Dodaj do ulubionych

Pytanie na piątek:)

IP: *.mipro.pl 26.09.03, 10:28
A co będziecie robić w sobotę i w niedzielę? Praca, czy może odpoczynek?
Imprezy czy cisza?
Obserwuj wątek
    • Gość: fleurette Re: Pytanie na piątek:) IP: 81.219.160.* 26.09.03, 10:32
      nawet nie pytaj...
    • fleuriste Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 13:57
      W sobotę praca w dzień, w niedzielę w nocy. Ale za to poniedziałek i wtorek
      wolne :)
    • gray Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 14:23
      w piątek planuję ciszę przed burzą, która ma mieć miejsce w sobotę wieczorem a
      związana jest z 25 urodzinami znajomego. co do niedzieli - chyba wszystko
      jasne :D

      no chyba, że w piątek wyniknie jaka imprezka forumowa, co? ;DDD
    • mewaa Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 16:40
      Będę "leczyć" zakwasy. Właśnie wróciłam z pieszej wycieczki. Przetruchtałam ok.
      25 km i w sobotę oraz w niedzielę chyba będę nie do życia. Ale jak widać czas
      na forum mam :) Już kiedyś mówiłam, że to działa jak narkotyk. Co nałóg to
      nałóg :)

      pozdr, mewaa
    • Gość: Maruda Re: Pytanie na piątek:) IP: *.tvsat364.lodz.pl 26.09.03, 17:58
      dziś wieczorem wybywam na urodzinki. I tam spędzę dzisiejszy wieczór i noc. Zastanawiam się tylko, jak ja wstanę w sobotę na 9.00 do szkoły? Niedziela - ponieważ nie lubię planować nauki, umówmy sie, że bede odpoczywał ;-)

      Antydzierrrrrżbór przekładane fakultety...
    • szpilkaaa Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 18:20
      w sobote..wybieram się do domu dziecka,w sobote też czeka mnie bardzo dużo
      pracy.w niedziele...w niedziele będzie..nie wiem..może słońce.musze popracować
      troszke....
    • rubeus Re: Pytanie na piątek:) 26.09.03, 18:30
      nic nierobienie... no mam tez zamiar powysylac swoje cv do paru uczelni w
      warszawie... <wpierw musze wykombinowac tresc listu z zapytaniem o prace>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka