grover
17.09.03, 18:20
Znacie tą grę... we wczorajszej Łódzkiej jest artykuł o graczach.
Podali nawet stronę klubu: www.klub.bula.prv.pl/
Ja pierwszy komplet "kulek" przywiozłem sobie 4 lata temu ze Szwecji, potem
kolejny. Mam troszkę akcesoriów i czasami grywam. Ktoś z was forumowicze
jeszcze w to pogrywa???