Dodaj do ulubionych

Wątek od czapy

13.02.09, 13:21
i szalika.
Ja protestuję.
Dziś szłam 15minut do Zus pod wiatr i pobyt w Zusie był przyjemny.
Wiosna to będzie czy dać jej kopa na rozpęd? Służę uprzejmie.
Obserwuj wątek
    • Gość: CZAPAjew załóż bloga IP: *.webh.pl 13.02.09, 13:25
      i na nim się produkuj.
    • Gość: lavinka z nielogu Próbuję zmienić temat Toji,kup i mebli Agaty ;) nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 13:33
      • przyslowie Re: Próbuję zmienić temat Toji,kup i mebli Agaty 13.02.09, 16:14
        Lavinko, a o lawinach nie będzie ani słowa?
        Patrz, przecież sto lat temu Karłowicz zginął pod lawiną.
    • big_news Re: Wątek od czapy 13.02.09, 14:36
      Podbijam;)
    • aaa202 Toż to połowa lutego, już wiosny Ci się chce? 13.02.09, 15:12
      Tu zima w rozkwicie powinna być, śnieg, mróz, sople, ślizgawica.
      • Gość: lavinka z nielogu Chce mi się na rower i spacer. nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:10
        • aaa202 Mówio, że nie ma złej pogody, tylko złe ubranie. 13.02.09, 16:14
          Opatul się i jazda.
          Jeśli wybierzesz opcję pieszą, a wieje i siąpi, niezastąpiony będzie
          parasol (szukam przezroczystego).

          Dla mnie zawsze paradoksem było, że to, co najwrażliwsze, czyli
          twarz, zimą nosi się na wierzchu. Zakrywanie na mrozie nosa i ust
          szalikiem pomaga na chwilę, wiemy jak nieprzyjemnie się kończy.
          • Gość: lavinka z nielogu Re: Mówio, że nie ma złej pogody, tylko złe ubran IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 18:29
            Śnie leciał poziomo z wiatrem prosto mi w oczy. A tak, nie mam gogli.
            Przydałyby się ;)
            • aaa202 Kiedyś były modne takie parasolki 13.02.09, 18:57
              z mocno wyobloną czaszą, zrobione z przezroczystej folii i z żółtym
              paskiem przy rancie. Pamiętasz? Mogłabyś wleźć pod taką, patrzeć
              przez folię, w oczy by nie leciało, a Ty spokojnie kontynuowałabyś
              marsz do Zusu. Dlaczego takich już nie sprzedają?
              • Gość: lavinka z nielogu Pamiętam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 19:21
                Chyba tylko w Pewexie można je było kupić, bo zwykłych sklepach nie
                widywałam. Ale rzeczywiście przydałaby mi się taka. Te co produkują
                teraz... już w sklepie się rozpadaja po rozłożeniu. Zresztą mam
                tendencję do zostawiania parasolek i dużych parasoli też.
              • przyslowie Re: Kiedyś były modne takie parasolki 13.02.09, 21:20
                Wystarczy takie zamówić u parasolnika.
    • lew_konia Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:29
      A czy to był łódzki ZUS?

      Tam pobyt był tak przyjemny????
      • big_news Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:34
        Warszawianka w łódzkim ZUS-ie?
        No, chyba tylko na kontroli;)
        • lew_konia Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:45
          No właśnie dlatego pytam?
          Może jakiś wiatr w stronę Łodzi zawiał?
          • big_news Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:57
            E, nie sądzę.
            Ale w celu uzyskania sprawdzonych wieści, trzeba poczekać na wyjaśnienia
            Warszawianki;)
          • Gość: lavinka z nielogu Nie,ale mrużąc oczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:13
            cały czas myślałam o Łodzi ;)
            • przyslowie Re: Nie,ale mrużąc oczy 13.02.09, 16:16
              To miłe.
              • Gość: lavinka z nielogu No nie wiem........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:37
                No nie wiem. Zawsze kiedy mi źle, myślę sobie... na Bałutach musi być
                gorzej ;)
                • Gość: keyne Re: No nie wiem........ IP: 94.254.234.* 14.02.09, 12:01
                  jak gdzieniegdzie jeszcze na Pradze. Widziałaś Rezerwat Palkowskiego:)? tam
                  pewnie podobne klimaty.
                • wujek_samo_bro Re: No nie wiem........ 14.02.09, 12:54
                  na Bałutach zawsze jest gorzej. jest jeszcze gorzej niż gorzej, ba! - niż
                  najgorzej-najgorzej!
    • nett1980 Re: Wątek od czapy 13.02.09, 16:05
      Ubierz sie na cebule w przyszlym tygodniu, bo Dziad Maroz wraca.
      Jest jednak cos na rzeczy, od 2 tygodni nie chodze juz w kurtce
      puchowej, ba czapke tez rzadziej zakladam.
      • Gość: lavinka z nielogu Re: Wątek od czapy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:14
        Ten rok jak i kilka poprzednich przechodziłam w jesiennych cienkich
        płaszczach. Na duże mrozy tylko szalik zawijałam ciaśniej :) Hartuję
        się to i nie choruję.
    • nefnef Na litość! 13.02.09, 17:41
      Poczekaj jeszcze miesiąc - do połowy marca chociaż.
    • brite Re: Wątek od czapy 14.02.09, 12:16
      Poczuwszy wiosnę wyjechałem wczoraj na rowerze do pracy, wróciłem komunikacją
      miejską. Poszaleli z tą zimą? Rząd powinien coś z tym zrobić!

      A oto coś od innej czapy:
      www.dailymotion.pl/user/jutube/video/x8d2sn_durczok-klnie-gorzej-niy-lis_news
    • bryzolin Re: Wątek od czapy 14.02.09, 13:12
      Każda pora roku i nawet każda pogoda jest fantastycznie wspaniała i zwsze można
      robić coś fajnego. Padający śnieg jest wspaniały, a nawet słota, plucha i mróz,
      można wtedy zakupić odpowiedni zapas piwa i oddać się spożyciu oglądając
      ulubione programy telewizyjne, najlepiej w miłym towarzystwie.
      Może też być wtedy gorąca herbata.
      • Gość: lavinka z nielogu Re: Wątek od czapy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 14:22
        Gorzej,gdy akurat wtedy trzeba wyjść z domu ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka