Dodaj do ulubionych

Dzień Dobry

14.06.09, 15:59
pora deszczowa już minęła...ktoś wie?
Obserwuj wątek
    • brite Re: Dzień Dobry 14.06.09, 20:54
      U mnie sucho.
      • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:00
        Kto wie co nam przyniosą fronty,PO wielkim laniu,czas na suszę...no proszę nawet
        admin,administruje by nie zalało forum
        • excentrix Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:03
          melduje poslusznie ze u mnie tez sucho jak pieprzem zasial, mimo ze
          to niezbyt czesta okolicznosc jak na ta szerokosc geograficzna.

          deszcze niespokojne nie potargaly sadu od kilku dobrych dni.
          • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:06
            wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kierowcy-niczego-sie-nie-nauczyli---jeszcze-wiecej-pijanych-i-zabitych,wid,11218887,wiadomosc.html?ticaid=18355
            Niektórzy podlewają dalej...kiedyś wiadomo że PiS za tym stał,za marchewką też,a
            teraz KTO/WHO? Tusk...hm?
            • brite Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:12
              Longin, wyluzuj, jest niedziela.
              Gdyby te 2 tysiące pijaków zapłaciło po parę tysiaków grzywny, to by może parę
              metrów autostrady się zbudowało?
              • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:15
                ty jako ateista też dzień święty święcisz...hm?
                zdumiewające forum
              • excentrix Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:16
                po trzecim poscie tez mialem wrazenie ze to Longin
                • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:18
                  znam?
                  • przyslowie Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:38
                    Zaraz wystrzelę z tej grubej, wściekłej Longety do tej namolnej
                    muchy w maśle.
                • przyslowie Do widzewa! 14.06.09, 21:36
                  Ja to już po samym Dzień Dobry. POtwór z Bazin.
                  • excentrix Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:40
                    Longin na swoj sposob fajny byl. froszke folk ale tak na prawde to
                    taki Dyzma z Forum Lodz. wykonal spora volte na przestrzeni dwoch
                    chyba lat. i co? i znienil nicka??

                    do Przyslowie: wiem ze zdania zaczynamy z wielkiej litery. kawa
                    wylala mi sie na klawiature i shift mi sie skleil.
                    • przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:47
                      Jak Ci się udaje nazwy własne z dużej zapisywać?
                      A zresztą, ja nie jestem aż tak drobiazgowa i nie lubię być orto-
                      doksyjna.

                      A czy na prawdę specjalnie tak napisałeś?

                      Longinusowi daleko chyba do Dyzmy. Tak mi się wydaje.
                      • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:52
                        co koleżanka używa z używek...hm?
                        • przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:55
                          Nie życzę sobie, by POtwór z Bazin spoufalał się do mnie! Wypraszam
                          sobie.
                      • excentrix Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:54
                        1. :)
                        2. :)
                        3. :)
    • big_news Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:41
      Siema.
      A gdzie tam minęła?!?!?!
      Szaruga, beznadzieja, bryndza.
      I tak bez zmian od 21 X 2007.
      • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:51
        hm...cokolwiek napisze wykorzystajcie to przeciwko mnie:-)
        longeta to chyba twój ulubiony watek Ex...może mogę wam jakoś pomóc?
        • przyslowie Re: Dzień Dobry 14.06.09, 21:54
          W czym chcesz nam POmóc, POtworze z Bazin?
      • przyslowie Do widzewa! 14.06.09, 21:52
        Pewnie, że szaruga, beznadzieja, bryndza, kolejne przegrane wybory.
        • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 21:56
          przyslowie napisała:

          > Pewnie, że szaruga, beznadzieja, bryndza, kolejne przegrane wybory.


          Faktycznie kraj schodzi na psy,ale to podobno kryzys nie wybory że marchewka
          zdrożała,bezrobocie,wypadki i takie tam bzdety...kogo to obchodzi
          Jednego trzeba wypchnąć na stołek,drugą ustawić w UE to są priorytety
          tym żyją ludzie a przy okazji skopać jakąś kobitę z PiS
        • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:16
          No właśnie splin i smuta.
          Co gorsza, zdasz sobie z tego sprawę z opóźnieniem.
          • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:25
            Bez przesady Big...w Łowiczu pracę straciło tylko 600 osób,jutro będzie spec
            narada na tematy bieżące:
            wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tusk-zwoluje-specnarade,wid,11218667,wiadomosc.html?ticaid=18356
            by żyło nam się lepiej,ale trzymajmy się Łodzi...ulewy mają to do siebie że
            zmywają psie odchody,to jest jakiś POzytyw...prawda;-)
            • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:26
              i nawet mszy nie trzeba zamawiać w Sejmie:-)
            • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:45
              Nie siej złej propagandy!
              Zresztą, co to jest 600 luda?
              Ani to młodzi, ani "wykształceni", ani Łowicz w żadnym razie dużym miastem nie jest.
              Można puścić trochę gości z torbami.
              Tylko spoko spoko...
              Polak nie rychliwy, ale pamiętliwy;)
              • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:47
                a czy ja sieję Bigi...na 35tys. miasto co to jest 600 pikuś;-)

                • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:50
                  To jest sześćset razy (średnio licząc) cztery, co już daje 2400. Dołóż do tego
                  kooperantów, mniej szmalu wydanego w sklepach itp. itd. etc. Nagle za moment się
                  okaże, że Łowicz pada. Jak jakieś Łapy chociażby. Będzie się jeszcze działo, oj
                  będzie.
                  • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:53
                    oj!!! czepiasz się Bigi,TVN24 nie oglądasz cycuś,albo GW nie czytasz???

                    im gorzej dla nich tym lepiej dla Polski,stare zmodyfikowane hasło ;-)
                    • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:56
                      Na TW24 czasem lukam (trza wiedzieć co u wroga piszczy), tego drugiego do ręki
                      nie biorę (tutaj mam pełny ogląd tego co tam drukują, znaczy "wyrazicieli" ci na
                      forum dostatek).
                      Ale co prawda to prawda:
                      oni by Polskę utopili z radością.
                      • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:00
                        zmartwię cię, już jest utopiona/ubezwłasnowolniona
                        • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:10
                          A ja tam wciąż wierzę (niech będzie, żem naiwniak), że nie wszystko stracone.
                          Nie z takich tarapatów Polska się wygrzebywała.
                          Te wszystkie "europejskie" picowniki też pójdą się..., no, wiadomo co.
                          Jedna taka Rzesza miała trwać tysiąc lat, chłopaki ze wschodu też musieli
                          odłożyć na półkę to i owo.
                          Będzie dobrze!
                          • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:16
                            To fakt...przeżyliśmy zabory,komunę
                            to i UE też nie straszna...ci bardziej przewiywalni już uczą się chińskiego:-)
                            • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:21
                              Jedni się uczą chińskiego, inni wiązać turban.
                              Zostaną z tym jak Himilsbach z angielskim;)
                          • przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:17
                            Nie pozostaje Wam nic innego, jak wierzyć aż do ostatniego tchnienia.
                            • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:22
                              Zawsze to coś.
                              W każdym razie więcej niż nic, zero, nul, które mają inni.
                            • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 23:23
                              amen
                              www.youtube.com/watch?v=eym9jZIitr4&feature=related
          • przyslowie Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:35
            Kto splin i smutę przeżywa, ten ma co przeżywać.
            Nas wciąż dogrzewa słońce Peru i POdbudowuje.
            • witoldzbazin Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:40
              a słońce Peru osuszy i skurczy,nie tylko portfele,chodniki też
              noo...też POzytyw,nawet nie ma się czego czepić:-(
              tak jest cudownie jak na tej samotnej wyspie której kryzysy się imają jak
              twierdził pretendent na Prezydenta i szefa POrtii
              • Gość: kapitan Nie uwierzysz IP: 188.33.50.* 14.06.09, 22:43
                Ale lepiej na tej wyspie z kryzysem niz w Brzezinach w czas
                największej hossy
                • witoldzbazin Re: Nie uwierzysz 14.06.09, 22:45
                  To samo mówili stoczniowcy na spotkaniu z jedynką przyszłym być może
                  Prezydentem,przyszło aż dwóch
                  wiem bo TV mam:-)

                  to cud że odbiera:-)
                  • Gość: otochodzi Re: Nie uwierzysz IP: 188.33.90.* 16.06.09, 09:47
                    no i stąd się to bierze, jak człowiek spędza życie w brzezinach między
                    telewizorem a pracą no to normalnie musi być ciemny, teraz rozumiem
            • big_news Re: Do widzewa! 14.06.09, 22:48
              Obudzisz się, obudzisz któregoś dnia.
              Sprawdź wtedy, gdzie wylądowała Twoja głosująca rączka i czy w ów poranek grzeje
              jeszcze andyjskie słoneczko...
    • staahoo Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 00:22
      Chińska podróba.

      :-/
      • miejskie_narty Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 12:47
        Interpunkcja, pisownia wielkich liter i odsyłacze do jutjuby całkiem całkiem oddają wczesnego Longetę. Raczej Taiwan:-)
        • staahoo Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 21:11
          Niby tak, ale jakiś spicniały. Bez mlecza, bez ikry. Zresztą
          wszystko jest do podrobienia jak ktoś się uprze i ma z tego zabawę.
          Dla mnie to on nie był samodzielnym bytem wirt.
          • witoldzbazin Re: Dzień Dobry, 15.06.09, 21:17
            tia...to musiał być agent od kaczki;-)
            albo nawet z Moskwy z dziadkiem z Wermachtu,ewentualnie UPA...można mnożyć i
            kroić jak wygodnie:-)
            • nakole Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 21:49
              • witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 21:51
                spekuluje tylko ;-)
                w końcu to była jakaś kultowa POstać...niestety nie znam a sam jestem w
                mniemaniu tylko nędzną Podróbą:-(
                • witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 21:52
                  z Chin Podobno
                  • nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:00
                    Jak dotychczas wszystko na to wskazuje.
                    • witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:05
                      i tego się trzymajmy...zanim zanudzisz wszystkich forowiczów na na zabój,sam nie
                      wiem o co ci chodzi???
                      reszty nawet nie śmiem...
                      • nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:08
                        Wszystkich? Masz pomroczność, czy cóś?
                        • witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:18
                          POmroczność to choroba POmników historii III RP
                          • nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 16.06.09, 23:51
                            Niniejszym dołączyłeś do nich.
                        • big_news Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:18
                          Gościu gadający w jednym wątku pod dwoma różnymi nickami gada o pomroczności innych.
                          Paradne.
                          • witoldzbazin Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:23
                            big_news napisał:

                            > Gościu gadający w jednym wątku pod dwoma różnymi nickami gada o pomroczności in
                            > nych.
                            > Paradne.

                            raczej ohydne...ale zawsze to więcej PO na oko;-)
                            • big_news Re: Skoro tak twierdzisz n/t 15.06.09, 22:24
                              Fakt.
                              Robią sztuczny tłok.
                              Tyle potrafią.
                              • przyslowie WitoldziezBadzin 15.06.09, 22:56
                                POwiedz mi, dlaczego stęskniłeś się za nami?
                                • witoldzbazin Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 09:00
                                  i znowu pada:-(
                                  • przyslowie Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 09:53
                                    i znowu gada...
                                    • witoldzbazin Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 10:22
                                      przyslowie napisała:

                                      > i znowu gada...

                                      piszę...jeżeli już
                                      • przyslowie Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 10:25
                                        pisze nie rymuje się...
                                • nakole Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 23:54
                                  Doktor G. nie odrzucił ciała.
                                  • witoldzbazin Re: WitoldziezBadzin 16.06.09, 23:55
                                    mamrot...czy masz coś na myśli?
                          • nakole Re: Skoro tak twierdzisz n/t 16.06.09, 23:52
                            Cs ci nie gra "gościu z podkreśleniem" ?
    • big_cassani Nastaje pora letnia 18.06.09, 13:43
      Nastaje czas w którym dochodzi do tego, że słońce robi to co robi co roku.
    • sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 18:54
      witaj bigu:) tak mi się skojarzyło
      • przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:00
        Biguś jest tu obecny.
        Odezwij się!
        • sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:04
          przyslowie napisała:

          > Biguś jest tu obecny.
          schował się za longetą?
          > Odezwij się!
          też proszę:)
          • przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:07
            Dawno Cię tu nie było, Sztamko.
            Witaj!
            • sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:09
              witaj przysłowie:)
              no..ale...gdzie big?
              • przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:12
                No tak, chwilowo gdzieś się zapodział.
                Może szuka nowych talntów?
                Może trzeba go sprowokować?
                • przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:13
                  Poprawiam: Może szuka nowych talentów?
          • witoldzbazin Re: Dzień Dobry 18.06.09, 20:45
            sztamka napisała:

            > przyslowie napisała:
            >
            > > Biguś jest tu obecny.
            > schował się za longetą?
            > > Odezwij się!
            > też proszę:)

            co to za jeden...ten longeta?
            • przyslowie Re: Dzień Dobry 18.06.09, 21:49
              Longeta to mój największy sympatyk.
      • big_news Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:39
        Widzę, że niektórym zaczyna się wszystko kojarzyć.
        Witaj.
        Cieszę się, że nie możecie już żyć beze mnie.
        Przynajmniej Wy dwie.
        • sztamka Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:44
          W pisuarach nie ma różnic, i pogoda sprzyja wszystkim, i nieważne, czy słonko
          świeci czy nie.........

          pozdrawiam ciepło
          • big_news Re: Dzień Dobry 18.06.09, 19:56
            W pisuarach, powiadasz, różnic nie ma...
            Hm.
            A w bidetach, występują? Bez względu na pogodę też takowych brak?
            Ukłony.
            • sztamka Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:06
              W bidetach nie występuje nazwa partii/ znajdziesz?/


              o wakacjach i urlopach porozmawiałabym
              • big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:09
                Bardzo
                Indoktrynacyjna
                Domena
                Entelegenta
                Tuska

                Urlop już niebawem.
                Ale to jeszcze.
                • sztamka Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:30
                  PISz do mnie jeszcze

                  • big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:34
                    POproś ładniej.
                • sztamka Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 20:43
                  PiSzemy big_news, czytamy POwszechny, POwtarzalski, POnad ?:D
                  • big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:02
                    Widzimy:
                    Sztamka
                    natychmiast przychodzi nam na myśl:
                    Smutaśna
                    Zatwardziała
                    Tuskoidalna
                    Amatorka
                    Marginalnych
                    Komentarzy
                    Autorskich
                    • sztamka Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:10
                      bigu pisz/cz/ący, kładę się spać. Dobrej nocy życzę
                      ukłony
                      • big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:17
                        Karaluchy pod poduchy.
                        Z wyrazami.
                        • przyslowie Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:45
                          Biguś POnald ma dar usypiania interlokutorów.
                          • big_news Re: Dobry wieczór:) 18.06.09, 21:54
                            Biguś POnald?
                            Aby dobrze się czujesz?
                            Martwię się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka