Dodaj do ulubionych

łagodne przeboje w radiu plus.mmm..

05.09.03, 18:36
a kiedy rano wstaje to radyjko włączam i co słysze:ŁAGODNE PRZEBOJE RADIA
PLUS.... a potem jade sobie autobusem do szkoły i tez słysze,a teraz
specjalnie dla was ŁAGODNE PRZEBOJE RADIA PLUS...i tak wszyscy chyba
słuchają tego radyjka.takie ono miłe i sympatyczne i o pilegrzymkach sporo
nawijają..ale chyba nie dla mnie ono..
Obserwuj wątek
    • Gość: ewciaaa... Re: łagodne przeboje w radiu plus.mmm.. IP: *.dolsat.pl 05.09.03, 19:09
      ja tam jestem wierna TRÓJCE!!! TRÓJKA i usłyszysz więcej!! :)))
      • barracuda7110 Re: łagodne przeboje w radiu plus.bleeee 05.09.03, 20:02
        Usypiają mnie. Są za bardzo monotonne. Wolę zetkę i tkm :)
        pozdroofka
      • loel Re: łagodne przeboje w radiu plus.mmm.. 05.09.03, 20:32
        Strasznie się zepsuła. Odkąd muzyka leci z playlisty codziennie to samo. Mimo
        to ciągle jestem jej wierny (prawie). A Manniaka i Minimaxu nic nie przebije.
    • szpilkaaa Re: łagodne przeboje w radiu plus.mmm.. 06.09.03, 16:25
      wrrr...nie już nie moge z tym plusem czy pulsem czy jak to się tam nazywa.idem
      kawalek dalej i..mamy eske.nawet fajne radyjko:)
      • ixtlilto (szpilkaaa) 06.09.03, 16:28
        szpilkaaa napisała:

        > wrrr...nie już nie moge z tym plusem czy pulsem [...]
        Faceci też Ci się tak szybko nudzą?
        • zamek Re: (szpilkaaa) 06.09.03, 16:43
          Ixik, nie wbijaj takich szpilek ;)))
          • ixtlilto (zamek) 06.09.03, 17:01
            Dużo szpilek można wrzucić do szklanki pełnej wody, ale w pewnym momencie woda
            się wyleje.
            • zamek (Ixik) 06.09.03, 17:06
              Na szczęście szpilki wpadają do wody właściwie bezgłośnie :)
              • ixtlilto (zamek) 06.09.03, 17:07
                ale chlust wody jest donośny... ;)
                • zamek (Ixik) 06.09.03, 17:09
                  ...no i fale się rozchodzą ;)
                • Gość: Leon Re: (zamek) IP: *.toya.net.pl 06.09.03, 18:24
                  Nawet czasem mowią, nie tylko grają!Np.któregoś dnia zasuneli, że twórcą
                  esperanta był niejaki JÓZEF Zamenhof. Przu okazji,( może wchodzą Ci radiowcy
                  na forum)im powiem ,że był on "nazwany" Ludwik Łazarz Zamenhof.A poza tym lecą
                  z taśmy równo-nawet się nie dodzwonisz, bo Cię zegarynka obsłuży "do
                  tyłu"Żadne radio.......
        • szpilkaaa facetami sie na pewno nie nudze.. 06.09.03, 16:56
          a radio..sluchalam go juz dosyc spory kawalek czasu...wystarczy mi juz
          lagodnych przeboojow..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka