Dodaj do ulubionych

przystanek

07.06.08, 17:10
Ktoś nie przemyślał stawiając szklany (pleksa ..) przystanek ludzie chowaja sie pod drzewa jak szczury i blaszane budki aby uniknąć goraczki bo na przystanku panuje niesamowita gorączka może panie burmistrzu stan pan sobie 30 min w takim upale i zobaczysz jaki błąd popełniłeś bo starsi ludzie bardzo mocno odczuwaja ten upał nie majac gdzie sie schronic przed słoncem żal poprostu
Obserwuj wątek
    • kiwaczek11 Re: przystanek 07.06.08, 23:12
      przemyślał, przemyślał.... przecież są trzy ściany, a mogły byc
      cztery
    • mariano_50 Re: przystanek 08.06.08, 13:03
      Ogrodnicy w czasie upałów malują szklarnię wapnem .Proponuję żeby w okresie
      letnim też pomalować wapnem ,a na jesieni zmyć.Ludziom
      będzie chłodniej.A tak na marginesie powinno się raz na jakiś czas umyć
      szyby ,bo już wyglądają niezbyt ciekawie.
      Może okleić wiatę jakimiś ładnymi reklamami,było by przyjemnie i pożytecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka