Gość: EPGD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:46 miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,6498371,Samolotem_po_Polsce.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: barnaba Re: Jet Air GDN IP: *.lodz.msk.pl 15.04.09, 16:57 W Łodzi w grę wchodzi co najwyżej połączenie do Rzeszowa i Szczecina. Gdzie indziej zbyt blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lcf Re: Jet Air GDN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 18:36 Do Trójmiasta też by się przydało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barnaba Re: Jet Air GDN IP: *.lodz.msk.pl 15.04.09, 20:13 Autostradą będzie porównywalnie szybko i taniej. Z jakiegoś powodu zdechły loty do Berlina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A1 Re: Jet Air GDN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.09, 22:23 Będzie tylko za ile lat ???? Odpowiedz Link Zgłoś