Dodaj do ulubionych

czemu nie należysz do KFŁ?

04.12.03, 14:40
Zdaje sobie sprawę, że "dokładam do pieca" ale zacznę.
Nie chciałbym być identyfikowany z jej niektórymi członkami.
Obserwuj wątek
    • boczek2001 Re: czemu nie należysz do KFŁ? 04.12.03, 14:50
      Bo nie wysłałem zgłoszenia ;)))
      • dziad_borowy hehe 04.12.03, 14:58
        boczek2001 napisał:

        > Bo nie wysłałem zgłoszenia ;)))
        Popatrz no!!! Ja nie naleze w ten sam sposob!! Co za przypadek, prawda
        boczkudwatysiacejeden??
        Dzierżbór :-))))))))))))
        • boczek2001 Re: hehe + haha 04.12.03, 15:07
          No popatrz Dziadu - to tworzymy taki Klub Braku Forumowicza Łódzkiego... ;)
    • Gość: KrokAnd Re: czemu nie należysz do KFŁ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.03, 14:59
      1. Kafelki kojarza sie z WC, gdyby choc byly Kufelki...
      2. lubie byc 'wolnym strzelcem', stronie od eliciarstwa, masonerii, i
      towarzystw wzajemnej adoracji*.


      Krokodyl Andrzej
    • qu_rek Re: czemu nie należysz do KFŁ? 04.12.03, 15:01
      Bo nie pociąga mnie harcerstwo i wszelkie inne niepotrzebne organ... liczące
      więcej niż dwie osoby.
    • Gość: byłylogowany Re: czemu nie należysz do KFŁ? IP: 172.* / 217.172.244.* 04.12.03, 23:56
      Bo na odległość pachnie mi to ZMS (w najgorszym tego słowa znaczeniu).
    • zmanierowany.edek Proszę o wyjaśnienie 05.12.03, 00:02
      Co to jest KFŁ?
      • gray Re: Proszę o wyjaśnienie 07.12.03, 18:19

        www.jestem-leniem.tk
    • true_blue Re: czemu nie należysz do KFŁ? 05.12.03, 00:06
      Bo zmienilam nick.

      A tak w ogole to wydaje mi sie, ze idea KFL zmienila sie z czasem. Na poczatku
      byli to ludzie, ktorzy ciagle siedzieli w necie i chcac nie chcac spotykali
      sie na Forum. I bylo fajnie. Potem sie cieszyli, ze jedni maja tyle postow a
      inni tyyyyyle i dlatego zechcieli to jakos zaznaczyc. I w koncu przyszly
      czasy, ze niektorzy pomysleli, ze moze taka grupa chcialaby cos razem zrobic.
      I wtedy zaczely sie schody, bo to, ze sie pisze na tym samym forum to nie
      znaczy, ze sie chce tego samego. I starym polskim zwyczajem nie umiemy
      tolerowac ludzi roznych pogladow w jednej grupie. Dlatego ci, ktorzy weszli do
      KFL, bo po prostu duzo byli na forum nagle stwierdzili, ze nie chca sluzyc
      sprawie, w ktorej wystepuje jego "ugrupowanie" i postanowili wyjsc. I dobrze.
      Bo po co innego KFL powstalo, a w cos innego sie przerodzilo. Wszystko sie
      zmienia, taka jest kolej rzeczy.
      Moze zrozumienie historii pomoze czasem w zinterpretowaniu
      postow "niepartyjnych" kafelkow?
      Pozdr.
    • nowy.nie.nowy BO BY MNIE NIE PRZYJĘLI. 05.12.03, 00:12
      ZA DUŻE LITERY STAWIAM.
    • panna_marple Bo mam za malo postów. 08.12.03, 14:47
      I, rzeczywiście, identyfikacja z członkami jakoś mi nie leży. Już bardziej z
      waginami, przyznam.
    • mateo31 Re: czemu nie należysz do KFŁ? 08.12.03, 14:50
      Bo się wypisałem :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka