Gość: cmr IP: *.4web.pl 17.06.09, 16:58 To wspaniale! Sfinks to jeden z najlepszych łódzkich towarów eksportowych. Byle tylko nowy stadion Widzewa nie wyglądał jak piramida... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek.killman Sylwester Cacek prezesem Sfinksa 17.06.09, 22:03 Najlepszym łódzkim towarem do wyeksportowania jest moim zdaniem prezydent Kropiwnicki. Odpowiedz Link Zgłoś