...???CO TO ZA NOWE SŁOWO? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:36 ROZMOWA Z TOBĄ MAXYMALNIE MNIE RELAXUJE,WEŹ COŚ NAPISZ PROSZE CIE,LEPIEJ BĘDZIE MI SIE SPAŁO...P.S. JESTEŚ TYM NAŻELOWANYM TAK JAK MYŚLE?NIE MUSISZ PISAC JAK SIE NAZYWASZ,NAPISZ TYLKO ŻEL...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 22:38 i nadal jesteś cykor tylko cię męczy bo nie wiesz kim jestem, tyle tu osób na tym forum wymieniłeś z nazwiska... czy oni wszyscy naprawdę cię skrzywdzili?? adasiu dziecko drogie jak mi ciebie żal, na marginesie znowu straszne byki w ortografii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:43 Z MOICH OBSERWACJI WYNIKA,ŻE co następuje...NIE JESTEŚ Z ŁODZI BO NAPISAŁEŚ,ŻE ZNASZ MNIE ZNACZYCW...A Z ŁODZI TO BY NIE PASOWAŁO JAK BYŚ BYŁ OD NAS,RAZ PISZESZ,ŻE ZNASZ CHŁOPAKÓW Z MAGAZYNU JAK BRACI,KOLEJNYM RAZEM,ŻE NIE ZNASZ SZCZYKAŁY,JURKOWSKIEGO ITD...TO MNIE TROSZKE ZBIJA Z TROPU,SĄ DWIE OPCJE,JURKOWSKI ALBO ŻEL TU MAM DYLEMAT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 22:46 obie opcje jednakowo kuszące, i co na którą obstawiasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:52 ŻEL RACZEJ NIC NIE MOŻE DO MNIE MIEC BO RAPTEM WIDZIELIŚMY SIĘ KILKA RAZY I WOGÓLE SIE NIE ZNAMY,A JAK JUZ BY COŚ MIAŁ TO NIE AŻ TAK ŻEBY MNIE WYZYWAC OD PSÓW I C.W.E.L.I,JURKOWSKI Z KOLEI HMMM,DO TEGO TO JA POWINIENEM MIEC ŻAL SWOJĄ DROGĄ POD...ER..DALAŁ NAS RÓWNIUTKO KILKA MIESIĘCY,A JA GO TYLKO RAZ WIĘC NAPRAWDE TRUDNO MI COKOLWIEK POWIEDZIEC NA TEN TEMAT .BO STOLARCZYKA JUZ DAWNO WYELIMINOWAŁEM,TEN JAK BY NAPISAŁ,ŻE JESTEM PSEM TO W TEJ SAMEJ CHWILI BY ZESKOCZYŁ ZE STOŁKA TAKŻE NAPRAWDE..PUSTKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:53 ZASTANAWIAJĄCA JEST TA OBAWA PRZED UJAWNIENIEM,TO TEZ MOŻE BYC TROP :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 22:57 czyli przyznałeś sie do podpieprzania znów... wiemy, nie musisz się znowu chwalić, twój psi nos na pewno cię gdzieś tym tropem zaprowadzi nie wątpię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 22:59 PODJEBAŁEM ŚWINIE KTÓRA MNIE PODJEBAŁA,TO CHYBA MAŁY GRZESZYK TYLKO :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 22:59 tyle czasu byłeś pewien że ja to ja więc skąd teraz ta niepewność, przez ttyle czasu nie wiesz do kogo pisałeś? ja wiem, do adasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:01 BO JA NIE BOJĘ SIE PODPISAC,NIE SRAM W GACIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:05 już raz się zesrałeś i to zawiasami, a podpisałeś się tylko z głupoty, tylko jest wątpliwość czy to rozumiesz już, więc ponawiam pytanie, czy ci wszyscy wymienieni przez ciebie ludzie tak bardzo cię skrzywdzili że musiałeś się przed całą łodzią wypłakać na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:11 OK JAK SIĘ BOISZ TO JUZ WIĘCEJ NIE BEDE NAMAWIAŁ...SZKODA BO BYM SIĘ POŚMIAL,KTÓRY TO TAKI KOZAK,MOŻE WŁAŚNIE STRACH CI NIE POZWALA SIĘ PRZYZNAC,PRZECIEZ OBIECAŁEM,ŻE ŁBA NIE PRZETRĄCE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:13 KTOŚ KTO BOI SIĘ PRZYZNAC DO SWOJEJ TOŻSAMOŚCI NAZYWA MNIE FRAJEREM,JA PITOLE SZOK,DOBRA ŻEGNAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:18 patrz a tyle czasu byłeś pewien. żałosne próby ratowania twarzy adasiu, trzeba było nie tchórzyć na początku, ja jestem twoim tatą, i wstyd mi że takiego młotka wychowałem co obraża innych ludzi i w pracy trudni się złodziejstwem i podpieprzaniem jeszcze się tym chwali a na dodatek nawet nie umie pisać i nie wie kiedy z niego sobie jaja robią, pasi młotku? aha adasiu ten kolega co mieszka w naszym bloku ten co razem pracowaliscie, niepokoi sie o ciebie. nie wiem co myśleć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:20 i olej jutro lepiej te grzybki, jeszcze ci zaszkodzą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:20 przed sekundą z nim gadałem ja pitole co za syfilis mi tu wciskasz... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:22 aha adasiu ten kolega co mieszka w naszym bloku ten co razem pracowaliscie, niepokoi sie o ciebie. nie wiem co myśleć,co to za jaja jestem w ukrytej kamerze...???buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:29 tak zgadłeś ukryta kamera tak jakby i właśnie wychodzisz na buca, ale cię zżera ciekawość kto tak z ciebie łacha drze co? olej te jutrzejsze grzyby mówię ci bo znowu odjedziesz w doła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:39 A TERAZ CHWILA SZCZEROśCI,NAZYWAM SIę BEATA I JESTEM Z MIęDZYZDROJóW,TAK POPROSTU ROBIłAM SOBIE JAJA BO BARDZO LUBIE ADASIA...POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:27 nie odezwe się dopuki frajer się nie ujawni...to jakaś masakra jest bez kitu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:29 obiecałem,że Ci nie wpie.r.d.ole i dalej się boisz?może to jakaś kobieta buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:30 to zajebista rozrywka jak szansa na sukces ja pitole pomału się uzależniam od tego forum chyba,można posrac frajerom i wogóle zagadkowe towarzystwo...DOBRE bawie się jak nigdy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:32 podaj chociaz pierwsza litere nazwiska swojej matki...buahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:33 ZAJEBIśCIE HEHEHHEHE JUTRO CHYBA NIE POJADE TYLKO BęDE KLIKAł Z TOBą JEST SUPERSKO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:35 JA MIAłEM KIEDYKOLWIEK DOłA łACHUDRO??? PISZ CAłą NOC UWIELBIAM CIE :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:40 ty masz doła cały czas dlatego nie zapomnij dopisać świetnie się bawię i buahahha żebym się nie domyslił przypadkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEATRICHE Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:44 WIDZE,ŻE PROZA ŻYCIA OSTRO DAŁA CI W KOŚC KOLEGO,A OD ADASIA PROSZE SIE ODSTAWIC BO ZNAJĄC GO MOŻE NAROBIC ROBOTY TWOJEMU CHIRURGOWI NACZYNIOWEMU...POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:46 HEHEHE WIDZE,ŻE MIAŁEŚ RACJE MAM JUZ FANÓW...WYDRUKUJCIE NAPISY NA KOSZULKACH---ADAMO KOŃCZY Z FRAJERSTWEM,KTÓRE BOI SIĘ PRZYZNAC KIM JEST---DOBRANOC ODEZWE SIĘ JAKOŚ W PONIEDZIAŁEK,JAK ZROBI MI SIĘ SMUTNO,WPADNE TU SIĘ ROZWESELIC...C YA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 12.09.08, 23:51 buahhahha, już to napisałeś wcześnie przed spenianiem oczywiście, czy tobie bucu naprawdę do głowy nie przyjdzie że ja nigdy nie widziałem ani twojej prostackiej gęby ani sklepu agata? po prostu drę z ciebie łacha bo przylazłeś z dołem na forum i się zacząłeś wypłakiwać jak to cię niewinnie skrzywdzili i wylali z pracy choć zajmowałeś się tam obrabianiem dupy i podpieprzaniem oraz wałkami, wszystko to wiem od ciebie łącznie z tym żeś analfabeta, przypomnij sobie NIE ODEZWĘ SIĘ DOPUKI GOŚĆ SIĘ NIE UJAWNI tak napisałeś łącznie z tym debilnym błędem zacytowałem, to bądź teraz słowny i morda w kubeł, choć już raz zawiodłeś więc nie sądzę żebyś wytrzymał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:59 ŚLIŃ MATKE KUTAFONIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 13.09.08, 00:01 BUAHAHHA, miłego doła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 13.09.08, 00:04 i nie namawiaj mnie do swych ukochanych rozrywek, lubisz ślinić starą, ok wasza sprawa, ale nie namawiaj do tego innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 13.09.08, 00:03 MAM Z CIEBIE TAKĄ BEKE,ŻE SZOK JAKIŚ DEBIL PISZE,ŻE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z AGATĄ I DAJE SIE WYZYWAC OD SZMAT I NIE TYLKO,JESTEM PEŁEN PODZIWU SZOK NAPRAWDE JAKIS PIE..R.DOLNY DEWIANT JAK PRAGNE ZDROWIA,POPROŚ ŁADNIE TO LIST NAPISZE Z WYZWISKAMI ALBO DO GAZET ŻEBY CIEBIE OPISALI JAKO MASOCHISTA Z FORUM,MÓWIŁEM,ŻE SRAM NA CIEBIE A TY DALEJ SWOJE TO JAKIES ZBOCZENIE JEST BEZ KITU...ALBO MASZ COŚ Z BANIĄ,ŻE CIE TO PODNIECA ALBO KOLEJNE KŁAMSTEWKO,SKORO CIE NIE ZNAM NIE WIDZIAŁEŚ AGATY NA OCZY TO SIE PRZEDSTAW,CO ZA JE,,BA.NY KŁAMCA KU...RW.A SZOK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 13.09.08, 00:06 skoro slinisz stara nic dziwnego że masz doła, każdy by miał na twoim miejscu, może nie idźcie dalej tą droga? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 13.09.08, 00:06 DLA MNIE TO MOŻESZ PISAC DO MNIE I JEDNOCZEŚNIE SIĘ BRANDZLOWAC BO PEWNIE TAK JEST,,,MAM TOTALNA BEKE Z CHŁOPAKAMI,ONANISTA FORUMOWICZ,NIESPEŁNIONE MARZENIA Z DZIECIŃSTWA CZY PIJANY OJCIEC?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 13.09.08, 00:08 IDE SPAC BO SIE CHŁOPAKU ZABRANDZLUJESZ TU NA ŚMIERC PRZY TYM KOMPIE,SWOJĄ DROGĄ LUBIE TU PISAC I DOPROWADZAC MOIM SRANIEM CIEBIE DO ORGAZMU,TO TAKIE INNE DOSWIADCZENIE BUHAHAHAHHAH DOBRANOC DO PONIEDZIŁKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.136.* 13.09.08, 00:14 no cóż jak każdemu gejowi sranie i kał, kojarzą ci się z orgazmem, szkoda że cię już z kompa wywalają, pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..... [...] IP: *.gprs.plus.pl 16.09.08, 20:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 18.09.08, 18:11 następny bohater co podpisuje sie kropeczkami :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.09.08, 23:50 JAK KOLEGA SKOŃCZY JUŻ WALIC BERETEM W ŚCIANE I DRAPAC PODŁOGI POLECAM... forum.gazeta.pl/forum/0,62489,1540823.html?f=63&w=76448020&wv.x=2&a=76448020&rep=1 DOBRZE RELAKSUJE,NIE TRZEBA WYKRZYKIWAC SWOICH CHORYCH JAZD NA FORUM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 13.09.08, 06:58 Witaj "przyjacielu" Zaraz wybieram się do lasu więc tak na wszelki wypadek wezmę łopate i wykopie Ci taki dołek 1,5 metra głębokości i myśle,że tyle samo po długości zrobimy bo coś mi się wydaje,że wystarczy...I jak już wpadniesz w stan depresyjny po rozmowie ze mną poprostu zawieziemy Cie i...sam wiesz nie jest lekko.Wbije się krzyż do góry nogami żeby nie mylic ludzi kto tam zalega i tyle,koniec kariery...tymczasem pozdrawiam i niestety muszę leciec,ze smutkiem bo ze smutkiem,ale obiecuje,że się odezwe...buziole Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 13.09.08, 10:13 sam widzisz adasiu jak to forum wychowuje, piszesz już prawie bez błędów, nie bredzisz o sznurku itp bzdetach, a co do kopania dołów- nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu, ty się tylko do łopaty nadajesz, nareszcie odkryłeś swoje powołanie, fajne masz rozrywki na weekend, no i nareszcie kończysz ze smutkiem a nie BUHAHHA, widzę w tobie potencjał do zmian synku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 14.09.08, 18:11 jaki synku,podobno geje nie mogą miec dzieci...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mich6i Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie 09.03.09, 16:59 Sprawdzony sklep meblowy oferujący przesyłkę gratis w obrębie Warszawy : meblomania.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 24.09.08, 20:05 Witam! Niestety muszę podpisać się pod tą opinią!!! Firma nierzetelna. Zwłaszcza jeśli chodzi o transport to totalna porażka. Niedość, że jest płatny (i to nie mało) to panowie bardzo nieuprzejmi i nie realizują warunków dotawy. W punkcie ...umowy napisane jest, że mają obowiązek dostarczyć mebel do mieszkania, złożyć i ustawić według wskazań klienta. A tu... zostawii po prostu na klatce schodowej i już. Dopiero musialem zdzwaniać rodzinę do pomocy. NIE POLECAM!!!! Lepiej wziac inną firmę przewozową!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reklamant Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.180.rev.vline.pl 26.09.08, 00:32 zapraszam do sklepu z reklamacją na transport:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdesperowany [...] IP: 81.95.194.* 01.10.08, 21:02 Treść postu jest niedostępna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanclub Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 01.10.08, 21:53 adam jak się pisze KLIJENT? tylko ty mogłeś walnąć takiego byka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 05.10.08, 08:51 drogi zdesperowany...słowo KLIENT piszemy bez ij...polecam FIREFOXA bez kitu kolo ciut przesadził...Saylen błyskaj...jako forumowy Miodek powinieneś coś dodac...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 05.10.08, 08:52 jeszcze Twoja matka wali byki,a tak to nikt... buhahahahha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 10.10.08, 17:48 smutno tu się jakoś zrobiło...nudno i wogóle....te Saygion wen coś zapodaj bo mam ochote Ci pojechac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niewidoczna Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.4web.pl 20.10.08, 09:53 zdesperowany naucz sie pisac KLIENT a po 20tej juz nie pracujemy wiec nie mozna odebrac telefonu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bee free Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.lodz.msk.pl 28.11.08, 23:18 może dlatego,że jest czynny do 20ej.... hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zosia Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 83.2.33.* 11.10.08, 20:12 Ech...moi znajomi też mieli problemy z tym sklepem. Zamówili meble , które miały przyjechać w najbliższym transporcie....niestety po kilku/kilkunastu tygodniach i wielu interwencjach dowiedzieli się że jednak regałów nie będzie, tylko szkoda że tak długo byli zwodzeni. .....jak czytam te posty to włos sie jeży na głowie. Teraz zrobili sobie meble u stolarza...z prawdziwego drewna....są zadowoleni....i chyba tak trzeba robić. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Admin Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.08, 20:13 Adamo jesteś dzieckiem Neostrady , przeczytaj co to znaczy bo na pewno nie wiesz , www.i-slownik.pl/1,1860,dziecko,neostrady.html Netykiecie nie słyszałeś? walniesz teraz 10 odpowiedzi z odstępami co 2 minuty :) z tego forum zrobiłeś śmietnisko prawie 400 odp a twoje prawie 70 % Ale sie nie dziwie gdzie indziej by cię zbanowali , więc tu możesz do czasu swoje wypociny pisać . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo... Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 23.10.08, 19:02 buhahahhaha...rewelacja,wystarczy zrobić kilka byków "lub nie właczać firefoxa" jak coponiektórzy i znowu jest się dzieckiem...ja pitole bardzo sie ciesze,że komuś z tego dziadostwa zaszedłem za skóre...pozdrawiam buhahahhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo... Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 23.10.08, 19:07 nie no bez kitu potraficie człowiekowi poprawić humor...rewela,oby tak dalej :))) Wiem z dobrego źródła,że co do jakości mebli z Agatki nic się nie zmieniło także zapraszamy na zakupy buhahahhahha...kolejnych frajerów :))) ALE MAM ZLEW BUHAHAHHA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAMO Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 23.10.08, 19:09 A tak na marginesie to skąd wiadomo,że posty Adamo to właśnie posty jednej osoby \,ja pitole co za szankiel tu się znowu porobił,skąd te "statystyki" buhahahhah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlasciciel psa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 212.183.134.* 23.10.08, 22:57 wiadomo to gdyz nadal robisz staraszliwe bledy na poziomie 5 cio latka a poza tym drugiegi takiego kretyna jak ty juz tu nie ma, twoj debilizm tak bardzo rzuca sie w oczy ze jest rozpoznawalny, fajnie ze wrociles bucu, udzielaj sie tez na innych watkach bo fanklub czeka a ty jestes zdaje sie uzalezniony od szczekania, pierwsze pol watku szczekales o sznurku teraz o mozilli, ciekawy jest ten twoj brak pomyslow, nie wiedzialem ze debile tak maja bo jestes pierwszy jakiego poznalem. gdzie teraz kradniesz i psujesz samochody udajac kierowce??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 26.10.08, 18:51 nic się nie zmieniło dalej rype Twoja mame,ja pie...le ten dalej swoje,kto tu jest kretynem.siedzisz tumanie i czekasz jak coś napisze?jestes królem debili,nie wytrzymujesz,że tyle ci nakładłem i codziennie tu wchodzisz spocony i zdesperowany???ja pi...le szok buhahahahhahahahahahhahahahahha zaczynamy od nowa w takim razie,skoro lubisz jak ktoś Cie szmaci,mnie osobiście nie przeszkadza dokładanie jakiemuś pryszczatemu fiutowi do pieca,wręcz przeciwnie bardzo mnie to bawi...więc dawaj kolo buhahhahahahha nie wierze,że ktoś kto ma siebie za wzór inteligencji zaczyna to od nowa poprostu mam ubaw po pachy bez kitu...pozdrowionka...P.S nie zawsze mam czas tak jak ty odpisywać po 2-3 minutach więc musisz uzbroić sie w cierpliwośc...buhahahahhahahahhahahah nie no leje jak nigdy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka kto zna dobry sklep meblowy w Łodzi IP: *.toya.net.pl 20.10.08, 11:23 proszę o podanie adresu i nazwy dobrego sklepu meblowego w Łodzi Odpowiedz Link Zgłoś
haniaho Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie 05.11.08, 22:53 ja mogę powiedzieć, że bardzo serdecznie nie polecam zakupów w Agata Meble (choć może to zalezy od producenta). Zakupiłam sypialnie DIANA, cześciowo na własne ryzyko, bo nie bylo jej ( i nie będzie) na ekspozycji. Po otwarciu pudełek, okazało się, że jest zrobiona z najgorszej jakości pyty pilśniowej, inne komponenty też pozostawiają wiele do zyczenia, instrukcja montażu jest błędnie napisana (konieczność kolejnej wizyty w sklepie). Jednym słowem bubel, a za te same pieniądze miałabym dobre jakościowo meble z BLACK, RED, WHITE. Teraz zastanawiam się nad zakupem zestawu Yoshi Moon i jakoś nie wierzę, żeby to niby drewno egotycnze było odbrej jakości. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 06.11.08, 06:37 ciesz się dziewczyno,że zamiast sypialni nie dostałaś np.stołu bo tak też bywało...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 08.11.08, 22:43 hehehhe Agata Meble....hehhehe pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PracownikM Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.08, 09:38 Bardzo sie mylisz co do tego sklpeu jezeli Ci cos nie psauje to kupuj sobie meble gdzie indziej , wszedzie jest podobnie najlepszym wyjsciem bedzie dla Ciebie pójście do lasu wycięcie paru drzew i zrobiene sobie Twoich wymarzonych mebli wtedy reklamacje możesz składać tylko do Leśniczego hehe i do samej natury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbyły pracownik... Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 12.11.08, 10:03 ja już sobie "kupiłem" meble w Agacie i odradzam naprawde... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: były pracownik Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.toya.net.pl 13.11.08, 09:22 nawet jak na meble za darmo,człowieka szlag trafia jak patrzy na ten fajans,więc nie dziwie się ludziom którzy przepłacają za to badziewie...niestety taka jest prawda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.lodz.mm.pl 20.11.08, 23:37 Oczywiście zgadzam się z większością osób, która miała problemy z zakupami w tym sklepie. Ja zrobiłam zakupy dwukrotnie za wcale nie małe pieniądze i niestety dwukrotnie się zawiodłam. Przy pierwszym zakupie panowie, którzy przywieźli mi łóżko nie umieli go zmontować. Skrzynię założyli odwrotnie,że musiałabym otwierać je od strony ściany, następnie stwierdzili,że śruby są za krótkie i wszystko zostawili. Oczywiście miałam wiele niemiłych rozmów z panem z działu transportu,który upierał się o swoje 50zł. za montaż tylko za co. Wg mnie usługa wykonana pieniądze zapłacone. Tak też się stało,ale to ja zamówiłam śruby nowe u producenta przez infolinię, które miałam na drugi dzień,(oryginalne też były dobre) natomiast dział reklamacji kazał mi czekać na te śruby 2 tygodnie. No i jeszcze drugi zakup - dwie sofy ze skóry. Nie dosyć ,że czekałam na nie 5 tygodni to po przywiezieniu jedna była pęknięta i miała podartą skórę. Kanapa została zabrana przez producenta do naprawy i nie mam jej znów od 5 tygodni. Producent twierdzi,że jest w Agacie a ci z reklamacji,że jej u nich nie ma. Czeski film a ja czekam. Obsługa w Agacie miła do momentu zakupu a później szukaj wiatru w polu. Jak można w dzisiejszych czasach tak traktować klientów. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Może ktoś zna kontakt do kierownika tego sklepu? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajo najwyraźniej można, skoro po pierwszym zrobieniu IP: 91.198.27.* 21.11.08, 01:29 najwyraźniej można, skoro po pierwszym zrobieniu cię w jajo, postanowiłaś ponownie skorzystać z ich usług. Gość portalu: klient napisał(a): > Przy pierwszym zakupie panowie, którzy przywieźli mi łóżko nie umieli go zmonto > wać. Skrzynię założyli odwrotnie,że musiałabym otwierać je od strony ściany > No i jeszcze drugi zakup - dwie sofy ze skóry. Nie dosyć ,że czekałam na nie 5 > tygodni to po przywiezieniu jedna była pęknięta i miała podartą skórę. > Kanapa została zabrana przez producenta do naprawy i nie mam jej znów od 5 tygo > dni. > Jak można w dzisiejszych czasach tak traktować klientów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: najwyraźniej można, skoro po pierwszym zrobie IP: *.lodz.mm.pl 21.11.08, 21:16 Wiesz jojo, zawsze daję drugą szansę,bo każdy może mieć potknięcie, taką mam naturę ale nigdy węcej. A tak ogólnie to nie rozumiesz o czym piszę , czynie chcesz zrozumiec i odpowiadasz z nudów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aneta Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 83.2.33.* 26.11.08, 19:10 Straszna obsługa, panienki z biura obsługi klienta niekompetentne i aroganckie do granic możliwości! Sprawę kupna załatwiłam po interwencji u kierownika a i tak podczas każdego kontaktu telefonicznego wysłuchiwałam komentarzy panienek( nieświadomych, że słuchawka "ściąga" głos?) Żenada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenewa Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.12.rev.vline.pl 19.12.08, 18:50 Przyłączam się do ostrzeżeń dla potencjalnych klientów Agata Meble w Łodzi. Proponuję pod żadnym pozorem nie kupować w tym sklepie. Beznadziejne, nieprofesjonalne podejście do klienta. przedłużające się w nieskończoność terminy odbioru mebli - bez słowa -przepraszam - s k a n d a l !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hanna1122 Salon Agata 21.12.08, 16:16 Nie wiem skad tyle krytycznych uwag. Ja jestem zadowolona. Moj problem polegal na tym : kupilam lozko ( wybralam z katalogu ) i materac, okazalo sie, ze absolutnie nie bylo to zgodne z moimi oczekiwaniami. W prawdzie zastrzezenia moje byly ewidentne mimo to myslalam ze bede miala wiele klopotow. Zglosilam sie do kierownika sprzedazy Pana Zbigniewa Kolata, ktory w sposob bardzo kulturalny uznajac moja reklamacje, reklamowal u producenta a nastepnie zalecil odebranie lozka i materacu ( bezplatnie) i zwrot pieniedzy. Firma powinna byc dumna z takiego pracownika. Pan kierownik Zbigniew Kolat ze swoja prezencja i kultura, moze byc wspaniala wyzitowka salonu Agata Goroca polecam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NIE POLECAM Re: Salon Agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.14, 18:48 brakuje części jak w szafie tak i stolikach nocnych na które czekałam miesiąc. AGATA TO BEZNADZIEJNY SKLEP !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
a.nna12 Re: Salon Agata 04.08.14, 14:00 Ajj to nie za fajnie... kontaktowalals sie juz moze z salonem ? Niech dzwonią do producenta i niech dośle kurierem brakujące części. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: 195.117.116.* 02.01.09, 13:03 ja z koleji kupilem stol ale mi przywiezili bez nog ale po szybkiej interwecji nogi sie znalazly . ale tylko dlatego ze kupowalem dzien przed wigilja i powiedzialem ze chyba bede przyjoowal gosci po turecku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbi Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.13, 14:12 hmm..ja mogę tylko dodać od siebie, że po 3 tyg. czekania na materac, okazało się, że sprzedający w ogóle go nie zamówił u producenta...i musiałam czekać kolejne 3 tygodnie. Dzisiaj mija termin, a na razie po jednym tel. nie ustalili czy mają go na stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
agatameble Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie 23.07.13, 12:23 Szanowne Panie, Tak jak wcześniej informowaliśmy sprawa Pani o nicku "Olala" jest monitorowana przez dyrektora salonu. W związku z tym na pewno zostanie zachowany termin 14 dni na odpowiedź. Natomiast Panią o nicku "Kiełbi" bardzo przepraszamy za błąd sprzedawcy. Prosimy również o skontaktowanie się z nami poprzez wypełnienie formularzy znajdującego się na naszej stronie www (www.agatameble.pl/kontakt) Pozdrawiam E-rzecznik Agata Meble Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzony_max Re: Salon A G A T A MEBLE - fatalny transport IP: *.retsat1.com.pl 12.01.09, 22:24 Usługa transportowa wygląda tak: - panowie są agresywni i chamowaci - panowie nie robią tego, co jest opisane w zleceniu (meble wnoszą i rzucają na kupę pośrodku mieszkania, a powinni je rozpakować, ustawić i wynieść opakowania) - o wszystko trzeba się wykłócić - zepsują co się da (porysują podłogę, stłuką żyrandol) - wyniesione opakowania wyrzucą na klatce schodowej (!!!) Aktualnie sprawa jest w sądzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adamo... Re: Salon A G A T A MEBLE - fatalny transport IP: *.toya.net.pl 13.01.09, 06:52 hehhehe skąd ja to znam...pozdro dla chłopaków z byłego navigatora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kali46 Re: Salon A G A T A MEBLE - fatalny transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.13, 16:34 a mi pracownik DTS ukradł rower!!! (wyrok prawomocny) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makagigi Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 23:30 Nie ma dymu bez ognia, nie bede tak kupowac choc zamierzalam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadowolony klient. Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.mtvk.pl 14.02.09, 22:44 A ja tam lubię robić zakupy w agacie.A REKLAMACJE ZDARZAJĄ SIE W KAŻDEJ FIRMIE BO TAK TO DZISIAJ JUŻ JEST.Ikea też nie jest idealna, nikt nikogo nie zmusza do kupowania ,każdy człowiek ma rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka_t Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie 31.01.09, 13:41 popieram...wielki salon a nic w nim nie ma tez slyszalam o koszmarach z reklamacja dlatego nie moge sie doczekac Ikei w Lodzi cokolwiek ktos mysli o tych meblach i cenach...place i zabieram meble do domu a nie czkema 6 tygodni na kanape...z reklamacja tez nigdy dotad nie mialam klopotu wole tansze meble z Ikei wymienic co pare lat niz super drogie pseudo meble z agaty i innych Voxow na pol zycia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młody pracownik Ja pracuje w Agata IP: *.chello.pl 10.02.09, 16:57 niestety firma boryka się z problemami logistyczno pracowniczymi. brak menagerów, którzy potrafią coś zdziałać..generalnie znajomi, znajomych..jedni moga pijani pracowac w firmie inny za wszystko maja po premi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ister Re: Ja pracuje w Agata IP: *.lodz.mm.pl 12.02.09, 20:43 Hmm, marnie to świadczy o firmie jako całości. Skoro kadra zarządzająca nie trzyma poziomu, to raczej też personel niższego szczebla nie prezentuje odpowiedniego poziomu. A ci, którzy się faktycznie starają są szybko zwalniani, żeby za dużo dymu nie narobili. Zaznaczam - piszę o ogólnej zasadzie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tel.791-786-257 Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.chello.pl 13.02.09, 10:25 Zgadzam się z w/w treścią.Mam ten sam problem z firmą"AGATA"brak kompetencji ze strony osób działu reklamacji Pan wypisuje bez użyteczne papierki do których i tak się nie stosuje a Pani dzwoniąc do mnie na w/w numer tel.celem ustalenia terminu w sprawie reklamacji moich mebli, zanotowała termin i na tym to się skończyło.Dziś mija miesiąc od ustalonej daty wizyty serwisu i nadal nikt się do mnie nie zgłosił.Próba dodzwonienia się do firmy"AGATA" jest wręcz niemozliwa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klientnastępny Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.adsl.inetia.pl 25.02.09, 15:00 Bardzo trafne i słuszne uwagi. Udało mi się dwa razy rozmawiać z obsługą, ale sprawa nadal nie jest załatwiona. Biorą od klienta telefon, obiecują, że załatwią i na tym się kończy. A informacji o towarze nie mam do tej pory. Obiecanki czy lekceważenie? Nie chodźcie i nie kupujcie, niech najpierw nauczą się obsługiwać klienta! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maria Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.09, 17:36 to prawda meble są nie kompletne i nie zawsze bez uszkodzeń Odpowiedz Link Zgłoś