doodster
29.07.09, 11:59
Władze miasta, licząc się z kryzysem, zaplanowały już zamrożenie części
inwestycji planowanych na lata 2010 – 2012 oraz podwyżkę podatków, czynszów
i opłat. Chcą także przywrócić obowiązkową opłatę za psa oraz – jeszcze w tym
roku – podwyższyć ceny biletów o 5,2 proc. (czyli o ok. 10 groszy na bilecie
półgodzinnym normalnym).
Napisał Express. W oryginale stało "biletów MPK", ale wyciąłem bzdurę.