lavinka 13.02.09, 13:21 i szalika. Ja protestuję. Dziś szłam 15minut do Zus pod wiatr i pobyt w Zusie był przyjemny. Wiosna to będzie czy dać jej kopa na rozpęd? Służę uprzejmie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lavinka z nielogu Próbuję zmienić temat Toji,kup i mebli Agaty ;) nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 13:33 Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Próbuję zmienić temat Toji,kup i mebli Agaty 13.02.09, 16:14 Lavinko, a o lawinach nie będzie ani słowa? Patrz, przecież sto lat temu Karłowicz zginął pod lawiną. Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Toż to połowa lutego, już wiosny Ci się chce? 13.02.09, 15:12 Tu zima w rozkwicie powinna być, śnieg, mróz, sople, ślizgawica. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Chce mi się na rower i spacer. nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:10 Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Mówio, że nie ma złej pogody, tylko złe ubranie. 13.02.09, 16:14 Opatul się i jazda. Jeśli wybierzesz opcję pieszą, a wieje i siąpi, niezastąpiony będzie parasol (szukam przezroczystego). Dla mnie zawsze paradoksem było, że to, co najwrażliwsze, czyli twarz, zimą nosi się na wierzchu. Zakrywanie na mrozie nosa i ust szalikiem pomaga na chwilę, wiemy jak nieprzyjemnie się kończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Mówio, że nie ma złej pogody, tylko złe ubran IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 18:29 Śnie leciał poziomo z wiatrem prosto mi w oczy. A tak, nie mam gogli. Przydałyby się ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aaa202 Kiedyś były modne takie parasolki 13.02.09, 18:57 z mocno wyobloną czaszą, zrobione z przezroczystej folii i z żółtym paskiem przy rancie. Pamiętasz? Mogłabyś wleźć pod taką, patrzeć przez folię, w oczy by nie leciało, a Ty spokojnie kontynuowałabyś marsz do Zusu. Dlaczego takich już nie sprzedają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Pamiętam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 19:21 Chyba tylko w Pewexie można je było kupić, bo zwykłych sklepach nie widywałam. Ale rzeczywiście przydałaby mi się taka. Te co produkują teraz... już w sklepie się rozpadaja po rozłożeniu. Zresztą mam tendencję do zostawiania parasolek i dużych parasoli też. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Kiedyś były modne takie parasolki 13.02.09, 21:20 Wystarczy takie zamówić u parasolnika. Odpowiedz Link Zgłoś
lew_konia Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:29 A czy to był łódzki ZUS? Tam pobyt był tak przyjemny???? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:34 Warszawianka w łódzkim ZUS-ie? No, chyba tylko na kontroli;) Odpowiedz Link Zgłoś
lew_konia Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:45 No właśnie dlatego pytam? Może jakiś wiatr w stronę Łodzi zawiał? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Wątek od czapy 13.02.09, 15:57 E, nie sądzę. Ale w celu uzyskania sprawdzonych wieści, trzeba poczekać na wyjaśnienia Warszawianki;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Nie,ale mrużąc oczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:13 cały czas myślałam o Łodzi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu No nie wiem........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:37 No nie wiem. Zawsze kiedy mi źle, myślę sobie... na Bałutach musi być gorzej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keyne Re: No nie wiem........ IP: 94.254.234.* 14.02.09, 12:01 jak gdzieniegdzie jeszcze na Pradze. Widziałaś Rezerwat Palkowskiego:)? tam pewnie podobne klimaty. Odpowiedz Link Zgłoś
wujek_samo_bro Re: No nie wiem........ 14.02.09, 12:54 na Bałutach zawsze jest gorzej. jest jeszcze gorzej niż gorzej, ba! - niż najgorzej-najgorzej! Odpowiedz Link Zgłoś
nett1980 Re: Wątek od czapy 13.02.09, 16:05 Ubierz sie na cebule w przyszlym tygodniu, bo Dziad Maroz wraca. Jest jednak cos na rzeczy, od 2 tygodni nie chodze juz w kurtce puchowej, ba czapke tez rzadziej zakladam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Wątek od czapy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.09, 16:14 Ten rok jak i kilka poprzednich przechodziłam w jesiennych cienkich płaszczach. Na duże mrozy tylko szalik zawijałam ciaśniej :) Hartuję się to i nie choruję. Odpowiedz Link Zgłoś
nefnef Na litość! 13.02.09, 17:41 Poczekaj jeszcze miesiąc - do połowy marca chociaż. Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Wątek od czapy 14.02.09, 12:16 Poczuwszy wiosnę wyjechałem wczoraj na rowerze do pracy, wróciłem komunikacją miejską. Poszaleli z tą zimą? Rząd powinien coś z tym zrobić! A oto coś od innej czapy: www.dailymotion.pl/user/jutube/video/x8d2sn_durczok-klnie-gorzej-niy-lis_news Odpowiedz Link Zgłoś
bryzolin Re: Wątek od czapy 14.02.09, 13:12 Każda pora roku i nawet każda pogoda jest fantastycznie wspaniała i zwsze można robić coś fajnego. Padający śnieg jest wspaniały, a nawet słota, plucha i mróz, można wtedy zakupić odpowiedni zapas piwa i oddać się spożyciu oglądając ulubione programy telewizyjne, najlepiej w miłym towarzystwie. Może też być wtedy gorąca herbata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavinka z nielogu Re: Wątek od czapy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.09, 14:22 Gorzej,gdy akurat wtedy trzeba wyjść z domu ;) Odpowiedz Link Zgłoś