Dodaj do ulubionych

W III lidze widzewiacy zarobią mniej

IP: *.chello.pl 15.05.08, 23:07
Nie wiem czy Panowie działacze wiedzą, że piłkarz może rozwiązać kontrakt i
odejść za darmo - w sytuacji degradacji i prób nie wywiązania się z kontraktu.
Tak było chociażby w Górniku Łęczna - piłkarze odeszli za darmo do lepszych
klubów.
Obserwuj wątek
    • Gość: CLAPHAM SOUTH Bakalarczyk odejdz!!! IP: 78.146.220.* 16.05.08, 01:35
      won
    • Gość: Pernus koniec widzewa IP: *.lodz.dialog.net.pl 16.05.08, 12:57
      Pamietam jeszcze Burzyńskiego w bramce, Bońka, Smolarka a nawet
      Michalczuka. To co jest teraz to nie widzew , to żenada. Zero
      charakteru, słabiutkie umiejetności. I żenujaca próba podłaczenia
      sie pod wielki szyld. Mam wrażenie , że klub chce ugrzęznąć w III
      lub II lidze. W firmie jak są kłopoty to obnizka wynagrodzeń
      prowadzi wprost do katastrofy. Trzeba znaleźć pozytywna motywację a
      nie negatywną. W zasadziem jestem zwolennikiem jednaj sensownej
      łódzkiej drużyny w ekstraklasie, więc widzew może grac nawet w IV.
    • Gość: upi Re: W III lidze widzewiacy zarobią mniej IP: *.astral.lodz.pl 16.05.08, 17:50
      nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale Widzew wywiązuje się ze swoich zobowiązań
      (wypłaca pensje), a przykład górnika łęczna nie jest dobrym przykładem bo
      ostatecznie zasądzono, że PZPN niesłusznie rozwiązał umowy piłkarzom górnika
      powołując się na na zapis o niewywiązywaniu się klubu z zobowiązań. Większość
      zawodników jednak dogadała się z górnikiem i nie nie doszło do rozpraw i wypłat
      odszkodowań dla górnika.
      • Gość: jinx ciekawe ilu z pilkarzy zostanie? IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 22.05.08, 02:41
        jestem zdecydowanie zainteresowany. pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka