Dodaj do ulubionych

Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu

    • lady_martuszyn Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:08
      minister orzechowski zdaje sie nie znac fundamentalnych przepisow
      konstytucyjnych, wedlug ktorych nie mozna nikomu odebrac obywatelstwa panstwa
      polskiego, jesli nie wystapi on z takim wnioskiem. zenada.
      • Gość: N/A Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.inter.tuniv.szczecin.pl 09.06.08, 17:31
        Ty zaś nie rozumiesz, że właśnie chodzi o zmianę Konstytucji, od
        czego jest Sejm, Senat itd. - i że to dość łatwo da się zrobić.

        Ostatecznie błąd polega na tym, że jeżeli obywatelstwo można
        NADAWAĆ - to ten sam organ który nadaje powienien także mieć prawo
        je ODBIERAĆ. Choćby wtedy, gdy nadanie nastąpiło na skutek pomyłki.
    • Gość: baziii Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 193.201.167.* 09.06.08, 14:08
      współczuje rodzinie Orzechowskiego. on jest mocno chory....
    • Gość: europejczyk2008 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 88.207.186.* 09.06.08, 14:08
      Szkoda, ze w miejscu ( Burksela) , gdzie mieszka, prawie nikt nie
      rozumie po polsku.
      Gdybym im pokazal te cala duracka dyskusje miedzy "PRAWDZIWYMI
      POLAKAMI" to najpierw by omieniemieli z wrazenia i ptem co drugi by
      chyba "pekl" ze smiechu.
      Que vadis Polonoa??.
      To wyszystkie porblemy, z ktorymi borykaja sie ludzie w Polsce??.
      Ciekawy i wesoly kraj!!!!!!!
      • gamon0 Zawijam mój tobołek i ruszam w świat... bye Polska 09.06.08, 14:11
      • Gość: KristofOSer Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 14:11
        a czy przypadkiem nienależałoby odebrać obywatelstwa polskiego
        (pośmiertnie) niejakiemu Karolowi Wojtyle znanemu też jako papież
        Jan Paweł II,był nie tylko obywatelem obcego państwa ale i jego głową
    • Gość: fjacek Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.lodz.dialog.net.pl 09.06.08, 14:08
      Ja proponuję odebrać obywatelstwo orzechowskiemu. Co za idiotyzmy ten człowiek
      głosi.
    • Gość: heniu Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.lightspeed.lkzril.sbcglobal.net 09.06.08, 14:08
      Psychopata
    • sjagoda Co za osioł! 09.06.08, 14:09
      Po co ten człowiek w ogóle się tak kompromituje? Jemu zabrać obywatelstwo i
      wysiedlić!
    • Gość: bug7 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09
      przecież Podolski udzielił zaraz po meczu wywiadu po polsku Polsatowi. Głupoty
      wypisują...
      A swoja drogą, czy Orzechowski zaapaeluje do władz Brazylii, żeby odebrać
      brazylijskie obywatelstwo Rogerowi?
    • Gość: gość Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 194.181.0.* 09.06.08, 14:09

      Przecież to kompromitacja!!!!
      jezeli ktoś jest winny to zarząd piłki nożnej, który nie potrafią
      zatrzymać dobrych piłkarzy w Polasce.
      Przecież ten Orzechowski to jakiś debil!!!!
      I on był ministrem!!!!!!!!
    • Gość: tolek Kolego Orzechowski, pieronem do psychiatry !!! IP: *.chello.pl 09.06.08, 14:09
      Skierowanie niepotrzebne.
    • Gość: keith można komuś w ogóle odebrać obywatelstwo????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09
      wydaję mi się że można się go tylko zrzec.
    • Gość: wit Orzechowski to debil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09
      Jego wyglad sam mowi za siebie: moron niedouk. To jest nedzny obraz
      pisuaru. Wstyd ze taki debil byl ministrem edukacji.jak bolek
      prezydentem. Szambo!!!
    • Gość: Pinezka Orzechowski i Kaczyński mogą to zrobić, bo są... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.06.08, 14:10
      ...solidnie pokręceni a przy okazji będą mieli o czy mówić przez
      najbliższych kilka tygodni. Do znudzenia będa się wykazywać
      zachowaniem rewolucyjnej czujności.
    • olus_stad Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:11
      Prosze Panstwa, oto debil!
    • ckuk Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:11
      po co takiego durnia słuchac i przeprowadzac z nim wywiady??
      Ignore!!!!!!!!!!!
    • Gość: MAGA Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.08, 14:12
      Nie ośmieszajmy Polski publikacją tego rodzaju wypowiedzi. Proszę.
    • tom1003 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:13
      michnikowa szmata na coraz niższym poziomie


      www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html
      • Gość: mimik Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 17:09
        Zniknij wreszcie, wyparuj, zamień się w coś niewypowiedzianie gorszego od tego,
        czym/kim aktualnie jesteś, $%&^%&#^%$#$ .
    • Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.06.08, 14:13
      Czy komus do reszty odwaliło??? Rozumiem, że można byc kibicem i nie
      móc przebolec tych goli, które nam wbił Podolski ale do cholery to
      tylko sport! Wiem, że dla LPR nie istnieje żadna granica
      kompromitacji, ale jeśli prezydent przychyli się do tego to będzie
      kolejna wizerunkowa naszego kraju, nie ośmieszajmy sie!
    • Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.08, 14:13
      A ja mam propozycję.

      Może by tak odebrać obywatelstwo kilku osobom pośmiertnie.

      Byłoby pole do popisu.

      :)
    • Gość: dzul Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.184-82-b.business.telecomitalia.it 09.06.08, 14:14
      Czy prasa w PL musi cytowac wypowiedzi osob z zaburzonym postrzeganiem
      rzeczywistosci, ktore nie odgrywaja ZADNEJ roli w zyciu kraju? Proponuje wyslac
      reporterow do Kobierzyna czy Tworek i takich wypowiedzi zbierzecie wiecej.
      Niestety GW idzie konsekwentnie w slady brukowcow i stosuje zasade "im glupiej i
      glosniej tym lepiej". I robi takiemu bucowi darmowa reklame.

      Niesmaczne.
    • Gość: Maga Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.08, 14:14
      Jakieś beknięcie paranoi rządów PiS. Zignorujcie
    • Gość: qba do prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:14
      Takim palantom i idotom jak Orzechowski nalezy odbierac obywatelstwo
      w trybie natychmiastowym, bezzwlocznym, pilnym, wsadzić w statek
      kosmiczny i wyslać na Marsa.
    • Gość: kinia Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.pila.agora.pl 09.06.08, 14:14
      To jakaś nowa filozofia paranoika...
      Jestem Polką - chcę by nasi wygrywali, ale taka myśl nawet nie
      przemkneła mi przez głowę.
      Dlaczego nie protestował gdy polski Brazylijczyk ROGER G. odebrał
      nasze obywatelstwo?!
      Niemcy z otwartymi rękoma przyjmują zdolnych, inwestują w nich ( i
      dają obywatelstwo).
      My, jako naród, prezentowany na Euro, przez najgłupszą chyba
      organizację PZPN, nie doceniamy młodych zdolnych i dlatego tracimy
      podwójnie.
      Pan Orzechowski - niech zastanowi się lepiej, nawet jako byly
      minister, co zrobić, by takie perełki jak Podolski i Klose za młodu
      wyławać i potem je pielęgnować.
      • Gość: N/A Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.inter.tuniv.szczecin.pl 09.06.08, 17:38
        To że nie myślisz - "myśl ci nie" - to dowodzi tylko twojej tępoty.
    • milo_1 a.... Orzechowskiego pozbawić praw publicznych.... 09.06.08, 14:15

      www.polityka.pl/_gAllery/70/31/70312/mleczko375.jpg
      • Gość: rororo Re: a.... Orzechowskiego pozbawić praw publicznyc IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 14:28
        yes, jestem za!!!
    • Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.08, 14:15
      a moze tak odebrac obywatlstwo skorumpowanym dzialaczom PZPN, ktorzy tak
      wybitnym pilarzom jak Podolski, Aquafresca i pewnie tuzinon innych, ktorych
      nie znamy nie pozostawiaja innego wyboru jak grac przeciw wlasnemu sercu?
    • lichttrager Że też Święta Ziemia takie indywiduum nosi 09.06.08, 14:16
      Wysokiej klasy szkodnik!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka