Gość: Prawnik
IP: *.chello.pl
15.05.08, 23:07
Nie wiem czy Panowie działacze wiedzą, że piłkarz może rozwiązać kontrakt i
odejść za darmo - w sytuacji degradacji i prób nie wywiązania się z kontraktu.
Tak było chociażby w Górniku Łęczna - piłkarze odeszli za darmo do lepszych
klubów.