Dodaj do ulubionych

Jet Air GDN

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.09, 11:46
miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,6498371,Samolotem_po_Polsce.html
Obserwuj wątek
    • Gość: barnaba Re: Jet Air GDN IP: *.lodz.msk.pl 15.04.09, 16:57
      W Łodzi w grę wchodzi co najwyżej połączenie do Rzeszowa i Szczecina. Gdzie
      indziej zbyt blisko.
      • Gość: lcf Re: Jet Air GDN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.09, 18:36
        Do Trójmiasta też by się przydało.
        • Gość: barnaba Re: Jet Air GDN IP: *.lodz.msk.pl 15.04.09, 20:13
          Autostradą będzie porównywalnie szybko i taniej.
          Z jakiegoś powodu zdechły loty do Berlina.
          • Gość: A1 Re: Jet Air GDN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.09, 22:23
            Będzie tylko za ile lat ????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka