szpilkaaa
05.09.03, 18:36
a kiedy rano wstaje to radyjko włączam i co słysze:ŁAGODNE PRZEBOJE RADIA
PLUS.... a potem jade sobie autobusem do szkoły i tez słysze,a teraz
specjalnie dla was ŁAGODNE PRZEBOJE RADIA PLUS...i tak wszyscy chyba
słuchają tego radyjka.takie ono miłe i sympatyczne i o pilegrzymkach sporo
nawijają..ale chyba nie dla mnie ono..