Gość: patsywojt IP: *.tvsat364.lodz.pl 29.01.09, 20:03 Literek za dużo Gazeto! A poza tym to dobre wieści.Może więcej łodzian się przekona, że mamy szansę i że to ma sens! www.lodzjakmagnes.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: buzz Re: ESKK IP: *.30.rev.vline.pl 29.01.09, 21:45 nie oszukuj sie, chlopcze. to zupelnie nie ma sensu. poki wladze miasta dbaja tylko i wylacznie o swoje ogrodki to nie maja sensu te mrzonki o potedze. tzw. "kampania", prowadzona przez "specjalistow" (tylko dlatego tak zostali nazwani bo antonim urzednika miejskiego to wlasnie "specjalista") to zwyczajne dzialania pozorowane, przewalanie kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek Re: ESKK 29.01.09, 21:48 Patsy, bo znowu artykuł napisało jakieś dziecię neostrady, którymi po odejściu imć p. Jagiełły łódzka GW stoi. Że przy okazji zrobiło kryptoreklamę POZNAŃSKIEJ szkole nauczania korespondencyjnego, to już chichot Freuda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patsywojt Re: ESKK IP: *.imp.lodz.pl 30.01.09, 11:17 Fakt te literówki to żałosne są... Mnie bardziej by interesowało poznanie szczegółow tej analizy, co było brane pod uwagę. To też pozwoli, jak sądzę, lepiej przygotować dalsze działania. Nie wiem dlaczego jak coś, gdzieś wreszcie wychodzi, że robimy jako miasto lepiej niż inni to od razu podnosi się skowyt marudzących a ponoć opniotwórcza gazeta ogranicza się do opisania tego w dwu marnych akapitach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: księgowy redakcja zdobywała wykształcenie na kursach ESKK IP: *.toya.net.pl 30.01.09, 12:02 to się pomyliła. eskk.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś