Dodaj do ulubionych

Kto z was gra w BOULE? :D

17.09.03, 18:20
Znacie tą grę... we wczorajszej Łódzkiej jest artykuł o graczach.
Podali nawet stronę klubu: www.klub.bula.prv.pl/

Ja pierwszy komplet "kulek" przywiozłem sobie 4 lata temu ze Szwecji, potem
kolejny. Mam troszkę akcesoriów i czasami grywam. Ktoś z was forumowicze
jeszcze w to pogrywa???
Obserwuj wątek
    • Gość: Do. Re: Kto z was gra w BOULE? :D IP: *.141.203.62.dial.bluewin.ch 17.09.03, 18:22
      Ciekawe, ze w Szwecji sa tak zainteresowani. My tez pierwszy raz tam
      pogralismy :-) Jeszcze nie kupilismy sobie wlasnego sprzetu, ale bardzo nam
      sie podobalo :-)
      Pozdr.
      Do.
    • Gość: ELVIZ Re: Kto z was gra w BOULE? :D IP: *.lodz.mm.pl 17.09.03, 20:03
      Grałem we Francji - bardzo fajna gra. Nie mam niestety okazji by w Łodzi z kimś
      pograć i nie mam kulek, ani też świnki:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka