Dodaj do ulubionych

Inwestycje w ŁSSE

26.06.09, 21:11
Ciekawe czy znajdą pracowników. Od pewnego czasu znalezienie
pracowników do PRACY graniczy z cudem...
Obserwuj wątek
    • Gość: zgierzanin Inwestycje w ŁSSE IP: *.skomur.pl 27.06.09, 05:46
      Gratuluję Tomaszowowi - ale PYTAM DLACZEGO NIC W ZGIERZU.
      W ZGIERZU OD 3 lat NIC SIĘ NIE DZIEJE - żaden inwestor nie przychodzi
      - TOTALNA PORAŻKA władz
      • Gość: jan Re: Inwestycje w ŁSSE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.09, 19:45
        ŁSSE ma 1162 hektary położone w trzech województwach: łódzkim, wielkopolskim i
        mazowieckim.


        a jakie korzyści łsse ma z terenów w innych województwach? ulga jest a zyski
        wpadają do kasy miasta czy województwa i co ma z tego łódzkie...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka