lady_martuszyn Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:08 minister orzechowski zdaje sie nie znac fundamentalnych przepisow konstytucyjnych, wedlug ktorych nie mozna nikomu odebrac obywatelstwa panstwa polskiego, jesli nie wystapi on z takim wnioskiem. zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N/A Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.inter.tuniv.szczecin.pl 09.06.08, 17:31 Ty zaś nie rozumiesz, że właśnie chodzi o zmianę Konstytucji, od czego jest Sejm, Senat itd. - i że to dość łatwo da się zrobić. Ostatecznie błąd polega na tym, że jeżeli obywatelstwo można NADAWAĆ - to ten sam organ który nadaje powienien także mieć prawo je ODBIERAĆ. Choćby wtedy, gdy nadanie nastąpiło na skutek pomyłki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baziii Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 193.201.167.* 09.06.08, 14:08 współczuje rodzinie Orzechowskiego. on jest mocno chory.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk2008 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 88.207.186.* 09.06.08, 14:08 Szkoda, ze w miejscu ( Burksela) , gdzie mieszka, prawie nikt nie rozumie po polsku. Gdybym im pokazal te cala duracka dyskusje miedzy "PRAWDZIWYMI POLAKAMI" to najpierw by omieniemieli z wrazenia i ptem co drugi by chyba "pekl" ze smiechu. Que vadis Polonoa??. To wyszystkie porblemy, z ktorymi borykaja sie ludzie w Polsce??. Ciekawy i wesoly kraj!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KristofOSer Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 14:11 a czy przypadkiem nienależałoby odebrać obywatelstwa polskiego (pośmiertnie) niejakiemu Karolowi Wojtyle znanemu też jako papież Jan Paweł II,był nie tylko obywatelem obcego państwa ale i jego głową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fjacek Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.lodz.dialog.net.pl 09.06.08, 14:08 Ja proponuję odebrać obywatelstwo orzechowskiemu. Co za idiotyzmy ten człowiek głosi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heniu Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.lightspeed.lkzril.sbcglobal.net 09.06.08, 14:08 Psychopata Odpowiedz Link Zgłoś
sjagoda Co za osioł! 09.06.08, 14:09 Po co ten człowiek w ogóle się tak kompromituje? Jemu zabrać obywatelstwo i wysiedlić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bug7 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09 przecież Podolski udzielił zaraz po meczu wywiadu po polsku Polsatowi. Głupoty wypisują... A swoja drogą, czy Orzechowski zaapaeluje do władz Brazylii, żeby odebrać brazylijskie obywatelstwo Rogerowi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: 194.181.0.* 09.06.08, 14:09 Przecież to kompromitacja!!!! jezeli ktoś jest winny to zarząd piłki nożnej, który nie potrafią zatrzymać dobrych piłkarzy w Polasce. Przecież ten Orzechowski to jakiś debil!!!! I on był ministrem!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolek Kolego Orzechowski, pieronem do psychiatry !!! IP: *.chello.pl 09.06.08, 14:09 Skierowanie niepotrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keith można komuś w ogóle odebrać obywatelstwo????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09 wydaję mi się że można się go tylko zrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wit Orzechowski to debil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:09 Jego wyglad sam mowi za siebie: moron niedouk. To jest nedzny obraz pisuaru. Wstyd ze taki debil byl ministrem edukacji.jak bolek prezydentem. Szambo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka Orzechowski i Kaczyński mogą to zrobić, bo są... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.06.08, 14:10 ...solidnie pokręceni a przy okazji będą mieli o czy mówić przez najbliższych kilka tygodni. Do znudzenia będa się wykazywać zachowaniem rewolucyjnej czujności. Odpowiedz Link Zgłoś
olus_stad Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:11 Prosze Panstwa, oto debil! Odpowiedz Link Zgłoś
ckuk Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:11 po co takiego durnia słuchac i przeprowadzac z nim wywiady?? Ignore!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGA Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.08, 14:12 Nie ośmieszajmy Polski publikacją tego rodzaju wypowiedzi. Proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu 09.06.08, 14:13 michnikowa szmata na coraz niższym poziomie www.dziennik.pl/wydarzenia/article188485/Wyborcza_napisala_o_gwalcie_ktorego_nie_bylo.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimik Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 17:09 Zniknij wreszcie, wyparuj, zamień się w coś niewypowiedzianie gorszego od tego, czym/kim aktualnie jesteś, $%&^%^%$#$ . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.06.08, 14:13 Czy komus do reszty odwaliło??? Rozumiem, że można byc kibicem i nie móc przebolec tych goli, które nam wbił Podolski ale do cholery to tylko sport! Wiem, że dla LPR nie istnieje żadna granica kompromitacji, ale jeśli prezydent przychyli się do tego to będzie kolejna wizerunkowa naszego kraju, nie ośmieszajmy sie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.08, 14:13 A ja mam propozycję. Może by tak odebrać obywatelstwo kilku osobom pośmiertnie. Byłoby pole do popisu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzul Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.184-82-b.business.telecomitalia.it 09.06.08, 14:14 Czy prasa w PL musi cytowac wypowiedzi osob z zaburzonym postrzeganiem rzeczywistosci, ktore nie odgrywaja ZADNEJ roli w zyciu kraju? Proponuje wyslac reporterow do Kobierzyna czy Tworek i takich wypowiedzi zbierzecie wiecej. Niestety GW idzie konsekwentnie w slady brukowcow i stosuje zasade "im glupiej i glosniej tym lepiej". I robi takiemu bucowi darmowa reklame. Niesmaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maga Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.wroclaw.mm.pl 09.06.08, 14:14 Jakieś beknięcie paranoi rządów PiS. Zignorujcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qba do prezydenta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.08, 14:14 Takim palantom i idotom jak Orzechowski nalezy odbierac obywatelstwo w trybie natychmiastowym, bezzwlocznym, pilnym, wsadzić w statek kosmiczny i wyslać na Marsa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kinia Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.pila.agora.pl 09.06.08, 14:14 To jakaś nowa filozofia paranoika... Jestem Polką - chcę by nasi wygrywali, ale taka myśl nawet nie przemkneła mi przez głowę. Dlaczego nie protestował gdy polski Brazylijczyk ROGER G. odebrał nasze obywatelstwo?! Niemcy z otwartymi rękoma przyjmują zdolnych, inwestują w nich ( i dają obywatelstwo). My, jako naród, prezentowany na Euro, przez najgłupszą chyba organizację PZPN, nie doceniamy młodych zdolnych i dlatego tracimy podwójnie. Pan Orzechowski - niech zastanowi się lepiej, nawet jako byly minister, co zrobić, by takie perełki jak Podolski i Klose za młodu wyławać i potem je pielęgnować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: N/A Re: Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.inter.tuniv.szczecin.pl 09.06.08, 17:38 To że nie myślisz - "myśl ci nie" - to dowodzi tylko twojej tępoty. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 a.... Orzechowskiego pozbawić praw publicznych.... 09.06.08, 14:15 www.polityka.pl/_gAllery/70/31/70312/mleczko375.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rororo Re: a.... Orzechowskiego pozbawić praw publicznyc IP: *.pools.arcor-ip.net 09.06.08, 14:28 yes, jestem za!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu IP: *.dip.t-dialin.net 09.06.08, 14:15 a moze tak odebrac obywatlstwo skorumpowanym dzialaczom PZPN, ktorzy tak wybitnym pilarzom jak Podolski, Aquafresca i pewnie tuzinon innych, ktorych nie znamy nie pozostawiaja innego wyboru jak grac przeciw wlasnemu sercu? Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Że też Święta Ziemia takie indywiduum nosi 09.06.08, 14:16 Wysokiej klasy szkodnik! Odpowiedz Link Zgłoś