Dodaj do ulubionych

Łódź przeprasza za Panasa

05.12.03, 23:19
Przecież w takiej sytuacji to tylko on mógł się zgodzić na ten stołeczek.
Teraz za wszelką cenę będzie chciał udowodnić, że on się nie da.
Koszty są nie ważne.
Obserwuj wątek
      • jypli Re: Łódź przeprasza za Panasa 08.12.03, 01:20
        Gość portalu: marol napisał(a):

> Przerproscie lepiej za CZEKALSKIEGO , oskarzonego za łapówki (on jest
        przeciez
        > z Unii Wolności), ale wami staruja starsi widac gołym okiem.
        > Roset lepiej p[owiedz co z fala przeciez Kropa cie opłaca, zdrajco.

Za pana Marka nigdynei przeprosze bo nie ma za co a to ze jest z Unii Wolności
        to gojeszcze broni a nie obciąża. Oskarżonego ale nie skazanego!!! Oskarżenie
        opiera sie na chorym umysłowo człowieku który cały czas zmienia zeznania więc
        człowieku niewiarygodnym tak jak ty który chroni się za kurtyną anonimowości w
        internecie. przyjdż do nas i porozmawiajmy a zobaczysz ze obrona słów
        rzucanych na wiatr nie jest łatwa. Tak a propos to ten cały "świadek" jest
        tyle samo waert co ty bo szczerze wątpię zebyś pojawiłs ie u nas w biurze.
        Zapraszam, www.mclodz.of.pl

Aha i jeżeli słuchalibyśmy starszych w UW to nie byłoby 90% naszych akcji.
        Więc jak nie znasz środowiska to z łaski swojej nie odzywaj się bo
        najzwyczajniej w świecie KŁAMIESZ!!!

Nie trzeba być starym zeby należeć do UW. Ja mam 18 lat i należę więc nie
        pytam nikogo o zgodę na moje działania. Wiem, ze działam zgodnie z własnym
        sumieniem.

Jakbyś czytał gazetę papierową a więc kupował ją a nie tylko jakieś dyrdymały
        w internecie i FAKT to wiedziałbyś co z Falą. Ale ja się powtarzać nie bedę.
        Po za tym Witek Rosset nie jest zdrajcą, na jakich podstawach układasz
        oskarżenie. Więc ponownie uwazam że KŁAMIESZ!!! A moze chcesz obronić swoją
        reputację, ponownie zapraszam. Info znajdziesz tutaj: www.mclodz.of.pl

++++++++++++++++

Akcja udała się, było większość dziennikarzy których zaprosiliśmy. Było
        3 "panasów" Jeden związany kaftanem bezpieczeństwa, jeden z siekierą który
        rząbał deski z napisami Lekarz, pogotowie, przychodnie.... i jeden z
        cyrografem który mozna było podpisać. Ogólnie bardzo fajnie. Przybyło napewno
        2 nowych sympatyków.
        • sosna80 Re: Łódź przeprasza za Panasa 09.12.03, 23:18
          Jypli, jako czlonek partii centrowej moglbys uzywac bardziej
          wywazonego jezyka. Jesli ktos mowi o rzeczach, na ktorych
          sie nie zna, to po prostu mowi glupoty, a nie klamie.
          Klamstwo zaklada swiadome wprowadzanie w blad.

Jak zwykle upierdliwa Sosna ;-)
          • jypli Re: Łódź przeprasza za Panasa 10.12.03, 01:23
            sosna80 napisała:

> Jypli, jako czlonek partii centrowej moglbys uzywac bardziej
            > wywazonego jezyka. Jesli ktos mowi o rzeczach, na ktorych
            > sie nie zna, to po prostu mowi glupoty, a nie klamie.
            > Klamstwo zaklada swiadome wprowadzanie w blad.
            >
            > Jak zwykle upierdliwa Sosna ;-)

Możliwe ale dla mnei jeśli ktoś powołuje się na kłamstwo to tez kłamie.
        • barracuda7110 jypli- dziękuję 09.12.03, 23:29
          pewnie Cię to zszokuje ale chciałbym podziękować Ci... podziękować Ci za ten
          post, za utwierdzenie mnie w przekonaniu kto tak naprawdę siedzi w UW.
          Pieniactwo ujawniło się nawet w MC a ja przez cały czas myślałem, że to domena
          samoobrony. Widać, że niektóre rzeczy się nie zmieniają. Im ktoś bliżej polityki
          tym dalej od kultury osobistej i dobrego wychowania...
          EOT
          • jypli Re: jypli- dziękuję 10.12.03, 01:34
            Alez prosze urzejmie! Skoro teraz już wiesz kto naprawde siedzi w UW to masz
            widze małą wiedzę bo UW to nie tylko ja. Ja jestem tylko małym trybikiem w tej
            lokomotywie ciągnącej pociąg, z którego ciągle ktoś wysiada.

To ze mówię "ciętym" językiem nie świadczy o mojej osobowości czy tez o
            kolegach w UW i MC. A muszę Ci powiedzieć ze do samoobrony nam jeszcze troche
            brakuje miedzy innymi w procentach poparcia. Poparcia które nabijają tacy sami
            obywatele jak Ty i ja. Co do pieniactwa, poziomu głupoty i chamstwa nawet nie
            stajemy do wyścigu. A jeśelimaszjakieś "ale" co do mojego wychowania czy
            kultury to porozmawiaj o tym z moimi rodzicami albo lepiej nauczycielami w
            szkole. Ciekawe czy Ci drudzy potwierdza twoje spostrzeżenia. Po za tym moze
            zjebią mnie tym stwierdzeniem ale nie zabiegamy o poparcie osób którzy wierzą
            w bajki, reinkarnacie, podwodne cywilizacje i św mikołaja.. jak zdajesz isę
            przedstawiać Ty. Skoro dla Ciebie wyznacznikiem sa wypowiedzi ludzi troche
            niespełna rozumu to moze masz rację.. olej politykę. Bo pewnie wolałbyś teraz
            usłyszeć Czekalskiego-winkelrieda który weżmie na siebie wszystko co złe i
            będąc honorowym odejdzie.

barracuda7110 napisał:

> pewnie Cię to zszokuje ale chciałbym podziękować Ci... podziękować Ci za ten
            > post, za utwierdzenie mnie w przekonaniu kto tak naprawdę siedzi w UW.
            > Pieniactwo ujawniło się nawet w MC a ja przez cały czas myślałem, że to
            domena
            > samoobrony. Widać, że niektóre rzeczy się nie zmieniają. Im ktoś bliżej
            polityk
            > i
            > tym dalej od kultury osobistej i dobrego wychowania...
            > EOT
          • sosna80 Re: jypli- dziękuję 10.12.03, 01:51
            Barracuda7110, nie generalizuj. Uogolnianie z jednego czlonka na cala partie,
            to chyba troche przesada...
            Jypli jest najmlodszym czlonkiem lodzkiej UW i moze stad czasami bierze sie
            przesadny radykalizm (Jypli, mam nadzieje, ze sie nie obrazisz ;-) ).
            Poza tym w dzisiejszej UW zostali juz chyba tylko sami "ideowcy", ktorzy
            naprawde wierza w to co robia, i stanowczo daja temu wyraz - moze czasem
            zbyt stanowczo.
            Pozdrawiam
            Unitka
            • jypli Re: jypli- dziękuję 10.12.03, 09:17
              Masz rację.. moze czasami za mocno reaguję ale nie potrafie znieść tego ze
              ktoś kto jest dla mnie pewnego rodzaju autorytetem jest mieszany z błotem. Nie
              mogę znieść że ktoś nie mając żadnych podstaw do oskarżeń stara się je
              formułować. Nie chcę by to w co wierzę, by to w co wkłądam tyle serca i zapału
              było ośmieszane przez kolesia który nawet nie potrafił zalogować się na forum
              by nie być tak do końca anonimowym. Ludzie podchwytuja takie hasełka, bo to
              lubią. Jak ktoś napisze "Miller to frajer" zaraz pojawi się 10 innych wspisów
              o tym samym... a ludzie nie pamietają autorów tych słów tylko same słowa.
              Jako socjolog powinnaś o tym wiedzieć :P.

Dlatego szybko reaguję. Patrz że nikt inny nie napisał o Czekalskim już nic.
              Gdyby nie moja twarda reakcja byłoby tu już 20 wpisów "UW żydzi" "Czekalski do
              gazu" itp.... WIem bo na tym forum już to nie raz było przerabiane...

sosna80 napisała:

> Barracuda7110, nie generalizuj. Uogolnianie z jednego czlonka na cala partie,
              > to chyba troche przesada...
              > Jypli jest najmlodszym czlonkiem lodzkiej UW i moze stad czasami bierze sie
              > przesadny radykalizm (Jypli, mam nadzieje, ze sie nie obrazisz ;-) ).
              > Poza tym w dzisiejszej UW zostali juz chyba tylko sami "ideowcy", ktorzy
              > naprawde wierza w to co robia, i stanowczo daja temu wyraz - moze czasem
              > zbyt stanowczo.
              > Pozdrawiam
              > Unitka
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka