Gość: OBERSCHLESIER
IP: *.dip.t-dialin.net
30.08.05, 15:32
wlasnie przeczytalem zajebisty wywiad z panem prezydentem walesa.
jego zenujaco niski poziom intelektualny nie byl dla mnie tajemnica,
ale w tym wywiadzie, przewyzsza imbecylizmem, pan p. walesa wszystkich
kretynow swiata, nawet samego guru durnoty pana prezydenta busha.
szkoda ze nie jest za kretynizm przyznawana nagroda nobla, bo z pewnoscia by
ja pan prezydent otrzymal.
oto kilka cytatow,
laureat pokojowej nagrody nobla o wojnie w iraku:
"jestem za, a nawet przeciw. I to powtórzę. Mówiłem w taki sposób: co by
było, gdyby Stany Zjednoczone po 11 września, kiedy uderzyły samoloty, nie
odpowiedziały zdecydowanie tym fanatykom? Jako człowiek doświadczony, znający
się na rzeczy, wiem, co by było. Nie byłoby Moskwy, nie wiem, czy Warszawa by
istniała, w każdym razie byłaby totalna wojna, bo ci heretycy, którym się
udało, poszliby dalej. A więc Stany Zjednoczone uratowały pokój świata."...
"...Kwaśniewski nie od dziś wypowiada się na bazie moich ocen. Nie jest to
taki mądry polityk jak by się wydawało."
pan walesa o - kwadratach(?): "Problem polega na tym, czy to nie są za duże
kwadraty, bo moim zdaniem, powinny być małe, jak najmniejsze, no - dość małe,
aby każde państwo sobie poradziło: po pierwsze, rozbroiło je, po drugie,
ucywilizowało. Potem te kwadraciki można łączyć na większe, aż połączy się
cały kraj. Czy to nie zbyt duże kwadraty..."
super prezydent: " już dawno proponowałem Stany Zjednoczone Europy, a
ponieważ to mój pomysł, to że powinni mnie wybrać prezydentem - co powodowało
śmiechy przez wiele lat, a teraz jak słyszę, to konstruują..."
najlepiej przeczytajcie sobie caly wywiad:
wiadomosci.onet.pl/1141227,2677,kioskart.html
zycze milej zabawy
gruss
p.s.
tak na serio, panu prezydentowi walesie nalezal by sie dozywotni zakas
otwierania ust, bo bedac juz teraz talko czescia historii, nioszczy nietylko
swoj dobytek ale i rowniez krzwi oblicze polski, poza granicami polski.
jego coraz czestsze wystapienia drukowane sa w zachodnich gazetach, i niech
obcokrajowcy pomysla sobie ze wiekszosc polakow jest jego zdania, to juz nikt
nie bedzie bral polski na powarznie.