witoldzbazin 14.06.09, 15:59 pora deszczowa już minęła...ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:00 Kto wie co nam przyniosą fronty,PO wielkim laniu,czas na suszę...no proszę nawet admin,administruje by nie zalało forum Odpowiedz Link Zgłoś
excentrix Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:03 melduje poslusznie ze u mnie tez sucho jak pieprzem zasial, mimo ze to niezbyt czesta okolicznosc jak na ta szerokosc geograficzna. deszcze niespokojne nie potargaly sadu od kilku dobrych dni. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:06 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kierowcy-niczego-sie-nie-nauczyli---jeszcze-wiecej-pijanych-i-zabitych,wid,11218887,wiadomosc.html?ticaid=18355 Niektórzy podlewają dalej...kiedyś wiadomo że PiS za tym stał,za marchewką też,a teraz KTO/WHO? Tusk...hm? Odpowiedz Link Zgłoś
brite Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:12 Longin, wyluzuj, jest niedziela. Gdyby te 2 tysiące pijaków zapłaciło po parę tysiaków grzywny, to by może parę metrów autostrady się zbudowało? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:15 ty jako ateista też dzień święty święcisz...hm? zdumiewające forum Odpowiedz Link Zgłoś
excentrix Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:16 po trzecim poscie tez mialem wrazenie ze to Longin Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:38 Zaraz wystrzelę z tej grubej, wściekłej Longety do tej namolnej muchy w maśle. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Do widzewa! 14.06.09, 21:36 Ja to już po samym Dzień Dobry. POtwór z Bazin. Odpowiedz Link Zgłoś
excentrix Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:40 Longin na swoj sposob fajny byl. froszke folk ale tak na prawde to taki Dyzma z Forum Lodz. wykonal spora volte na przestrzeni dwoch chyba lat. i co? i znienil nicka?? do Przyslowie: wiem ze zdania zaczynamy z wielkiej litery. kawa wylala mi sie na klawiature i shift mi sie skleil. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:47 Jak Ci się udaje nazwy własne z dużej zapisywać? A zresztą, ja nie jestem aż tak drobiazgowa i nie lubię być orto- doksyjna. A czy na prawdę specjalnie tak napisałeś? Longinusowi daleko chyba do Dyzmy. Tak mi się wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:55 Nie życzę sobie, by POtwór z Bazin spoufalał się do mnie! Wypraszam sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:41 Siema. A gdzie tam minęła?!?!?! Szaruga, beznadzieja, bryndza. I tak bez zmian od 21 X 2007. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:51 hm...cokolwiek napisze wykorzystajcie to przeciwko mnie:-) longeta to chyba twój ulubiony watek Ex...może mogę wam jakoś pomóc? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:54 W czym chcesz nam POmóc, POtworze z Bazin? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Do widzewa! 14.06.09, 21:52 Pewnie, że szaruga, beznadzieja, bryndza, kolejne przegrane wybory. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:56 przyslowie napisała: > Pewnie, że szaruga, beznadzieja, bryndza, kolejne przegrane wybory. Faktycznie kraj schodzi na psy,ale to podobno kryzys nie wybory że marchewka zdrożała,bezrobocie,wypadki i takie tam bzdety...kogo to obchodzi Jednego trzeba wypchnąć na stołek,drugą ustawić w UE to są priorytety tym żyją ludzie a przy okazji skopać jakąś kobitę z PiS Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:16 No właśnie splin i smuta. Co gorsza, zdasz sobie z tego sprawę z opóźnieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:25 Bez przesady Big...w Łowiczu pracę straciło tylko 600 osób,jutro będzie spec narada na tematy bieżące: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tusk-zwoluje-specnarade,wid,11218667,wiadomosc.html?ticaid=18356 by żyło nam się lepiej,ale trzymajmy się Łodzi...ulewy mają to do siebie że zmywają psie odchody,to jest jakiś POzytyw...prawda;-) Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:26 i nawet mszy nie trzeba zamawiać w Sejmie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:45 Nie siej złej propagandy! Zresztą, co to jest 600 luda? Ani to młodzi, ani "wykształceni", ani Łowicz w żadnym razie dużym miastem nie jest. Można puścić trochę gości z torbami. Tylko spoko spoko... Polak nie rychliwy, ale pamiętliwy;) Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:47 a czy ja sieję Bigi...na 35tys. miasto co to jest 600 pikuś;-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:50 To jest sześćset razy (średnio licząc) cztery, co już daje 2400. Dołóż do tego kooperantów, mniej szmalu wydanego w sklepach itp. itd. etc. Nagle za moment się okaże, że Łowicz pada. Jak jakieś Łapy chociażby. Będzie się jeszcze działo, oj będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:53 oj!!! czepiasz się Bigi,TVN24 nie oglądasz cycuś,albo GW nie czytasz??? im gorzej dla nich tym lepiej dla Polski,stare zmodyfikowane hasło ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:56 Na TW24 czasem lukam (trza wiedzieć co u wroga piszczy), tego drugiego do ręki nie biorę (tutaj mam pełny ogląd tego co tam drukują, znaczy "wyrazicieli" ci na forum dostatek). Ale co prawda to prawda: oni by Polskę utopili z radością. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:00 zmartwię cię, już jest utopiona/ubezwłasnowolniona Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:10 A ja tam wciąż wierzę (niech będzie, żem naiwniak), że nie wszystko stracone. Nie z takich tarapatów Polska się wygrzebywała. Te wszystkie "europejskie" picowniki też pójdą się..., no, wiadomo co. Jedna taka Rzesza miała trwać tysiąc lat, chłopaki ze wschodu też musieli odłożyć na półkę to i owo. Będzie dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:16 To fakt...przeżyliśmy zabory,komunę to i UE też nie straszna...ci bardziej przewiywalni już uczą się chińskiego:-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:21 Jedni się uczą chińskiego, inni wiązać turban. Zostaną z tym jak Himilsbach z angielskim;) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:17 Nie pozostaje Wam nic innego, jak wierzyć aż do ostatniego tchnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:22 Zawsze to coś. W każdym razie więcej niż nic, zero, nul, które mają inni. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:23 amen www.youtube.com/watch?v=eym9jZIitr4&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:35 Kto splin i smutę przeżywa, ten ma co przeżywać. Nas wciąż dogrzewa słońce Peru i POdbudowuje. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:40 a słońce Peru osuszy i skurczy,nie tylko portfele,chodniki też noo...też POzytyw,nawet nie ma się czego czepić:-( tak jest cudownie jak na tej samotnej wyspie której kryzysy się imają jak twierdził pretendent na Prezydenta i szefa POrtii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan Nie uwierzysz IP: 188.33.50.* 14.06.09, 22:43 Ale lepiej na tej wyspie z kryzysem niz w Brzezinach w czas największej hossy Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Nie uwierzysz 14.06.09, 22:45 To samo mówili stoczniowcy na spotkaniu z jedynką przyszłym być może Prezydentem,przyszło aż dwóch wiem bo TV mam:-) to cud że odbiera:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: otochodzi Re: Nie uwierzysz IP: 188.33.90.* 16.06.09, 09:47 no i stąd się to bierze, jak człowiek spędza życie w brzezinach między telewizorem a pracą no to normalnie musi być ciemny, teraz rozumiem Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:48 Obudzisz się, obudzisz któregoś dnia. Sprawdź wtedy, gdzie wylądowała Twoja głosująca rączka i czy w ów poranek grzeje jeszcze andyjskie słoneczko... Odpowiedz Link Zgłoś
miejskie_narty Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 12:47 Interpunkcja, pisownia wielkich liter i odsyłacze do jutjuby całkiem całkiem oddają wczesnego Longetę. Raczej Taiwan:-) Odpowiedz Link Zgłoś
staahoo Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 21:11 Niby tak, ale jakiś spicniały. Bez mlecza, bez ikry. Zresztą wszystko jest do podrobienia jak ktoś się uprze i ma z tego zabawę. Dla mnie to on nie był samodzielnym bytem wirt. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 21:17 tia...to musiał być agent od kaczki;-) albo nawet z Moskwy z dziadkiem z Wermachtu,ewentualnie UPA...można mnożyć i kroić jak wygodnie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 21:51 spekuluje tylko ;-) w końcu to była jakaś kultowa POstać...niestety nie znam a sam jestem w mniemaniu tylko nędzną Podróbą:-( Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:00 Jak dotychczas wszystko na to wskazuje. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:05 i tego się trzymajmy...zanim zanudzisz wszystkich forowiczów na na zabój,sam nie wiem o co ci chodzi??? reszty nawet nie śmiem... Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:08 Wszystkich? Masz pomroczność, czy cóś? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:18 POmroczność to choroba POmników historii III RP Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 16.06.09, 23:51 Niniejszym dołączyłeś do nich. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:18 Gościu gadający w jednym wątku pod dwoma różnymi nickami gada o pomroczności innych. Paradne. Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:23 big_news napisał: > Gościu gadający w jednym wątku pod dwoma różnymi nickami gada o pomroczności in > nych. > Paradne. raczej ohydne...ale zawsze to więcej PO na oko;-) Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:24 Fakt. Robią sztuczny tłok. Tyle potrafią. Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie WitoldziezBadzin 15.06.09, 22:56 POwiedz mi, dlaczego stęskniłeś się za nami? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 10:22 przyslowie napisała: > i znowu gada... piszę...jeżeli już Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 23:55 mamrot...czy masz coś na myśli? Odpowiedz Link Zgłoś
nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 16.06.09, 23:52 Cs ci nie gra "gościu z podkreśleniem" ? Odpowiedz Link Zgłoś
big_cassani Nastaje pora letnia 18.06.09, 13:43 Nastaje czas w którym dochodzi do tego, że słońce robi to co robi co roku. Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:04 przyslowie napisała: > Biguś jest tu obecny. schował się za longetą? > Odezwij się! też proszę:) Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:07 Dawno Cię tu nie było, Sztamko. Witaj! Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:12 No tak, chwilowo gdzieś się zapodział. Może szuka nowych talntów? Może trzeba go sprowokować? Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:13 Poprawiam: Może szuka nowych talentów? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldzbazin Re: Dzień Dobry 18.06.09, 20:45 sztamka napisała: > przyslowie napisała: > > > Biguś jest tu obecny. > schował się za longetą? > > Odezwij się! > też proszę:) co to za jeden...ten longeta? Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:39 Widzę, że niektórym zaczyna się wszystko kojarzyć. Witaj. Cieszę się, że nie możecie już żyć beze mnie. Przynajmniej Wy dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:44 W pisuarach nie ma różnic, i pogoda sprzyja wszystkim, i nieważne, czy słonko świeci czy nie......... pozdrawiam ciepło Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:56 W pisuarach, powiadasz, różnic nie ma... Hm. A w bidetach, występują? Bez względu na pogodę też takowych brak? Ukłony. Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:06 W bidetach nie występuje nazwa partii/ znajdziesz?/ o wakacjach i urlopach porozmawiałabym Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:09 Bardzo Indoktrynacyjna Domena Entelegenta Tuska Urlop już niebawem. Ale to jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:43 PiSzemy big_news, czytamy POwszechny, POwtarzalski, POnad ?:D Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:02 Widzimy: Sztamka natychmiast przychodzi nam na myśl: Smutaśna Zatwardziała Tuskoidalna Amatorka Marginalnych Komentarzy Autorskich Odpowiedz Link Zgłoś
sztamka Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:10 bigu pisz/cz/ący, kładę się spać. Dobrej nocy życzę ukłony Odpowiedz Link Zgłoś
przyslowie Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:45 Biguś POnald ma dar usypiania interlokutorów. Odpowiedz Link Zgłoś
big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:54 Biguś POnald? Aby dobrze się czujesz? Martwię się. Odpowiedz Link Zgłoś