IP: *.tvsat364.lodz.pl 29.01.09, 20:03
Literek za dużo Gazeto!
A poza tym to dobre wieści.Może więcej łodzian się przekona, że mamy szansę i
że to ma sens!
www.lodzjakmagnes.pl/
Obserwuj wątek
    • Gość: buzz Re: ESKK IP: *.30.rev.vline.pl 29.01.09, 21:45
      nie oszukuj sie, chlopcze. to zupelnie nie ma sensu. poki wladze
      miasta dbaja tylko i wylacznie o swoje ogrodki to nie maja sensu te
      mrzonki o potedze. tzw. "kampania", prowadzona przez "specjalistow"
      (tylko dlatego tak zostali nazwani bo antonim urzednika miejskiego
      to wlasnie "specjalista") to zwyczajne dzialania pozorowane,
      przewalanie kasy.
    • zamek Re: ESKK 29.01.09, 21:48
      Patsy, bo znowu artykuł napisało jakieś dziecię neostrady, którymi po odejściu
      imć p. Jagiełły łódzka GW stoi. Że przy okazji zrobiło kryptoreklamę POZNAŃSKIEJ
      szkole nauczania korespondencyjnego, to już chichot Freuda.
      • Gość: patsywojt Re: ESKK IP: *.imp.lodz.pl 30.01.09, 11:17
        Fakt te literówki to żałosne są... Mnie bardziej by interesowało
        poznanie szczegółow tej analizy, co było brane pod uwagę. To też
        pozwoli, jak sądzę, lepiej przygotować dalsze działania.
        Nie wiem dlaczego jak coś, gdzieś wreszcie wychodzi, że robimy jako
        miasto lepiej niż inni to od razu podnosi się skowyt marudzących a
        ponoć opniotwórcza gazeta ogranicza się do opisania tego w dwu
        marnych akapitach.
    • Gość: księgowy redakcja zdobywała wykształcenie na kursach ESKK IP: *.toya.net.pl 30.01.09, 12:02
      to się pomyliła.
      eskk.pl/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka