Dodaj do ulubionych

Inicjatywa Kropka: Trzech Króli dniem wolnym?

19.09.08, 13:23
fakty.interia.pl/polska/news/trzech-kroli-dniem-wolnym,1180814,2943
Czy tym powinen zajmować się prezydent dużego miasta?
Może czas, aby przebył Łódź per pedes i zobaczył co zrobił z tym
miastem. W następnych wyborach też na niego zagłosujecie?
Obserwuj wątek
    • nefnef Per tram 19.09.08, 17:26
      Per tramwaj i per bus też warto.
      Ale dobrze, że ma też inne zainteresowania poza podróżami zagranicznymi. Ma dużo
      przywar, które drażnią mieszkańców, jest bardzo arogancki i mściwy, ale…w
      rzeczywistości to naprawdę Wielki Człowiek, kiedyś to zrozumiemy.
      • staahoo Re: Per tram 19.09.08, 19:55
        I będzie miał swój Wielki Głaz Narzutowy z mosiężną tablicą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka