Gość: M. Kamiński
IP: 217.97.0.*
20.02.06, 09:06
W tym artykule o emeryturach to stek bzdur, przecież nauczyciele, panie
Kamiński mogą przechodzić na emeryturę po 30 latach pracy do końca 2007 roku,
a nie do końca 2006, jak pan napisał w swoim artykule, proszę ludzi nie
wprowadzać w błąd. To że gazeta jest za darmo nie znaczy że można w niej
głupstwa pisać.
Z poważaniem : czytelniczka.(nauczycielka)