Gość: ELVIZ IP: *.mipro.pl 26.09.03, 10:28 A co będziecie robić w sobotę i w niedzielę? Praca, czy może odpoczynek? Imprezy czy cisza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fleurette Re: Pytanie na piątek:) IP: 81.219.160.* 26.09.03, 10:32 nawet nie pytaj... Odpowiedz Link Zgłoś
fleuriste Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 13:57 W sobotę praca w dzień, w niedzielę w nocy. Ale za to poniedziałek i wtorek wolne :) Odpowiedz Link Zgłoś
gray Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 14:23 w piątek planuję ciszę przed burzą, która ma mieć miejsce w sobotę wieczorem a związana jest z 25 urodzinami znajomego. co do niedzieli - chyba wszystko jasne :D no chyba, że w piątek wyniknie jaka imprezka forumowa, co? ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
mewaa Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 16:40 Będę "leczyć" zakwasy. Właśnie wróciłam z pieszej wycieczki. Przetruchtałam ok. 25 km i w sobotę oraz w niedzielę chyba będę nie do życia. Ale jak widać czas na forum mam :) Już kiedyś mówiłam, że to działa jak narkotyk. Co nałóg to nałóg :) pozdr, mewaa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: Pytanie na piątek:) IP: *.tvsat364.lodz.pl 26.09.03, 17:58 dziś wieczorem wybywam na urodzinki. I tam spędzę dzisiejszy wieczór i noc. Zastanawiam się tylko, jak ja wstanę w sobotę na 9.00 do szkoły? Niedziela - ponieważ nie lubię planować nauki, umówmy sie, że bede odpoczywał ;-) Antydzierrrrrżbór przekładane fakultety... Odpowiedz Link Zgłoś
szpilkaaa Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 18:20 w sobote..wybieram się do domu dziecka,w sobote też czeka mnie bardzo dużo pracy.w niedziele...w niedziele będzie..nie wiem..może słońce.musze popracować troszke.... Odpowiedz Link Zgłoś
rubeus Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 18:30 nic nierobienie... no mam tez zamiar powysylac swoje cv do paru uczelni w warszawie... <wpierw musze wykombinowac tresc listu z zapytaniem o prace> Odpowiedz Link Zgłoś